Bizi Takip Edin

SEKS & İLİŞKİLER

KOMŞU KIZI

-

 

Bir kadının sadece ‘takılmaya’ evet diyeceğinden nasıl emin olurum?

Düzenli olarak spor
yapan erkeklerin hemen hemen hepsinin ana hedeflerinden biri göbeğini eritmek ve gösterişli karın kaslarına sahip olmaktır. Buna ulaşmak için genellikle insanların önünde iki alternatif var.
1. Kolay yolu seçmek. Televizyonlarda reklamlarını gördüğünüz ve size kısa sürede ve yorulmadan karın kasları vaat eden aletlerden birini almak, çalışmaya başlamak ve aslında hiçbir işe yaramadığını deneyerek görmek.
2. Gerçekten sıkı şekilde çalışmak. Haftada altı gün 60-90 dakika arası antrenman yapmak. Kabul ediyoruz, bu ikinci yöntem de biraz fazla zaman istiyor. “Öyle bir vaktim olsa, zaten sorun kalmaz” diye düşünüyorsunuz. Haklısınız.

Peki, acaba gerçekten insanların yapabileceği ve karın kaslarını belirgin hale gelmesini sağlayacak bir yöntem mevcut mu? Men’s Health’in fitness danışmanı olan ABD’li iki antrenör, Craig Rasmussen ve Mike Wunsch’un cevabı “Kesinlikle evet.” Kaliforniya’da bulunan Results Fitness spor salonunda yeni antrenmanlar hazırlayan Rasmussen “Zaten buna cevabımız evet olduğu için bu işten para kazanıyoruz” diyor.Results Fitness hakkında size ufak bir bilgi verelim. Amerika’da ekonomik kriz döneminde bile bu salon müşteri sayısını ikiye katladı ve hâlâ daha büyümeye devam ediyor. Bunun sebebi açık: Çünkü Results Fitness antrenörleri özellikle vakti sınırlı insanlar için kusursuz bir antrenman sistemi tasarladı. İstenenler basit: Haftada üç gün, 30-40 dakika boyunca antrenman yapmak. Peki bu antrenörler kimsenin yapamadığını nasıl başardı? 21’inci yüzyıla uygun, en yeni ve bilimsel metotları kullandılar ve bu kusursuz sistemi geliştirdiler. Bundan faydalanmak artık sizin de elinizde.

Sayfalar: 1 2 3 4 5 6

SEKS & İLİŞKİLER

Orgazmın vücuda 8 faydası

Umut Doğan Yıldız

-

Orgazm olmanın faydaları nelerdir? İşte orgazmın vücuda 8 faydası!

Devamı

SEKS & İLİŞKİLER

Vajinal orgazm nasıl olur?

Umut Doğan Yıldız

-

Vajinal orgazm nasıl meydana gelir, vajinal orgazm nedir, vajinal orgazm nasıl olunur? İşte vajinal orgazm hakkında daha önce bilmedikleriniz.

Vajinal orgazm vajinanın içerisinde, üst tarafta yaklaşık 6-7 cm derindeki,  “G noktası”nın  uyarılması sonucu  yaşanıyor.

Vajinal orgazm nedir? 

Vajinal orgazm, vajinadan gelen ve genellikle G noktasına bağlı uyarılardır. Tahrik olduğunda , nefes hızı artar, G noktasına ve vajinanın alt kısımlarına kan daha hızlı bir şekilde hücum eder. Bu sırada vajina penisi daha iyi kavrayabilmek adına darlaşır.  G noktası vajinanın ön tarafının 50-80 mm içinde yer alır. Buraya baskı uygulandığında vajina duvarının arkasındaki klitoral kompleksin parçası olan hassas kısım uyarılır. Bu uyarı kişiye çok yoğun ve haz verici bir his verir ve idrar gelmesine benzer bir his olarak da tarif edilebilir.

Genital bölgedeki kasların gerginleşmesi, üst düzey bir coşkuya doğru yol alabilir.

Vajinal orgazm nasıl olunur? Vajinal orgazm nasıl yaşanır?

 Yapılan araştırmalara göre yalnızca üç kadından sadece biri sevişme anında vajinal orgazma ulaşabiliyor. G noktasındaki uyarıları tüm vücuda yayılmaya başladığı anda büyük patlama geliyor demektir.

Misyoner pozisyonu vajinal orgazm için birebir

Derin bir penetrasyonun gerçekleşebilmesi için kalçadan eğilmek yeterli olacaktır. Örneğin ilk olarak bacakların birbirine yakın olduğu, alnın ya da dirseklerin yatağa dayalı olduğu pozisyon ya da bacakların çeneye doğru yaklaştırıldığı misyoner pozisyonu vajinal orgazmdaki büyük patlamaya olumlu etkide bulunur.

 

Devamı

SEKS & İLİŞKİLER

Kadınlar erekte olur mu?

Umut Doğan Yıldız

-

The Wonder Down Under: A User’s Guide to the Vagina kitabının yazarlarından, Cinsellik Eğitmeni Dr. Nina Brochmann kadın ereksiyonu meselesini açıklıyor.

Kadın ereksiyonu denilen şey gerçekmiş! 

Bir klitoris gerçeği: Orada 8.000 sinir ucu var ve bu oran erkeklerin penisindekinin tam iki katı. The Wonder Down Under: A User’s Guide to the Vagina kitabının yazarlarından, Cinsellik Eğitmeni Dr. Nina Brochmann“Klitoris, dört bacak ve boyun kısmından oluşan büyük bir organdır. İçeride kalan ve genital bölgeyi çevreleyen kısmı 11 cm’e kadar uzanabilir” diyor.

Kadınların cinsel organı daha hassas!

Klitoris, peniste bulunan erektil dokunun aynısına sahip.  Bu nedenle  kadınlar da erekte olabiliyorlar.  Cinsellik Eğitmeni Dr. Nina Brochmann, Kadınlar gecede sekiz kereye kadar erekte oluyor” diyor. Sabah ereksiyonunun kadınlardaki haline “klitoral gece ereksiyonu” deniyor.

Brochmann, bu durumu şöyle anlatarak açıklama yapıyor:

“Cinsel uyarılma söz konusu olduğunda erkek ve kadınlar arasında, anatomik ve fizyolojik fark çok az. Biz kadınlar da penis gibi erekte olabilen ve uyarılan bir cinsel organa sahibiz. Bu çoğu kadının sabahları seks yapmaktan hoşlanmasının nedenini açıklayabilir.”

Devamı

Popüler