Bizi Takip Edin

ERKEK AKLI

KABLOSUZ BLUETOOTH TEKNOLOJİLİ STEREO HOPARLÖR

-

 

jbl_cover

Spark,  ses teknolojileri dünyasının öncü ismi JBL’den beklenen ses kalitesini benzersiz ve eğlenceli görünümü ile sunuyor.

Bilinen hoparlörlerden farklı tasarımı ile göz alıcı olan JBL Spark, Bluetooth teknolojisiyle uyumlu akıllı telefon, tablet, bilgisayar ve medya oynatıcılarından kablosuz ses akışı sağlıyor. JBL Spark’ı Bluetooth teknolojisi sayesinde istediğiniz her yerde rahatlıkla kullanabiliyorsunuz. İster bir kanca ile tavana veya bir tablo gibi duvara asabiliyor ya da bir rafın üzerine yerleştirebiliyorsunuz. Çift sürücüsü ve ayarlanmış bas portu ile temiz, sıcak, kaliteli ses ve zengin bas sunuyor. Daha önce hiçbir hoparlörden duymadığınız kadar ayrıntılı ses almanızı garanti ediyoruz. Bu ilginç ve kuvvetli hoparlörlerin siyah, beyaz, sarı, kırmızı ve mavi renk seçenekleri mevcut… Farklı ve canlı bir müzik deneyimi için ideal bir tercih olan bu hoparlörler, özel ilgiyi hak ediyorlar.

 

Continue Reading
Advertisement

ERKEK AKLI

Dambılla Sumo Squat ve bekleme

-

Editör :

Dambılla sumo squat hareketi nasıl yapılır öğrenmek istiyorsanız, videomuzu izleyin.

 

Devamı

ERKEK AKLI

Köpeklerin yüz kasları üzgün görünmek için evrimleşmiş

-

Köpeklerin üzgün bakışları için gereken kasların evrim sonucunda ortaya çıktığı bulundu.

Köpeklerin masum ya da üzgün bakışlarının insanların ilgisini çekmek için yapıldığı ve evrim sonucunda ortaya çıktığı bulundu.

ABD Bilim Akademisi’nin yayın organı PNAS’ta yayınlanan araştırma, köpeklerin özellikle kaş kısmında bulunan ve köpeklerin üzgün ya da masum görünmesini sağlayan bu kasların köpeklerin atalarında bulunmadığını, bu kasların zaman içinde insanlara sevimli görünmek için oluştuğunu ortaya koydu.

Devamı

ERKEK AKLI

Whatsapp’tan yanlış kişiye fotoğraf gönderimine son

-

Güncellenerek daha iyi bir kullanım deneyimi sunan mesajlaşma uygulaması WhatsApp, yeni özelliğiyle gönderilen görsellerin doğru kişiye gitmesini hedefliyor.

Artık bir görseli paylaşırken, alıcı isimlerini görebilmek mümkün olacak ve böylelikle gönderilen mesajın doğru kişiye gittiğinden emin olunabilecek.

Özellik şu anda yalnızca beta kullanıcılarına açık. WhatsApp’ın bu özelliği yakın zamanda diğer kullanıcılara da açacağı söyleniyor.

Devamı

Popüler

 

www.pilioo.com