Bizi Takip Edin

SEKS & İLİŞKİLER

KENDİNİZDEN DAHA GENÇ BİRİSİYLE OLDUĞUNUZDA NELER OLUR?

-

 

komsukiziKomşu kızı en ateşli seks ve ilişki sorularınıza cevap vermeye devam ediyor.

Soru: Kendimden çok daha genç bir kadınla beraberim. Yaş farkını nasıl kapatabilirim, nasıl davranmam gerek?

Kız arkadaşınızın reşit olduğunu umut ediyorum! Zaten böyle olduğunu düşünürsek yapılacak en doğru hareket ekstra bir hareket yapmamak. Sakin olun ve eğlenmenize bakın. Sonuçta ben ergen gibi davranan orta yaşlı kadınlar kadar, 20li yaşlarında bir düşes kadar asil olan kadınlar da tanıyorum. Yaş farkı ne kadar açık da olsa size 1-2 haftasonunu beraber geçirmek gerek. Böylelikle olgunluk seviyelerinizi ve hayata bakışlarınızı karşılaştırma şansı bulabilirsiniz. Bunu size gösterecek şey yaş değil, zaman.

Soru: Evlenme teklif edeceğim ve ona aldığım nişan yüzüğünü beğeneceğinden emin değilim. İşin sürprizini bozmadan ne yapabilirim?

Daha doğru soru: Siz yüzüğü ne kadar beğeniyorsunuz? Antika bir yüzüğün anlamları vardır. Bu da yüzüğün tarzından ve kaç karat olduğundan daha önemlidir. Gene de eğer gerginseniz, onun yakın arkadaşlarından birini yanınıza alın. Size vereceği fikirler sürprizinize anlam katabilir.

Soru: En iyi arkadaşıma aşık oldum. Ama onun bir erkek arkadaşı var. Konuşmalı mıyım?

Hayat bir aşk romanı değildir. Gerçek dünyada en yakın arkadaşınıza ilan-ı aşk etmek büyük ihtimalle işleri berbat edecektir. Hele ki o birisiyle beraberse! Gene de bu riski almak istiyor musunuz? O zaman açık sözlü olun. Ona duygularınızın nasıl değiştiğini ve açıkça neyi istediğinizi söyleyin. Ayrıca (bu önemli) sizi anlıyorsa her şeye rağmen arkadaş kalabileceğinizi söyleyin, eğer öyle hissediyorsanız.

Continue Reading
Advertisement

SEKS & İLİŞKİLER

Orgazmın vücuda 8 faydası

Umut Doğan Yıldız

-

Orgazm olmanın faydaları nelerdir? İşte orgazmın vücuda 8 faydası!

Devamı

SEKS & İLİŞKİLER

Vajinal orgazm nasıl olur?

Umut Doğan Yıldız

-

Vajinal orgazm nasıl meydana gelir, vajinal orgazm nedir, vajinal orgazm nasıl olunur? İşte vajinal orgazm hakkında daha önce bilmedikleriniz.

Vajinal orgazm vajinanın içerisinde, üst tarafta yaklaşık 6-7 cm derindeki,  “G noktası”nın  uyarılması sonucu  yaşanıyor.

Vajinal orgazm nedir? 

Vajinal orgazm, vajinadan gelen ve genellikle G noktasına bağlı uyarılardır. Tahrik olduğunda , nefes hızı artar, G noktasına ve vajinanın alt kısımlarına kan daha hızlı bir şekilde hücum eder. Bu sırada vajina penisi daha iyi kavrayabilmek adına darlaşır.  G noktası vajinanın ön tarafının 50-80 mm içinde yer alır. Buraya baskı uygulandığında vajina duvarının arkasındaki klitoral kompleksin parçası olan hassas kısım uyarılır. Bu uyarı kişiye çok yoğun ve haz verici bir his verir ve idrar gelmesine benzer bir his olarak da tarif edilebilir.

Genital bölgedeki kasların gerginleşmesi, üst düzey bir coşkuya doğru yol alabilir.

Vajinal orgazm nasıl olunur? Vajinal orgazm nasıl yaşanır?

 Yapılan araştırmalara göre yalnızca üç kadından sadece biri sevişme anında vajinal orgazma ulaşabiliyor. G noktasındaki uyarıları tüm vücuda yayılmaya başladığı anda büyük patlama geliyor demektir.

Misyoner pozisyonu vajinal orgazm için birebir

Derin bir penetrasyonun gerçekleşebilmesi için kalçadan eğilmek yeterli olacaktır. Örneğin ilk olarak bacakların birbirine yakın olduğu, alnın ya da dirseklerin yatağa dayalı olduğu pozisyon ya da bacakların çeneye doğru yaklaştırıldığı misyoner pozisyonu vajinal orgazmdaki büyük patlamaya olumlu etkide bulunur.

 

Devamı

SEKS & İLİŞKİLER

Kadınlar erekte olur mu?

Umut Doğan Yıldız

-

The Wonder Down Under: A User’s Guide to the Vagina kitabının yazarlarından, Cinsellik Eğitmeni Dr. Nina Brochmann kadın ereksiyonu meselesini açıklıyor.

Kadın ereksiyonu denilen şey gerçekmiş! 

Bir klitoris gerçeği: Orada 8.000 sinir ucu var ve bu oran erkeklerin penisindekinin tam iki katı. The Wonder Down Under: A User’s Guide to the Vagina kitabının yazarlarından, Cinsellik Eğitmeni Dr. Nina Brochmann“Klitoris, dört bacak ve boyun kısmından oluşan büyük bir organdır. İçeride kalan ve genital bölgeyi çevreleyen kısmı 11 cm’e kadar uzanabilir” diyor.

Kadınların cinsel organı daha hassas!

Klitoris, peniste bulunan erektil dokunun aynısına sahip.  Bu nedenle  kadınlar da erekte olabiliyorlar.  Cinsellik Eğitmeni Dr. Nina Brochmann, Kadınlar gecede sekiz kereye kadar erekte oluyor” diyor. Sabah ereksiyonunun kadınlardaki haline “klitoral gece ereksiyonu” deniyor.

Brochmann, bu durumu şöyle anlatarak açıklama yapıyor:

“Cinsel uyarılma söz konusu olduğunda erkek ve kadınlar arasında, anatomik ve fizyolojik fark çok az. Biz kadınlar da penis gibi erekte olabilen ve uyarılan bir cinsel organa sahibiz. Bu çoğu kadının sabahları seks yapmaktan hoşlanmasının nedenini açıklayabilir.”

Devamı

Popüler