Bizi Takip Edin

MEN’S HEALTH DERGİ

Toplam 45 ülkede yayınlanmakla beraber; her ay tüm dünyada 10 milyondan fazla satışa ulaşan Men’s Health, erkek dergi pazarının lideri olarak yayın hayatına başarı ile devam ediyor.

Erkeğin tüm ihtiyaçlarını derginin merkezine koyan Men’s Health başta sağlık olmak üzere; beslenme, spor, iş yaşamı, moda, ilişkiler, kişisel gelişim, sosyal hayat, yeni ürün ve teknolojiler gibi birçok önemli konuda kapsamlı içerik sunuyor.

Erkekler için ve erkekler hakkında bir numaralı bilgi kaynağı olan Men’s Health; profesyonel, aktif ve başarılı erkeklerin fiziksel ve duygusal yaşamlarını kontrol etmeye yardımcı olmayı amaçlıyor.

Okuyucusu ile interaktif iletişim kurmayı da hedefleyen Men’s Health; satışa sunulduğu andan itibaren online olarak yayınlanıyor. www.menshealth.com.tr adresindeki web sitesi; erkeklerin, yaşam kalitesini artırmak için ihtiyaç duyacağı bilgi ve tavsiyeyi veren online kaynak niteliği taşıyor.

İLK ÇIKIŞ TARİHİ:
Ekim 2007

HEDEF KİTLE:
% 84 Erkek
% 16 Kadın
% 85-90 AB
% 95-98 ABC1
% 80-85 Üniversite mezunu ve üzeri
% 40-45 Profesyonel yönetici
% 58 18-34 yaş grubu
% 42 35 yaş ve üzeri
% 55 Evli
% 45 Bekar

OKUR DAĞILIMI:
%85-90 Metropoller
%80-85 Marmara-Ege

BOYUT:
21 x 27.5 cm

KÜNYE
Yayıncı
Bige Daruga Çalışkan

 

Genel Yayın Yönetmeni
Fatih Büyükbayrak
fatih@menshealth.com.tr

Kreatif Direktör
Halil Özbayrak
halil@mayailetisim.com

Yazı İşleri Müdürü
Aysun Uzunsoy
aysun@menshealth.com.tr

Görsel Yönetmen
Halil İbrahim Özkömeç
haliloz@mayamedya.com

Web Yazılım Geliştirme
Cihan Ağırbaş
cihana@group-medya.com

Editörler
Seda Özdemir
seda@menshealth.com.tr

Aykun Taşdöner
aykun@menshealth.com.tr

Gizem Tönbek
komsukizi@menshealth.com.tr

Moda Editörü
İrem Arkan
irem@womenshealt.com.tr

Bakım Editörü
Melek Meriç Ertör
merice@mayamedya.com 

Otomotiv Editörü
Aykut Özdek
aykuto@mayamedya.com

İş Geliştirme
Timur Altop
timur@mayailetisim.com

Fotoğraf
Yeşim Özügeldi

Click to comment

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply