Bizi Takip Edin

ERKEK AKLI

KANITLANMIŞ ALTI ZİHİNSEL GÜÇ HİLESİ

-

 

Kanıtlanmış altı zihinsel güç hileleri en iyi antrenörler tarafından paylaşılıyor.

 

David Jack

Activlab ve Phoenix Kurucu Ortağı

Büyük duygulara hitap edin

Antrenmanınızı sizi harekete geçirecek, kendinizden büyük bir gayeye adayın. Hasta bir ebeveyn veya inandığınız bir amaç buna örnek olabilir. Bu oldukça büyük bir güç verir. Bileğinize yazın ve antrenman boyunca buna bakın.

 

Ben Sweeney, CFL2

Brick New York, New York City

Düşmanlara yanıldıklarını gösterin

Zorlu antrenmanlarda, benden şüphe eden, yeteneklerimi sorgulayan veya asla başaramayacağımı söyleyen kişileri kendime hatırlatıp gaza geliyorum. Ardından kendime, yanıldıklarını hepsine göstermek üzere olduğumu söylüyorum.

 

Bobby Maximus

The Maximus Body’nin yazarı

Ladder antrenmanı yapın

Hedefimin bir hareket için 55 tekrar olduğunu varsayalım. Hepsini bir anda yapmıyorsunuz. Ben 10 tekrar yapıyorum, ardından 9, 8 ve 1’e inene dek devam ediyorum. Setler arası dinleniyorum. En sevdiğim ladder antrenmanı 55 tekrarlık, 10-9-8-7-6-5-4-3-2-1 diye gidendir. Rakamlar azalarak ilerlediğinde antrenman daha da kolay geliyor.

 

Zach Forrest, CFL4

MaxEffort Fitness, Las Vegas

Acınızın üzerinden nefes alın

Nefes alışınızı tekrarlarınıza, vuruşlarınıza veya uzun adımlarınıza bağlayan bir ritim bulun, böylece bu ritmi sürdürmeye odaklanabilirsiniz. Bu, dayanıklılık antrenmanlarında yaygındır ancak istasyon antrenmanınızda tekrarlarınızı tamamlarken de kullanabilirsiniz.

 

Jared Bullock

Soflete, Çift Ampüte

Bir adım daha atın

Her ay kendinizi gerçekten test eden, bitirmenin formunuza değil zihniyetinize bağlı olduğu bir şey yapın. Ben, yaklaşık 2 km boyunca vücut ağırlığımın dörtte üçünü yüklediğim bir kızak çekiyorum veya dolu bir bar ile farmer’s carry hareketini yapıyorum. Bunun süreyle ilgisi yoktur, bitirmekle ilgisi vardır.

 

Joe Holder

OchoSystem’ın Yaratıcısı

Bitiş çizgisini görün

Koşu antrenmanımdan önce gözümde canlandırmak, stresi atmama yardımcı oluyor. Güzergâhı veya başlangıçtan sona kadar olan mesafeyi gözümde canlandırıyor ve koşu sırasında bir engele takılacağım anlara ve bu anlarla nasıl başa çıkacağıma zihinsel olarak odaklanıp bunları kafamda canlandırıyorum.

Continue Reading
Advertisement

ERKEK AKLI

Dambılla Sumo Squat ve bekleme

-

Editör :

Dambılla sumo squat hareketi nasıl yapılır öğrenmek istiyorsanız, videomuzu izleyin.

 

Devamı

ERKEK AKLI

Köpeklerin yüz kasları üzgün görünmek için evrimleşmiş

-

Köpeklerin üzgün bakışları için gereken kasların evrim sonucunda ortaya çıktığı bulundu.

Köpeklerin masum ya da üzgün bakışlarının insanların ilgisini çekmek için yapıldığı ve evrim sonucunda ortaya çıktığı bulundu.

ABD Bilim Akademisi’nin yayın organı PNAS’ta yayınlanan araştırma, köpeklerin özellikle kaş kısmında bulunan ve köpeklerin üzgün ya da masum görünmesini sağlayan bu kasların köpeklerin atalarında bulunmadığını, bu kasların zaman içinde insanlara sevimli görünmek için oluştuğunu ortaya koydu.

Devamı

ERKEK AKLI

Whatsapp’tan yanlış kişiye fotoğraf gönderimine son

-

Güncellenerek daha iyi bir kullanım deneyimi sunan mesajlaşma uygulaması WhatsApp, yeni özelliğiyle gönderilen görsellerin doğru kişiye gitmesini hedefliyor.

Artık bir görseli paylaşırken, alıcı isimlerini görebilmek mümkün olacak ve böylelikle gönderilen mesajın doğru kişiye gittiğinden emin olunabilecek.

Özellik şu anda yalnızca beta kullanıcılarına açık. WhatsApp’ın bu özelliği yakın zamanda diğer kullanıcılara da açacağı söyleniyor.

Devamı

Popüler

 

www.pilioo.com