Connect with us

MEN’S HEALTH WEB SİTE

Satışa sunulduğu andan itibaren www.menshealth.com.tr adresinde online olarak yayın hayatına başlayan Men’s Health, birçok konuda geniş kapsamlı içerik sunuyor.

Online kaynak niteliği taşıyan web sitesi; erkeklerin, yaşam kalitesini artırmak için ihtiyaç duyulan bilgi ve tavsiyeleri vermekle kalmayıp; okuyucular ile interaktif iletişim kuruyor. Fitness, Seks ve İlişkiler, Sağlık, Beslenme ve Zayıflama, Besin Takviyeleri, Stil, Keyif ve Video gibi ana temaları oluşturan navigasyon öğelerinin yanı sıra bilimsel araştırmalardan eğlenceye kadar pek çok alanda geniş yelpazede doyurucu içerik sağlıyor. Farklı konularda pratik bilgilerin yer aldığı sitede, en güncel veriler paylaşılıyor.

Erkekler için ve erkekler hakkında bir numaralı bilgi kaynağı Men’s Health’in web sitesi; spor merkezleri, sağlık kurumları, gibi rehberler sayesinde ziyaretçilerine kılavuzluk yapıyor. Nitelikli uzman kadrosu ile Men’s Health okuyucularına nitelikli bilgiler sunan web sitesi; videolar, testler, anketler… vb. birçok interaktif unsuru da içeriyor.

Men’s Health kurum kimliği ile marka imajını tüm yönleri ile taşıyan web sitesi fonksiyonel olduğu kadar; kolay kullanım ve erişim özelliklerinin yanı sıra modern tasarımı ile de dikkat çekiyor.


YAYINLANMAYA BAŞLADIĞI TARİH:
Ekim 2007


HEDEF KİTLE:

% 84 Erkek
% 16 Kadın
% 85-90 AB
% 95-98 ABC1
% 80-85 Üniversite mezunu ve üzeri
% 40-45 Profesyonel yönetici
% 58 18-34 yaş grubu
% 42 35 yaş ve üzeri
% 55 Evli
% 45 Bekâr

ZİYARETÇİ DAĞILIMI:
%85-90 Metropoller
%80-85 Marmara-Ege

KÜNYE

Group Medya

www.menshealth.com.tr

Yayın Yönetmeni

Fatih Büyükbayrak
fatih@menshealth.com.tr

Dijital Direktör

Seda Özcan
seda@mayadijital.com

Online Editör

Umut Doğan Yıldız
umuty@mayamedya.com

 

 

 

DİJİTAL REKLAM SATIŞ VE PAZARLAMA

Online Reklam Rezervasyon
Selim Altınkaynak
selima@groupmedya.com

 

 

 

Click to comment

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply