Bizi Takip Edin

ERKEK AKLI

MEN’S HEALTH ROAD TRIP DEVAM EDİYOR

-

 

Bir adam, bir “Land Rover Discovery Sport”, altı farklı Road Trip ve 1500 km. Yolculuğun 2. günündeyiz. Koray Muratoğlu’nun yazısı.

1Yeşilyurt’ta sabah altıda güne merhaba diyoruz. Odanın perdesini açtığımda Edremit Körfezi’nin üstünden doğan güneşin bana merhaba deyişi; benimkinin yanında Zülfü Livaneli’nin senfonik orkestrayla “Merhaba”yı seslendirişi gibi. Bu manzarada afyonun patlaması da pek gecikmiyor. Tabii hemen bir Instagram fotosu patlatıyorum, kaçar mı? Hazırlanıp çıkıyorum, hedef Assos. Malum Küçükkuyu-Assos arası kısa bir mesafe, 25 km. Behram Köyü sezon itibariyle çok sakin, hatta biz biraz da erken gittiğimiz için in cin top oynuyor. Yazın binbir incik boncuğun satıldığı ören yerine tırmanan taş parke sokak terk edilmiş. Ardından Assos Örenyeri’ne giriyorum; bu tip yerleri yaz sıcağından ziyade bahar havasında ve fotoğraf karenize kimsenin girme riskinin olmadığı dönemlerde gezmek çok keyifli. Daha çok içine giriyor insan, daha çok yaşıyorsun. Çekimleri bitirip limana iniyorum, zaten küçük olan merkez tam balıkçı köyü havasında. Güneşin altında tamir edilen balık ağları, karaya çıkmış sandalları, sabah dükkanın önünü sulayan restoranları seyrederek bir çay molası…

Sayfalar: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12

ERKEK AKLI

Dünyanın en güzel kadını seçildi!

Umut Doğan Yıldız

-

Miss World 2018 Güzellik Yarışması’nın birincisi Meksikalı güzel Vanessa Ponce de Leon oldu.

Çin’de düzenlenen Miss World 2018’in kazananı Meksikalı güzel Vanessa Ponce de Leon oldu.

Uluslararası İşletme bölümünden mezun olan 26 yaşındaki genç kadın Vanessa Ponce de Leon, modellik ve sunuculuk da yapmakta.

Meksika’da gönüllü hizmet veren bir rehabilitasyon merkezinin yönetim kurulunda da görev alan dünya güzelinin sloganı ise “Hepimizin birbirine ihtiyacı var”.

Meksikalı güzelin birinci olduğu Miss World 2018 yarışmasında Beyaz Rusya, Fransa, İskoçya, Jamaika, Martinique, Meksika, Panama, Mauritius, Uganda, Nepal, Yeni Zelanda ve Tayland da ilk 12’ye kaldı.

Miss World’de Türkiye’yi temsil eden Miss Turkey 2018 birinci güzeli Şevval Şahin ise ilk 30 güzel arasına giremedi.

Devamı

ERKEK AKLI

Kendini çirkinleştirme modası

Umut Doğan Yıldız

-

Instagramda kendilerini filtreler ile güzelleştirmiş kadınlara aşinayız. Şimdilerde ise bu ideal güzellik anlayışına bir tepki doğdu.

   

Dünyanın çeşitli bölgelerinden kadınlar, Pretty Girls Making Ugly Faces adlı bir sosyal medya hesabında birleştiler ve suratlarını çirkinleştirerek fotoğraflar paylaşıyorlar.

Tumblr’da açılan Pretty Girls Making Ugly Faces (Güzel Kızlar Yüzlerini Çirkinleştiriyor) adlı akım çok sayıda kişinin ilgisini çekmiş durumda.

Güzel kadınların kendilerini çirkinleştirerek fotoğraf paylaştıkları bu platformun amacı güldürmek olduğu kadar farkındalık yaratmak da.

Bored Panda sitesi bu fotoğrafları toplamış ve güzel bir arşiv yapmış. İşte karşınızda kendini çirkinleştiren kadınlar:

          

Devamı

ERKEK AKLI

Merve Sanay kapıyı çıplak açtı!

Umut Doğan Yıldız

-

Instagram fenomenlerinden olan Merve Sanay, kapısına gelen pizzacıya kapıyı çıplak açtı ve sosyal medyadan ilgili videoyu paylaştı.

Cesur paylaşımlarıyla gündemden düşmeyen internet fenomeni Merve Sanay, pizzacıya çıplak kapı açma videosu ile gündeme bomba gibi düştü.

Merve Sanay’a sosyal medyadan tepki geldi

Pizza siparişi verip, gelen pizzacıya kapıyı iç çamaşırlarıyla açan Merve Sanay’ın arkadaşları da olay anlarını kaydettiler.

Sanay’ın bu videosu sosyal medya takipçileri tarafından tepki gördü.

Merve Sanay fotoğrafları ile gündeme gelmişti

Instagram hesabından cesur fotoğraf paylaşımında bulunun Merve Sanay, adından daha önce fotoğraflarıyla söz ettirmişti.

Devamı

Popüler