İYİ HİSSETMENİN 21 GÜNÜ

Kuruluşundan bugüne sahiplenip öncülük ettiği “İyi Hissettirme” misyonu ile spordan daha fazlasını vadeden, yeni deneyimler yaşayıp ilham verici keşifler yapmanın mümkün olduğu bir program hazırladı: “21 Days of Feeling Good”. 1 Nisan’da başlayacak ‘İyi Hissetmenin 21 Günü’ programı sporun yanında seçilecek deneyimlerle hem bedeni ve hem ruhu besliyor.

Şehirlilerin spor, eğlence, keyif, rahatlama ve buluşma noktası Hillside Etiler, 1-21 Nisan 2018 tarihleri arasında gerçekleştireceği ‘İyi Hissetmenin 21 Günü’  programıyla katılımcılarına iyi hissettirecek yepyeni alışkanlıklar kazandırmayı hedefliyor. Baharın gelişini kutlayan “İyi Hissetmenin 21 Günü” kapsamında renkli sohbetlerden, kült filmlere, atölye ve tadım aktivitelerinden özel spor deneyimlerine uzanan renkli bir program hazırlandı.

Katılımcıların iyi alışkanlıklar edinirken ufkunu genişletecek programı, 21 gün boyunca Hillside üyesi olmayan misafirler de deneme imkanı bulacak. Mobilet’ten satışa sunulan etkinliklerle ilgili bilgi, kayıt seçenekleri ve program detayları @21DaysofFeelingGood Instagram hesabında yer alıyor.

Hillside City Club Etiler- Alkent Sitesi Tepecik Yolu No:22 /14 Etiler/İstanbul, T: 0212 352 23 33

Hillside City Club hakkında:

“İyi hissettirme” misyonuyla faaliyet gösteren Hillside Leisure Grup’a bağlı Hillside City Club’lar, çok işlevli ve butik anlayışla servis sunan spor merkezleri olarak hizmet veriyor. Deneyimli, uzman ve güler yüzlü ekibiyle alışılagelmiş spor merkezlerinden çok farklı bir çizgide olan Hillside City Club, kişiye özel ihtiyaçları göz önünde bulundurarak özgün ürünler geliştiriyor. Dünyadaki spor akımlarının ve trendlerinin Türkiye’deki öncüsü Hillside City Club’lar, bilinçli sporu eğlence ile birleştirerek üyelerine renkli bir yelpaze sunuyor.

“21 Days of Feeling Good” programında öne çıkan etkinlikler ise;

Trance müzik yoga ile birleşirse…

Bedenin eşsiz ifade biçimini yeniden ortaya çıkarmak; sınırları keşfetmek ve genişletmek; yaratıcı enerjinin rahatça akabilmesi için Yoga Trance Dance önyargılardan uzak ve hareketin doğal olarak akabildiği meditatif bir laboratuvar alanı sunuyor. Bu yenilikçi deneyim Hillside Etiler stüdyolarında…

19 Nisan Perşembe 19:15

Ayşegül Çoruhlu ile beslenme alışkanlıklarının dışına çıkarak iyi yaş almaya hazır mısın?

Alkali Beslenme kitabının yazarı, biyokimya ve Anti-Aging Uzman Dr.Ayşegül Çoruhlu, beslenme odaklı bakış açısı ile sağlıklı ve iyi yaş almanın püf noktalarını Hillside City Club Etiler’de paylaşıyor. Reserve Aging hakkında derinlemesine bir sohbet gerçekleştirecek Dr. Çoruhlu 90 dakikalık anlatımında bu konuyla ilgili doğru bilinen yanlışlara da değinecek.

 1 Nisan Pazar 15:00

Judith Liberman’dan masal dünyası

Masallarla büyüyen ve kariyerine masal anlatıcısı, sanat terapisti ve eğitmen olarak devam eden Judith Liberman, UNESCO ve üniversitelerle masallar üzerine projeler geliştirdi. NTV Radyo’da da program hazırlayan Liberman, dinleyicileri büyüleyecek masal anlatma performansıyla Hillside City Club Etiler’e geliyor.

12 Nisan Perşembe 20:00

Begüm Yaramancı’dan Tuşu 101

Limonla ya da sirkeyle fark etmeksizin her türlü meyve ve sebzenin turşusunu yapmayı araştıran nam-ı diğer turşu kraliçesi Begüm Yaramancı fermantasyon yöntemlerini, farklı ürünlerle turşu kurmanın püf noktalarını ve turşunun başka kültürlerdeki yansımalarını Hillside City Club Etiler’de katılımcılarla paylaşacak.

17 Nisan Salı 13:00

İyi hissettiren filmler!

Bazen iyi hissetmek için bir film izlemek fazlasıyla yeterlidir. Unutulan, tekrar tekrar izlenen, kısacası yalnızca iyi hissettirecek filmler  bu özel programda Çarşamba akşamları Hillside City Club Deniz Private Cinecity’de!

4 Nisan Çarşamba 21:30 – Singing in the Rain

11 Nisan Çarşamba 21:30 – Little Miss Sunshine

Yukarıda ne varsa, aşağıda da o vardır!

Kendi iradesi dışında dünyaya gelen insanoğlu varoluşundan itibaren hep hayatın anlamını sorgulamıştır. “Niçin buradayım?”, “Hayatımın amacı ne?!”, “Nasıl davranmam gerek?” gibi… “İçimizdeki Gökyüzü” Sare Palaska’yla Hillside City Club Etiler’de mercek altına alınıyor.

7 Nisan Cumartesi 13:00

Doğru raw protein bar nasıl olmalı?

Atelier Raw, süt ürünü, şeker ya da glüten içermeyen, basit malzemelerle evde hazırlanabilen, spor yaparken gıda desteği sağlayabilecek ve çiğ beslenme koşullarına uygun protein barların nasıl yapılacağını ve çiğ beslenmenin özelliklerini 1 saatlik workshop’ta Hillside City Club Etiler ziyaretçilerine anlatacak.

3 Nisan Salı 13:00

Transformal Nefes Seansı ve Sound Healing Therapy ile zinde kal

Bedeni yeniden akort etmeyi amaçlayan Sound Healing Therapy’de Tibet kaseleri, şaman davulu gibi etnik enstrümanlar kullanılıyor. Katılımcılar sesle yapılan meditatif terapi sayesinde derin bir rahatlama ve mutluluk hissine kavuşuyor. Aynı zamanda topraklanmaya yardımcı olan terapi bedeni pozitif enerjiyle yüklemeyi de sağlıyor. Şehrin ortasında yer alan vaha Hillside Etiler’de hem Sound Healing Therapy hem de Ekin Jabban’la Transformal Nefes Seansıyla bu rahatlatan deneyimi yaşamak mümkün.

Transformal Nefes Seansı | 7 Nisan Cumartesi 15:00

Sound Healing Therapy | 14 Nisan Cumartesi 15:00

Çocuklarınız yaratıcı dans atölyesiyle bedenlerini keşfetsin

Yaratıcı dans dersleri dans ve hareket üzerinden çocukların kendilerini ifade etmelerine aracı olurken beden farkındalığı sağlıyor. Doğaçlama prensiplerine dayalı yaratıcı dans atölyesi, çocukların yaratıcı düşünebilmesini ve fiziksel kabiliyetlerini artırmayı hedefliyor. “21 Days of Feeling Good” kapsamında ebeveynler ve çocuklar için düşünülmüş aktiviteler yanında ailenin birlikte yapılabileceği etkinlikler de tasarlandı.

Çocuklar İçin Yaratıcı Dans | 1 Nisan Pazar 15:00

Teen Dance | 8 Nisan Pazar 15:00

Family Functional Training | 15 Nisan Pazar 15:00

Spor ile eğlenceyi birleştirin

Hillside’ın yarattığı ezber bozan egzersiz JUNGLE Challenge® ya da sabah iş öncesi DJ eşliğinde cardio party, dans etmenin iyi hissettiren enerjisi ya da koşulan kilometre kadar fidan bağışı yapılan “Run For Green” koşuları… Kalori yakarken iyi hissettirecek spor aktiviteleri bu zengin programda yerini alıyor. 

Cycle Party | 2, 9, 16 Nisan Pazartesi 19:00

Tuesday Night Fever | 3, 10, 17 Nisan Salı 19:00

Morning DisGo | 4, 11, 19 Nisan Çarşamba 07:00

Jungle Challenge | 4, 11, 19 Nisan Çarşamba 19:30

Dance Fever | 5, 12, 19 Nisan Perşembe 11:00

Try Tabata! | 6, 13, 20 Nisan Cuma 07:00

Run for Green | 1, 8, 15 Nisan Pazar 09:00

You must be logged in to post a comment Login

Bunları Unutma!