Bizi Takip Edin

KÜNYE

Adres: Gülbahar Mah. Cemal Sahir Sok. No: 33 Şişli / İstanbul
Tel: 0212 219 19 32
Faks: 0212 219 13 43

KÜNYE

İmtiyaz Sahibi

GROUP MEDYA VE BİLGİ TEKNOLOJİLERİ A.Ş. ADINA

Nevzat Çalışkan
nevzatc@groupmedya.com – Sorumlu

Yayıncı
Bige Daruga Çalışkan
bigedc@groupmedya.com

Genel Yayın Yönetmeni
Fatih Büyükbayrak
fatihb@groupmedya.com

Kreatif Direktör
Murat Beşiktaş
muratb@groupmedya.com

Yazı İşleri Müdürü
Zeynep İlayda Zafer
ilaydaz@groupmedya.com

Görsel Yönetmen
Halil İbrahim Özkömeç
haliloz@groupmedya.com

Editörler
Uğur Mutlu
ugurm@groupmedya.com

Derya Kuş
deryak@groupmedya.com

Moda Editörü
İrem Arkan
irema@groupmedya.com

 

ONLINE

Dijital Direktör
Seda Özcan
sedao@groupmedya.com

Dijital İçerikler Direktörü
Gizem Kırca
gizemk@groupmedya.com

Online Editör
Umut Doğan Yıldız
umuty@groupmedya.com

 

DİJİTAL REKLAM SATIŞ VE PAZARLAMA

Dijital Koordinatör
Mert Yurtçular
merty@groupmedya.com

Dijital Operasyon Sorumlusu 
Selim Altınkaynak
selima@groupmedya.com

 

Reklam Satış ve Pazarlama Group Medya ve Bilgi Teknolojileri A.Ş.

Reklam Grup Başkan
Gürhan Gezer
gurhang@groupmedya.com

Reklam Grup Başkan Yardımcıları
Işıl Baysal Turan
isilb@groupmedya.com

Reklam Direktörleri
Nurol Ceylan
nurolc@groupmedya.com
Deniz Toz
denizt@groupmedya.com

Reklam Koordinatörleri
Nilüfer Araç
nilufera@groupmedya.com

Funda Gökgündüz
fundag@groupmedya.com

Reklam Müdürü
Ödül Soydan
oduls@groupmedya.com

Özhan Başaran
ozhanb@groupmedya.com

Event ve Özel Projeler Direktörü
Ebru Döner
ebrud@groupmedya.com

Dijital Reklam Direktörü
Mine Balkan
mineb@groupmedya.com


Rezervasyon Müdürü
Ender Parlar
enderp@groupmedya.com

Rezervasyon ve Ar-Ge Müdürü
Seyhan Erat
seyhane@groupmedya.com

Reklam Teknik Müdürü
Mesut Öztürk
mesuto@groupmedya.com

Abone ve Eski Sayılar
Betül Gökçe
betulg@groupmedya.com

Click to comment

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply