Bizi Takip Edin

ERKEK AKLI

KENDİNE GÜVEN HAREKETE GEÇ

-

 

Eğer bir top cambazı olduğunuzu düşünüyorsanız, daha önce Head & Shoulders reklamlarında karşımıza çıkan Billy Wingrove ve Jeremy Lynch’i izlememişsiniz demektir.

01

Kaç yıldır birlikte şov yapıyorsunuz?

Biz F2’ye 2010 yılında başladık. İki kez, gösterim lansmanı olan Dünya FIFA Ballon D’or ödüllerinde sahne aldık. Her ikimiz de 10 yıl önce başladığımız Freestyle maceramızı, iki yıldır birlikte sürdürüyoruz. Aslında Freestyle futbol, tek kişi olarak yapılıyor. Biz bir ilki gerçekleştirip, iki kişilik Freestyle yapmaya başladık. Çünkü bu işe yenilik, heyecan ve farklılık katmak istedik. Ayrıca, iki ay önce sırt sırta verip bir dakikada topu yere düşürmeden 125 kere sektirerek, Guinness rekorlar kitabına girdik.

Şovlara nasıl hazırlanıyorsunuz?

Bizim amacımız sürekli yeni hareketler yaratıp kendimizi geliştirmek. Her zaman daha iyilerini yapmak için çalışıyoruz. Zamanımızın çok büyük bölümünü Freestyle’a adıyoruz. Her gün kondisyon ve yetenek olmak üzere iki ayrı idman yapıyoruz. Günün geri kalanında ise yeni hareketler üzerine kafa yoruyoruz. Gösteriye eşlik edecek müziği, giyilecek kıyafetleri ve koreografiyi en detaylı biçimde kendimiz hazırlıyoruz

Sayfalar: 1 2

Continue Reading
Advertisement

ERKEK AKLI

Kendini çirkinleştirme modası

Umut Doğan Yıldız

-

Instagramda kendilerini filtreler ile güzelleştirmiş kadınlara aşinayız. Şimdilerde ise bu ideal güzellik anlayışına bir tepki doğdu.

   

Dünyanın çeşitli bölgelerinden kadınlar, Pretty Girls Making Ugly Faces adlı bir sosyal medya hesabında birleştiler ve suratlarını çirkinleştirerek fotoğraflar paylaşıyorlar.

Tumblr’da açılan Pretty Girls Making Ugly Faces (Güzel Kızlar Yüzlerini Çirkinleştiriyor) adlı akım çok sayıda kişinin ilgisini çekmiş durumda.

Güzel kadınların kendilerini çirkinleştirerek fotoğraf paylaştıkları bu platformun amacı güldürmek olduğu kadar farkındalık yaratmak da.

Bored Panda sitesi bu fotoğrafları toplamış ve güzel bir arşiv yapmış. İşte karşınızda kendini çirkinleştiren kadınlar:

          

Devamı

ERKEK AKLI

Merve Sanay kapıyı çıplak açtı!

Umut Doğan Yıldız

-

Instagram fenomenlerinden olan Merve Sanay, kapısına gelen pizzacıya kapıyı çıplak açtı ve sosyal medyadan ilgili videoyu paylaştı.

Cesur paylaşımlarıyla gündemden düşmeyen internet fenomeni Merve Sanay, pizzacıya çıplak kapı açma videosu ile gündeme bomba gibi düştü.

Merve Sanay’a sosyal medyadan tepki geldi

Pizza siparişi verip, gelen pizzacıya kapıyı iç çamaşırlarıyla açan Merve Sanay’ın arkadaşları da olay anlarını kaydettiler.

Sanay’ın bu videosu sosyal medya takipçileri tarafından tepki gördü.

Merve Sanay fotoğrafları ile gündeme gelmişti

Instagram hesabından cesur fotoğraf paylaşımında bulunun Merve Sanay, adından daha önce fotoğraflarıyla söz ettirmişti.

Devamı

ERKEK AKLI

NARCOS: Mexico ikinici sezon

Umut Doğan Yıldız

-

Narcos hayranları için güzel bir bilgi paylaşıldı. Narcos: Mexico ikinci sezonu ile geri dönüyor. 

Meksika’daki modern uyuşturucu savaşının başlangıcına odaklanan Narcos: Mexico, birbirinden bağımsız olarak büyüyen kartellerin hikayesini konu alıyor. 1980’lerde Guadalajara kartelinin yükselişine tanık olan Félix Gallardo (Diego Luna), başına geçeceği bir imparatorluk inşa etmek üzere insan tacirlerini bir araya getirir. Yeni bir görev için karısı ve oğlu ile birlikte Kaliforniya’dan Guadalajara’ya taşınan DEA ajanı Kiki Camarena (Michael Peña), kısa sürede bu görevin hayal ettiğinden çok daha zor olacağını anlar. Kiki, Félix hakkında istihbarat toplayıp kendini işine adadığı sırada meydana gelen gelen trajik olaylar zinciri, uyuşturucu ticaretine karşı yıllarca sürecek bir savaşı başlatır.

Gaumont Television tarafından Netflix için hazırlananNarcos: Mexico”’nun yapımcılığını, Eric Newman önderliğinde, José Padilha, Doug Miro ve Carlo Bernard üstleniyor.

Devamı

Popüler