Bizi Takip Edin

ERKEK AKLI

MARTI HEMİTHEA’DA, JULIE WILCOX İLE YAZA HAZIRLANIN

-

 

1Hisarönü’nün büyüleyici doğası içinde yer alan Martı Hemithea, Mayıs ayında Julie Wilcox’un “Doğada Sağlık” programını meraklılarıyla buluşturuyor.

New York’ta sağlık gurusu kabul edilen Julie Wilcox, 11-25 Mayıs tarihleri arasında Martı Hemithea Hotel’de “Doğada Sağlık” programını gerçekleştiriyor. Wilcox, kendi geliştirdiği, yoga; egzersiz ve özel beslenme ile ruh ve beden dengesini bulmayı hedefleyen yenilikçi metodunu Martı Hemithea’da ilgilileriyle buluşuyor. Martı Marina Yacht Club bünyesinde yer alan ve adını sağlık ve güzellik yarı tanrıçasından alan Martı Hemithea Hotel, Julie Wilcox’u ikinci kez ağırlıyor.

Sayfalar: 1 2 3 4

Continue Reading
Advertisement

ERKEK AKLI

Dambılla Sumo Squat ve bekleme

-

Editör :

Dambılla sumo squat hareketi nasıl yapılır öğrenmek istiyorsanız, videomuzu izleyin.

 

Devamı

ERKEK AKLI

Köpeklerin yüz kasları üzgün görünmek için evrimleşmiş

-

Köpeklerin üzgün bakışları için gereken kasların evrim sonucunda ortaya çıktığı bulundu.

Köpeklerin masum ya da üzgün bakışlarının insanların ilgisini çekmek için yapıldığı ve evrim sonucunda ortaya çıktığı bulundu.

ABD Bilim Akademisi’nin yayın organı PNAS’ta yayınlanan araştırma, köpeklerin özellikle kaş kısmında bulunan ve köpeklerin üzgün ya da masum görünmesini sağlayan bu kasların köpeklerin atalarında bulunmadığını, bu kasların zaman içinde insanlara sevimli görünmek için oluştuğunu ortaya koydu.

Devamı

ERKEK AKLI

Whatsapp’tan yanlış kişiye fotoğraf gönderimine son

-

Güncellenerek daha iyi bir kullanım deneyimi sunan mesajlaşma uygulaması WhatsApp, yeni özelliğiyle gönderilen görsellerin doğru kişiye gitmesini hedefliyor.

Artık bir görseli paylaşırken, alıcı isimlerini görebilmek mümkün olacak ve böylelikle gönderilen mesajın doğru kişiye gittiğinden emin olunabilecek.

Özellik şu anda yalnızca beta kullanıcılarına açık. WhatsApp’ın bu özelliği yakın zamanda diğer kullanıcılara da açacağı söyleniyor.

Devamı

Popüler

 

www.pilioo.com