Bizi Takip Edin

ERKEK AKLI

JESSIE J KENDİNİ BEĞENMİYOR!

-

 

Ünlü İngiliz şarkıcı Jessie J Instagram’ın popüler isimlerinden. Sık sık kendisinin, arkadaşlarının ve fanlarının fotoğraflarını paylaşan yıldız geçtiğimiz günlerde tartışma yarattı. Bikinili fotoğraflarını paylaşan Jessie J vücudunu beğenmediğini ve çok ince bulduğunu söyledi. Kilo almak için uzun saatler boyu çalıştığını söyleyen ve “Umarım önümüzdeki yaz vücudumu değişmiş bulurum. Kilo al ve güçlen.” yazan 25 yaşındaki şarkıcı özellikle kadın hayranları tarafından tepkiyle karşılanınca bir notla cevap verme ihtiyacı hissetti.

“Fotoğrafıma yorum yapan tüm genç kızlara; vücuduma özenmeyin. Evet ben istikrarlı bir şekilde kilo almaya çalışıyorum. Benim gibi boyu 1.75 olup da aşırı zayıf olan biri ne güzel görünür ne de seksi… O yüzden aşırıya kaçmadan canım ne istiyorsa yiyorum. Ben sıska değilim, inceyim. Kemiklerimin üstünde et var ve ben daha fazla olmasını istiyorum. Hayatım boyunca diyet yapmadım ama sağlıklıyım ve Instagram için değil hayatım için sağlıklı bir vücudum olması gerektiğinin farkındayım. Fit olmak için çok çalışıyorum, bu kolay değil ama önemli. Kariyerim için benim için. Ama herkes farklıdır. Amacınız sağlıklı olmak olsun, baston gibi olmak değil. Mutlu olun ve bir deri bir kemik kalmayın. Sağlıklı olun, kendiniz olun”

Evet Jessie J kendini beğenmiyor ve birçok kadının onun vücuduna sahip olmak için çok şeyi vereceğini bilmesine rağmen değişmek istiyor. Biz onu bu haliyle de beğeniyoruz ama güçlenmek ve fit olmak isteyen bir kadına ancak destek verebiliriz. Bakalım neler olacak!

1

Sayfalar: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12

ERKEK AKLI

Dambılla Sumo Squat ve bekleme

-

Editör :

Dambılla sumo squat hareketi nasıl yapılır öğrenmek istiyorsanız, videomuzu izleyin.

 

Devamı

ERKEK AKLI

Remax7Tepe Gurur Kaynağı Olmaya Devam Ediyor!

Umut Doğan Yıldız

-

İlham veren kariyer öyküsüyle tanınan, Remax7Tepe’nin kurucusu Hasan Can, aldığı ödüllerle gençlere rol model olmaya devam ediyor.

2002 yılından beri yatırımcılara ve kurumsal firmalara gayrimenkul hizmetleri sunan Hasan Can, elde ettiği başarılarla Türk gayrimenkul sektörünü uluslararası arenada zirveye taşıyor.

Avrupa’da Circle of Legends Award’ı kazanan ilk Gayrimenkul Danışmanı olan Hasan Can; Hall of Fame , Lifetime Achievement, Top 100 Global Individuals Commercial Commissions ve Diamond Club ödüllerinin ilk ve son 12 yıldır daimi sahibidir.

“Firmalar sosyal sorumluluk bilinci hakkında daha duyarlı olmak zorunda. Yeni nesillerin ülkemiz adına daha başarılı olması için sosyal sorumluluk bilinci ve duyarlılığının arttırılması ve desteklenmesi çok önemli. Sosyal sorumluluk projeleri, iş hayatının belki de “hayata” en doğrudan temas eden parçası. “ olduğu fikrini savunan Hasan Can ve kurucusu olduğu Remax7Tepe, sosyal sorumluluk bilinci yüksek ve duyarlı gayrimenkul danışman kadrosuyla; lüks konut , ticari gayrimenkul ve arsa / arazi alanında, profesyonel anlayışla kurumsal firmalara ve kişiye özel hizmet veriyor.

Devamı

ERKEK AKLI

Kilolarıyla dalga geçenleri ifşa etti!

Umut Doğan Yıldız

-

Shelly Proebstel adında bir kadın plajda bikinili vücuduyla dalga geçen kişileri sosyal medyada ifşa etti!

Shelly Proebstel adındaki kadın, facebook hesabından yaptığı paylaşımda: “Kiloluyum diye etrafta birkaç adam benimle sesli bir şekilde gülerek dalga geçti. Bikinili görüntüme çok gülen bu insanlar, parmakla beni gösterip sesli sesli alay ediyorlardı” diye paylaştı. 

Bikinili vücut algısının kendisini çok üzdüğünü ve bu algının yanlış olduğuna dikkat çeken Shelly Proebstel,

Kilolular bikini giyemez mi?

Bikini giymek için sadece zayıf olmak gerekmediğini söyleyen Shelly, bu tip insanlar yüzünden kilolu insanların özgüvenlerini yitirdiğini ve yazın sıcağında bile kapalı giysiler giymeyi tercih ettiklerini belirtti.

Artık bu duruma dur demesi gereken birilerine ihtiyaç olduğunu da söyleyen genç kadın, bu zorbalık yüzünden çoğu kilolu insanın kendini evlerine hapsettiklerini ve hayata küserek intihar bile ettiklerinin altını çizdi.

Devamı

Popüler

 

www.pilioo.com