Bizi Takip Edin

ERKEK AKLI

JESSIE J KENDİNİ BEĞENMİYOR!

Avatar

-

 

ERKEK AKLI

DAYANIKLILIK ANTRENMANI

Avatar

-

Editör :

Bedensel dayanıklılığınızı geliştirmek için uygulayabileceğiniz pratik bir program…

Devamı

ERKEK AKLI

Macar piyanist ve besteci Havasi İstanbul’da

Umut Doğan Yıldız

-

Garou, Dany Brillant, David Helfgott, Ara Malikian, Yasmin Levy gibi dünyaca ünlü isimleri Hilton konukseverliği ile buluşturan Hilton Maslak, şimdi de bu deneyimi Havasi’ye yaşatacak.

Rock yıldızı gibi bir karizmaya sahip olan usta piyanist Havasi, özgün besteleriyle Pure Piano turnesi kapsamında 19 Mayıs’ta sahne alacak.

Ünlü Macar piyanist ve besteci Havasi İstanbul’a geliyor. Franz Liszt Müzik Akademisi’nden mezun olan Havasi, klasik enstrümanları modern çağa eğlenceli bir şekilde uyarlıyor. Geleneksel enstrümanlara yönelik yazılan müziği yenileyerek tekrar senfonik müzik modası haline getiren usta piyanist, aynı zamanda tam bir gösteri adamı.  

Müzik dünyasının en önemli başarı hikayelerinden biri olarak kabul edilen Havasi, dünyanın en prestijli konser salonlarında kapalı gişe performanslar sergiledi.

Popüler kültürün tarihinin yazıldığı Hilton markası Maslak’taki oteli ile pek çok dünya yıldızının İstanbul’daki ilk tercihi.

Devamı

ERKEK AKLI

Big Burn İstanbul Festival 2019’a da damgasını vuracak!

Umut Doğan Yıldız

-

Geçen yaz İstanbul’da ikincisi düzenlenen Big Burn İstanbul aradan aylar geçmesine rağmen unutulmuyor!

Burn Enerji İçeceği’nin organize ettiği, müzikseverlerin hala konuştuğu 3 günlük inanılmaz festivalde uluslararası ve lokal olmak üzere 100 DJ ve prodüktör, 5 sahnede yazın ateşini yükseltti. Big Burn İstanbul, bu yaz da muhteşem bir ‘line up’ ile 26-27-28 Temmuz’da mavi ve yeşilin kucaklaştığı eşsiz doğa, geniş kamp alanı ve bungalov evlere sahip Şile Woodyville Treehouses’da elektronik müzikseverlerle buluşacak.

Festivalin ilk açıklanan isimleri,  global elektronik müzik sahnesinin yıldızları; Clapton, Damian Lazarus, David Mayer, Dubfire, Guy Gerber, Joachim Pastor (live), N’TO (live), Nastia, Recondite, Stephan Bodzin, Woralks oldu. Bu isimlerin ve festivalin sosyal medya sayfaları şimdiden katılımcıların heyecanlarını bildiren yorumları ile doldu. İlerleyen günlerde elektronik müziğin dev isimlerinin de listeye eklenmesi bekleniyor. Festival için bu yıl yurt dışından yoğun bir katılım bekleniyor. Açıklanacak isimler ve festival ile ilgili tüm gelişmeler için Burn Enerji İçeceği’nin sosyal medya hesaplarını takip etmeyi unutmayın!

4 Açma Halkası Kodu ile 60 TL İndirim Fırsatı

Big Burn İstanbul biletlerini indirimli almak için ise Burn Enerji İçeceği kaçırılmayacak fırsatlar sunuyor. BURN kutularında yer alan açma halkalarındaki şifreleri http://www.bigburn.istanbul/indirimli-bilet/ adresinden indirim koduna çevirenler 4 açma halkası ile 60 TL indirim kazanacak. Aynı zamanda https://www.coca-coladukkani.com adresinden yapacağınız online ‘4pack’ alışverişlerinizde festival için geçerli 60 TL’lik indirim kodları e-mail adresinize, BURN’ler ise ev adresinize teslim edilecek.

Big Burn İstanbul ile ilgili gelişmelerden haberdar olmak, avantajlı biletlerden yararlanmak ve daha fazlası için Burn Enerji İçeceği’nin sosyal medya hesaplarını takip etmeyi unutmayın.

Devamı

Popüler

 

www.pilioo.com