Bizi Takip Edin

SEKS & İLİŞKİLER

KADINLARIN DUYMAK İSTEDİĞİ CÜMLELER

-

 

Unutmayın! Kadınların kalbine giden yol, önce kulaklarından geçer.


“Benimle her şeyi konuşabilirsin”

Kadınlar ne zaman öfkelenir. Tamam cevabın çok uzun olduğunu biliyoruz o yüzden soruyu daraltarak soralım. Kadınlar en çok ne zaman öfkelenir? Susturulacaklarını hissettikleri anda. Bunun olmasına izin vermeyin. Tarihte hiçbir erkeğin yapmadığını yapın; ona konuşmak ve içindekileri dökmek için imkan verin. Ve o konuşuyorken, kafanızdan vereceğiniz cevapları geçirmeden onu gerçekten dinleyin.

‘‘Öyle güzelsin ki…’’
Belki de insanlık tarihinin en klişe cümlesi. Ancak onu klişe yapan, yerli yersiz kullanan erkekler. Onlardan biri olmayın. Silahınızı en beklenmedik zamanlarda ateşleyin (hayır o silahtan bahsetmiyorum). Sabah kalktığınızda, işe gitmek için kapıda vedalaşırken ya da iş seyahatin için havaalanındayken söyleyin. En önemlisi gerçekten hissettiğiniz anda söyleyin. Kadınlar bunu anlar.

‘‘Üzgünüm, hepsi benim hatamdı’’
En zor cümleyi en sona sakladık. Ancak emin olun saydıklarımızın arasında en etkilisi bu. Yani Monoply’de hapishaneden çıkış kartı, pis yedilide yedi kartı ne kadar etkiliyse, bu cümlede ilişkilerde aynı etkiye sahiptir. Belki siz gerçekten de hatalı olmayabilirsiniz, ancak unutmayın hiçbir şey, bir kadını tüm hatayı üstlenecek kadar seven bir adamdan daha seksi olamaz.

 

SEKS & İLİŞKİLER

Orgazmın vücuda 8 faydası

Umut Doğan Yıldız

-

Orgazm olmanın faydaları nelerdir? İşte orgazmın vücuda 8 faydası!

Devamı

SEKS & İLİŞKİLER

Vajinal orgazm nasıl olur?

Umut Doğan Yıldız

-

Vajinal orgazm nasıl meydana gelir, vajinal orgazm nedir, vajinal orgazm nasıl olunur? İşte vajinal orgazm hakkında daha önce bilmedikleriniz.

Vajinal orgazm vajinanın içerisinde, üst tarafta yaklaşık 6-7 cm derindeki,  “G noktası”nın  uyarılması sonucu  yaşanıyor.

Vajinal orgazm nedir? 

Vajinal orgazm, vajinadan gelen ve genellikle G noktasına bağlı uyarılardır. Tahrik olduğunda , nefes hızı artar, G noktasına ve vajinanın alt kısımlarına kan daha hızlı bir şekilde hücum eder. Bu sırada vajina penisi daha iyi kavrayabilmek adına darlaşır.  G noktası vajinanın ön tarafının 50-80 mm içinde yer alır. Buraya baskı uygulandığında vajina duvarının arkasındaki klitoral kompleksin parçası olan hassas kısım uyarılır. Bu uyarı kişiye çok yoğun ve haz verici bir his verir ve idrar gelmesine benzer bir his olarak da tarif edilebilir.

Genital bölgedeki kasların gerginleşmesi, üst düzey bir coşkuya doğru yol alabilir.

Vajinal orgazm nasıl olunur? Vajinal orgazm nasıl yaşanır?

 Yapılan araştırmalara göre yalnızca üç kadından sadece biri sevişme anında vajinal orgazma ulaşabiliyor. G noktasındaki uyarıları tüm vücuda yayılmaya başladığı anda büyük patlama geliyor demektir.

Misyoner pozisyonu vajinal orgazm için birebir

Derin bir penetrasyonun gerçekleşebilmesi için kalçadan eğilmek yeterli olacaktır. Örneğin ilk olarak bacakların birbirine yakın olduğu, alnın ya da dirseklerin yatağa dayalı olduğu pozisyon ya da bacakların çeneye doğru yaklaştırıldığı misyoner pozisyonu vajinal orgazmdaki büyük patlamaya olumlu etkide bulunur.

 

Devamı

SEKS & İLİŞKİLER

Kadınlar erekte olur mu?

Umut Doğan Yıldız

-

The Wonder Down Under: A User’s Guide to the Vagina kitabının yazarlarından, Cinsellik Eğitmeni Dr. Nina Brochmann kadın ereksiyonu meselesini açıklıyor.

Kadın ereksiyonu denilen şey gerçekmiş! 

Bir klitoris gerçeği: Orada 8.000 sinir ucu var ve bu oran erkeklerin penisindekinin tam iki katı. The Wonder Down Under: A User’s Guide to the Vagina kitabının yazarlarından, Cinsellik Eğitmeni Dr. Nina Brochmann“Klitoris, dört bacak ve boyun kısmından oluşan büyük bir organdır. İçeride kalan ve genital bölgeyi çevreleyen kısmı 11 cm’e kadar uzanabilir” diyor.

Kadınların cinsel organı daha hassas!

Klitoris, peniste bulunan erektil dokunun aynısına sahip.  Bu nedenle  kadınlar da erekte olabiliyorlar.  Cinsellik Eğitmeni Dr. Nina Brochmann, Kadınlar gecede sekiz kereye kadar erekte oluyor” diyor. Sabah ereksiyonunun kadınlardaki haline “klitoral gece ereksiyonu” deniyor.

Brochmann, bu durumu şöyle anlatarak açıklama yapıyor:

“Cinsel uyarılma söz konusu olduğunda erkek ve kadınlar arasında, anatomik ve fizyolojik fark çok az. Biz kadınlar da penis gibi erekte olabilen ve uyarılan bir cinsel organa sahibiz. Bu çoğu kadının sabahları seks yapmaktan hoşlanmasının nedenini açıklayabilir.”

Devamı

Popüler