Bizi Takip Edin

ERKEK AKLI

KHAKI PANTOLON YENİDEN YARATILDI

-

 

Bir Dockers pantolon her zamankinden daha rahat olabilir mi? Markanın yaratıcıları bu sorunun cevabını aradı ve ortaya Smart 360 Flex çıktı. Yazı: Fatih Büyükbayrak

SMART 360 FLEX: KHAKI YENİDEN TANIMLANIYOR

Eğer siz de benim gibi stilinizde şıklık, rahatlık ve fonksiyonelliği bir arada arayanlardansanız, mutlaka sizin gardırobunuzun jokerleri arasında da Dockers
pantolonlar vardır. Otuz yıldır trendleri değil, bir amacı yansıtan inovasyonları ve detaylarıyla gerçek bir moda kültü haline gelen Khaki pantolonlar, Eylül ayı itibariyle erkeklere günün her anında daha fazla konfor ve dayanıklılık sağlayan Smart 360 Flex modeliyle karşımıza çıkıyor. Dockers, Khaki pantolon konusunda
zaten kendi belirlediği çıtayı daha da yükseğe çekiyor. Bugüne kadar ürettiği en inovatif pantolon modeli olan Smart 360 Flex, markanın tasarım ekibinin “Erkekler bir pantolondan ne ister” sorusuna cevap aramasıyla ortaya çıkmış. Mümkün olan en rahat hale getirilen khaki pantolonu denemiş biri olarak, markanın bunu beklediğimin de ötesinde başardığını söylemem gerek.

Bu yeni pantolonların en önemli özelliği tipik streç kumaşların aksine, tek yönlü değil hem yatay hem de dikey şekilde, yani dört farklı yöne doğru esneyebilmesi.
Bunun rahatlık açısından ne kadar faydalı bir inovasyon olduğunu, giydikten sonra daha iyi anlıyorsunuz. Ayrıca Smart 360 Flex pantolonlar en uzun günlerin
sonunda bile tıpkı yeni giymişsiniz gibi iyi görünüyor.

ŞİMDİYE KADAR ÜRETİLEN EN İŞLEVSEL TASARIM 

Smart 360 Flex, müthiş rahatlığı ve şık görünümünün yanı sıra, yenilikçi detaylarıyla şimdiye kadar erkek gardıroplarına dahil olmuş en işlevsel tasarım. Pantolonların bel bandı streç kumaşlar sayesinde yumuşak ve esnek. Ayrıca cep telefonu ve diğer değerli eşyalar için tasarlanan gizli cepleri de çok kullanışlı.

ERKEK AKLI

Türkiye Instagram’da beşinci

Umut Doğan Yıldız

-

Dünyada yaklaşık 1 milyara Instagram kullanıcısı var. Türkiye’nin 37milyon aktif Instagram kullanıcı sayısı ile beşinci sıraya yerleştiği görüldü.

Medya takibinin öncü kurumu Ajans Press, sosyal medya platformu Instagram’ın takipçi sayısına yönelik araştırmayı inceledi Ajans Press’in Statista verilerinden ve medya yansımalarından derlediği bilgilere göre, Türkiye’nin 37 milyon aktif Instagram kullanıcı sayısı ile beşinci sıraya yerleştiği görüldü. Dünya üzerindeki bütün ülkeler baz alınırken, listenin birinci sırasına 121 milyon aktif kullanıcı sayısı ile ABD’nin yerleştiği saptandı. ABD’yi de ikinci sıradan 71 milyon kullanıcı ile Hindistan, 64 milyon ile Brezilya, 59 milyon ile de Endonezya takip etti. İlk 10’da yer alan diğer ülkeler ise; Rusya, Japonya, İran, Birleşik Krallık ve Meksika olarak kaydedildi.

ITS Medya ve AjansPress’in gerçekleştirdiği medya araştırmasında, yazılı basına yansıyan haber adetleri de belli oldu. 2018 yılı içerisinde sosyal medya ve platformların medyada ne kadar konuşulduğuna yönelik yapılan incelemede,araştırmaya konu olan Instagram’ın 16 bin 158 haberle konuşulduğu görüldü.Sosyal medya başlığında ise 150 binin üzerinden haber yansıması olduğu tespit edildi.

Devamı

ERKEK AKLI

Netflix’ten yeni diziler!

Umut Doğan Yıldız

-

Netflix, Brazil Comic Con 2018’de gelecek yapımlarından yepyeni fragmanlar paylaştı!

Netflix, 6-9 Aralık tarihlerinde gerçekleşen Brazil Comic Con 2018 fuarında gelecek dönemde gösterime girecek yeni ve devam eden orijinal yapımlarından yepyeni duyurular paylaştı.

THE UMBRELLA ACADEMY

2019 yılının en ses getiren yapımlarından biri olmaya aday, yeni Netflix orijinal dizisi The Umbrella Academy’nin tanıtım fragmanı ve afişi paylaşıldı.

TRIPLE FRONTIER

Ben Affleck, Oscar Isaac,Charlie Hunnam, Garrett Hedlund ve Pedro Pascal başrolu paylaştığı, Mart ayındagösterime girecek Netflix orijinal yapımı Triple Frontier’in resmi fragmanıpaylaşıldı.

Devamı

ERKEK AKLI

Dünyanın en güzel kadını seçildi!

Umut Doğan Yıldız

-

Miss World 2018 Güzellik Yarışması’nın birincisi Meksikalı güzel Vanessa Ponce de Leon oldu.

Çin’de düzenlenen Miss World 2018’in kazananı Meksikalı güzel Vanessa Ponce de Leon oldu.

Uluslararası İşletme bölümünden mezun olan 26 yaşındaki genç kadın Vanessa Ponce de Leon, modellik ve sunuculuk da yapmakta.

Meksika’da gönüllü hizmet veren bir rehabilitasyon merkezinin yönetim kurulunda da görev alan dünya güzelinin sloganı ise “Hepimizin birbirine ihtiyacı var”.

Meksikalı güzelin birinci olduğu Miss World 2018 yarışmasında Beyaz Rusya, Fransa, İskoçya, Jamaika, Martinique, Meksika, Panama, Mauritius, Uganda, Nepal, Yeni Zelanda ve Tayland da ilk 12’ye kaldı.

Miss World’de Türkiye’yi temsil eden Miss Turkey 2018 birinci güzeli Şevval Şahin ise ilk 30 güzel arasına giremedi.

Devamı

Popüler