Bizi Takip Edin

SEKS & İLİŞKİLER

KADINLARIN DAHA İYİ YAPTIĞI 12 ŞEY

-

 

Boşuna uğraşmayın. kazanamazsınız. hatta bu konularda kadınların eline su bile dökemezsiniz.


Güvenli Sürüş Teknikleri

Men’s Health erkekleri bunu kabullenmeyi reddetmiş olsalar da kadınların sigorta şirketlerindeki borç faturaları, erkeklerinkinden daha mütevazi. Nasıl olur demeyin. Mesela bir koşu alışveriş merkezine giderken bile kendilerini Formula 1 pilotu sanıp hız yapmıyorlar.

2  Saç Uzatmak
Uzun saçlı erkekler üç kategoriye ayrılıyorlar: Şahin kullanan ve mobilet ense saç modeline sahip erkekler, kel bölgelerin üstünü kapatmak için yanları uzatan erkekler ve son olarak, Justin Bieber hayranı erkekler. Bunların en kötü yanı ise, son gruptaki tüm erkekler saç kesimleri için kuaföre bir sürü para döküyor.

3 Tatlı Tüketmek
Güzel bir akşam yemeğinde iş flört etmeye gelince kendinize çok güveniyor olabilirsiniz. Ama masaya tatlı geldiğinde mağlup olursunuz. Çikolatalı brownie yiyince dişleriniz asit yağmuruna tutulmuş gibi hissediyorsunuz değil mi? Şunu bilin ki sevgiliniz utanmasa ikinciyi bile yiyecek.

4  Gözyaşı dökmek
Erkekler gözyaşı dökmekte cimridirler. Hatta çoğu erkek sadece doğarken ağlar. Kadınlar ise her zaman, her yerde, her türlü sebep için ağlayabilirler. Hatta üzgün olmalarına bile gerek yoktur. Bir şeyler elde etmek için, sorunlardan sıyrılmak için hatta yumuşak karnınıza vurmak ve sizi suçlu hissettirmek için bile gözyaşı dökerler. Gözyaşlarına karşı soğukkanlılığınızı koruyun.

5 Kin Tutmak
Erkekler aniden öfkeden kaynar, gözleri kararır. Kadınlarsa içten içe ısınıp, kaynama noktasına ulaşır. Sonuç: İtalyan mafyasını bile korkak tavuk sürüsü gibi gösterecek bir kan davası olur. Sevgilinizin arkadaşını sepetleyen kankanız var ya? Siz ikiniz bu olayı çoktan unutmuş olabilirsiniz ama ya o? Onlar asla unutmaz.

6 Karar değiştirmek

Büyük ekonomist John Maynard Keynes’in de altına imzasını attığı gibi, taktik açıdan esnek olmak büyük felaketleri önler. Poker oyuncularının oyun masasında batmasını da engeller. İlişkileri uzun ömürlü kılar. Ama unutmayın. Bu aynı zamanda sevgilinizin evden çıkmadan önce üç farklı kıyafet denemesine, sizin de buluşma yerinde saatlerce dikilmenize neden olan özellikleri.

7 Kötü Giyinmek
Moda konusunda falso vermek sizi maymuna çevirmeye yeter. Kadınların ellerinde bu bile muhteşem bir şeye dönüşebiliyor. Örneğin, Kim Kardashian’ın giydiği gibi poposunu geren dar bir tulum, tüm göz zevkinizi bozuyor olabilir. Ama libidonuz için elektroşok etkisi yaratır, bu kesin.

8 Cesaret

Ciddi ciddi soruyoruz. Doğum yapan bir kadının ne gibi bir acı yaşadığı hakkında hiçbir fikriniz var mı? Büyük ihtimalle yoktur. Kadınlar, birçok erkeğin hayatına son verebilecek şiddette şeyler yaşıyor ve sağ kalıyorlar.

9 Rakiplerle Savaşmak
Özellikle çok fazla makyaj yapan kadınlardan ve sohbet sırasında erkekleri kilitleyip, söylediği her acayip şeye abartılı kahkaha atanlardan nefret ederler. Hele ki erkeğin bu sürekli kahkaha atan kadınla daha önce bir şeyler yaşadıklarını biliyorlarsa, nefretleri çok büyük boyutlar kazanabilir.

10 Konuşmaları Hatırlamak
Doğru, nedense hep onların lehine olan versiyonlarını hatırlarlar. Ama bu, tüm geceyi barda geçirip her şeyi unutmamanın onlara verdiği bir ayrıcalıktır.

11 Alışveriş Yapmak
Alışveriş merkezleri arasında mekik dokurken ona yetişmeye çalışmak, kendinizi Usain Bolt’la yarışan emekli bir banka memuru gibi hissetmenize yol açabilir.

12 Kayakla Atlama

Kadınlar olimpiyatlarda kayakla atlama dalından tıbbi nedenlerle men edildiler. Sebebi ise kadınların vücut ağırlıklarının daha düşük olması. Haliyle tüm rekorları alt üst edecek olmaları.

 

Continue Reading
Advertisement

SEKS & İLİŞKİLER

Orgazmın vücuda 8 faydası

Umut Doğan Yıldız

-

Orgazm olmanın faydaları nelerdir? İşte orgazmın vücuda 8 faydası!

Devamı

SEKS & İLİŞKİLER

Vajinal orgazm nasıl olur?

Umut Doğan Yıldız

-

Vajinal orgazm nasıl meydana gelir, vajinal orgazm nedir, vajinal orgazm nasıl olunur? İşte vajinal orgazm hakkında daha önce bilmedikleriniz.

Vajinal orgazm vajinanın içerisinde, üst tarafta yaklaşık 6-7 cm derindeki,  “G noktası”nın  uyarılması sonucu  yaşanıyor.

Vajinal orgazm nedir? 

Vajinal orgazm, vajinadan gelen ve genellikle G noktasına bağlı uyarılardır. Tahrik olduğunda , nefes hızı artar, G noktasına ve vajinanın alt kısımlarına kan daha hızlı bir şekilde hücum eder. Bu sırada vajina penisi daha iyi kavrayabilmek adına darlaşır.  G noktası vajinanın ön tarafının 50-80 mm içinde yer alır. Buraya baskı uygulandığında vajina duvarının arkasındaki klitoral kompleksin parçası olan hassas kısım uyarılır. Bu uyarı kişiye çok yoğun ve haz verici bir his verir ve idrar gelmesine benzer bir his olarak da tarif edilebilir.

Genital bölgedeki kasların gerginleşmesi, üst düzey bir coşkuya doğru yol alabilir.

Vajinal orgazm nasıl olunur? Vajinal orgazm nasıl yaşanır?

 Yapılan araştırmalara göre yalnızca üç kadından sadece biri sevişme anında vajinal orgazma ulaşabiliyor. G noktasındaki uyarıları tüm vücuda yayılmaya başladığı anda büyük patlama geliyor demektir.

Misyoner pozisyonu vajinal orgazm için birebir

Derin bir penetrasyonun gerçekleşebilmesi için kalçadan eğilmek yeterli olacaktır. Örneğin ilk olarak bacakların birbirine yakın olduğu, alnın ya da dirseklerin yatağa dayalı olduğu pozisyon ya da bacakların çeneye doğru yaklaştırıldığı misyoner pozisyonu vajinal orgazmdaki büyük patlamaya olumlu etkide bulunur.

 

Devamı

SEKS & İLİŞKİLER

Kadınlar erekte olur mu?

Umut Doğan Yıldız

-

The Wonder Down Under: A User’s Guide to the Vagina kitabının yazarlarından, Cinsellik Eğitmeni Dr. Nina Brochmann kadın ereksiyonu meselesini açıklıyor.

Kadın ereksiyonu denilen şey gerçekmiş! 

Bir klitoris gerçeği: Orada 8.000 sinir ucu var ve bu oran erkeklerin penisindekinin tam iki katı. The Wonder Down Under: A User’s Guide to the Vagina kitabının yazarlarından, Cinsellik Eğitmeni Dr. Nina Brochmann“Klitoris, dört bacak ve boyun kısmından oluşan büyük bir organdır. İçeride kalan ve genital bölgeyi çevreleyen kısmı 11 cm’e kadar uzanabilir” diyor.

Kadınların cinsel organı daha hassas!

Klitoris, peniste bulunan erektil dokunun aynısına sahip.  Bu nedenle  kadınlar da erekte olabiliyorlar.  Cinsellik Eğitmeni Dr. Nina Brochmann, Kadınlar gecede sekiz kereye kadar erekte oluyor” diyor. Sabah ereksiyonunun kadınlardaki haline “klitoral gece ereksiyonu” deniyor.

Brochmann, bu durumu şöyle anlatarak açıklama yapıyor:

“Cinsel uyarılma söz konusu olduğunda erkek ve kadınlar arasında, anatomik ve fizyolojik fark çok az. Biz kadınlar da penis gibi erekte olabilen ve uyarılan bir cinsel organa sahibiz. Bu çoğu kadının sabahları seks yapmaktan hoşlanmasının nedenini açıklayabilir.”

Devamı

Popüler