Bizi Takip Edin

SPOR

Jimnastik yarışmasına Michael Jackson damgası

Umut Doğan Yıldız

-

Video yükleniyor

 

ABD’nin Kalifornia kentinde düzenlenen üniversiteler arası jimnastik yarışmasına katılan Katelyn Ohashi, Michael Jackson temalı performansıyla büyüledi.

Yarışmaya, Kaliforniya Üniversitesi (UCLA) adına katılan Katelyn Ohashi, Michael Jackson temalı performansı izleyiciler tarafından tam not aldı.’ın unutulmaz şarkılarına yer verdiği koreografik performansı izleyenlerin ağzını açık bıraktı.

ABD’nin Kaliforniya eyaletinin Anaheim kentinde ABD’li giyim markası Under Armour sponsorluğunda düzenlenen (Collegiate Challenge) üniversiteler arası jimnastik yarışmasında sergilenen bu performans sosyal medyanın gündemine düştü.

ABD’li ünlü şarkıcı Michael Jackson’ın en çok sevilen parçalarından oluşan bir kolaj ile figürlerini sergileyen 20 yaşındaki genç atlet
Katelyn Ohashi, hem izleyicler tarafından oldukça beğenildi hem de sosyal medyanın gündemine oturdu.

Continue Reading
Advertisement

SPOR

Şampiyonlar Ligi’nde son 16 tur

Umut Doğan Yıldız

-

Avrupa futbolunun kulüp düzeyindeki bir numaralı turnuvasında bugün ve yarın yapılacak 4 karşılaşmayla son 16 turu ilk ayağı tamamlanacak.

19 Şubat:

Olympique Lyon (Fransa) – Barcelona (İspanya)

Liverpool (İngiltere) – Bayern Münih (Almanya)

20 Şubat:

Atletico Madrid (İspanya) – Juventus (İtalya)

Schalke 04 (Almanya) – Manchester City (İngiltere)

Devamı

SPOR

UEFA Avrupa Ligi’nde rövanşlar ne zaman?

Umut Doğan Yıldız

-

UEFA Avrupa Ligi’nde son 32 turu rövanşı 20 Şubat Çarşamba ve 21 Şubat Perşembe günü oynanacak.

UEFA Avrupa Ligi son 32 turu rövanşında 20 Şubat Çarşamba ve 21 Şubat Perşembe günü 16 maç yapılacak.

Kupada rövanş maçlarının programı şu şekilde:

20 Şubat Çarşamba

20.00 Sevilla (İspanya)-Lazio (İtalya)

21 Şubat Perşembe:

20.55 Arsenal (İngiltere)-BATE (Belarus)

20.55 Dinamo Zagreb (Hırvatistan)-Viktoria Plzen (Çekya)

20.55 Eintracht Frankfurt (Almanya)-Shakhtar Donetsk (Ukrayna)

20.55 Napoli (İtalya)-Zürih (İsviçre)

20.55 Salzburg (Avusturya)-Club Brugge (Belçika)

20.55 Villarreal (İspanya)-Sporting Lizbon (Portekiz)

20.55 Valencia (İspanya)-Celtic (İskoçya)

20.55 Zenit (Rusya)-Fenerbahçe

23.00 Dinamo Kiev (Ukrayna)-Olympiakos (Yunanistan)

23.00 Real Betis (İspanya)-Rennes (Fransa)

23.00 Bayer Leverkusen (Almanya)-Krasnodar (Rusya)

23.00 Genk (Belçika)-Slavia Prag (Çekya)

23.00 Inter (İtalya)-Rapid Wien (Avusturya)

23.00 Benfica (Portekiz)-Galatasaray

23.00 Chelsea (İngiltere)-Malmö (İsveç)

Devamı

SPOR

19 Şubat Salı TV’de hangi maçlar var?

Umut Doğan Yıldız

-

Bugün 19 Şubat Salı. İşte bugünün maçları ve spor programları.

11:00 beIN Sports Haber – beIN Manşet

11:00 A Spor – Spor Ajansı

11:00 TRT Spor – Spor Manşet

15:00 A Spor – Spor Gündemi

21:00 A Spor – 90’A

23:00 beIN Sports 1 – Liverpool – Bayern Münih (CANLI)

23:00 beIN Sports 2 – Lyon – Barcelona (CANLI)

Devamı

Popüler