Bizi Takip Edin

ERKEK AKLI

INSTAGRAM’DA TAKİP EDİLMESİ GEREKEN 11 KADIN

-

 

Bir göz atın. Belki bize teşekkür edersiniz.

Instagram herkesi birer fotoğrafçı yapmış olabilir ama bazıları kameranın lensini ve ‘takip’ edilmeyi daha fazla hak ediyor. Sonuçta sürekli dağ-bayır manzarası, tatlı köpekçikler ve sandviç fotoğraflarıyla ömür geçmez!

Bizim tavsiyemiz: Yalnızca fotoğraf sanatı açısından değil aynı zamanda seksi anlarını, uzak diyarları feedinize taşıyacak, atletler, modeller, aktrisler, antrenörlerden oluşan 11 güzel kadın.

1

Gretchen Bleiler

Profesyonel snowboardçu, olimpik atlet

Dondurucu soğukları bu kadar ısıtacak pek kişi yoktur. Bleiler güzelliğinin yanında maceralı seyahatlerini de paylaşıyor. Colorado’nun karlı dağlarından Yeni Zelanda’ya, oradan Rusya’ya kadar dünyanın çeşitli yerlerinden fotoğraflarını paylaşıyor. Bu fotoğraflar NBC’den çekilmiş fotoğraflar gibi de değil, kişisel deneyimi paylaşıyor. Yakınlarda spordan emekli olan seksi isim artık sadece bikinili fotoğraflarını da paylaşsa biz takipte olacağız.

@gretchenbleiler

2

Sydney Leroux

Seattle Reign FC’de oynayan profesyonel futbolcu.

Leroux’nun Instagramı disiplinli bir sporcunun antrenmanlarını ve sonuçlarını paylaştığı fotoğraflarından oluşuyor. Olimpiyat altın madalyası da bulunan sporcu gym’de ve dışarda çalışmalarını paylaşırken alabildiğine seksi.

@sydneyleroux

3

Erin Andrews

Fox Sports’un sunucusu

Fox kolej futbolu maçlarını yayınlıyor ve bu yayınları izletmek için uzun, sarışın bir nedeni var. Kolej futbolcularıyla paylaştığı ilginç anlar ve sahadışı görüntüler dışında, onun kadar seksi başka bir sunucu olan Charissa Thompson’la beraber de fotoğraflarını görebiliyoruz.

@erinandrews

4

Misty Copeland

Balerin

Balerinleri görebilmek için bale izlemeye gitmenize gerek yok. Vücutları streç giysileri, kaslı ve düzgün vücutları görmek, sahne alabilmeleri için gereken güç ve atletizmi Instagram’dan da gözlemleyebilirsiniz. Eğer en estetik hava hareketlerini, splitleri görmek istiyorsanuız Misty doğru adres.
@mistyonpointe

5

Karena and Katrina

‘Tone It Up’ isimli fitness firmasının sahipleri ve ‘Toned Up’ programının yıldızları.

Bu ikiliyle çalışmak muhteşem olurdu çünkü bütün antrenmanları sahilde bikinileriyle gerçekleştiriyorlar. Ama aynı zamanda iş kısmına da oldukça hakimler, bir fitness imparatorlukları var. Fotoğrafları harika güzellikteki kadınların fitness antrenmanlarından ve lezzetli protein shakelerinden oluşuyor. Daha ne isteriz!

@karenakatrina

6

Michelle Wie

Profesyonel gofçü

LPGA, yani kadınlar için profesyonel golf organizasyonunda henüz 10 yaşında katılımcı olan Wie en genç sporcu ünvanını da almıştı. Kore, Maui, Bahamalar gibi ülkelerden fotoğraflarını paylaşan isim yalnızca golf sahalarındaki hareketlerini değil gündelik hayatını da paylaşıyor.

@themichellewie

7

Emily Ratajkowski

Model ve aktris

Eğer Robin Thicke’in ‘Blurred Lines’ klibini izlediyseniz Emily’i zaten tanıyorsunuz. Sadece seksi fotoğraflarını değil seyahat ettiği ülkelerin güzelliklerini de paylaşan yıldız isim, bikini fotolarından da vazgeçmiyor. Biz de ondan vazgeçmiyoruz.

@emrata

8

Laura Enever

Profesyonel sörfçü

Dünyanın en iyi kadın sörfçüleri listesinde 10. sırada bulunan Enever zirveye yavaş yavaş tırmanırken, eğlencesinden de vazgeçmiyor. Bir keresinde sörf borda file çorapla çıkmışlığı dahi var. 23 yaşındaki seksi isim muhteşem vücudu ve güzelliği dışında, harika okyanus fotoğrafları ve güneş batışları paylaşıyor.

@lauraenever

9

Tarah Gieger

Motokrosçu

Motoruyla dağdan atlayacak kadar cesaretli bir kadın seksi bir vücutla ortaya çıkınca sonuç böyle oluyor. Kesinlikle arkadaşlarınızın fotoğraflarından daha ilginçtir. Çılgın motokros ve sörf fotoğrafları ve Gieger’in güzelliği için takip edilir.

@giegsey

10

Karlie Kloss

Victoria’s Secret modeli

Evet bir Victoria’s Secret meleğini takip etmek için çok sebebe ihtiyaç yok. Fakat Kloss bir hayli iyi bir fotoğrafçı. İzlanda’daki buzullardan, Burma’daki seyahat balonlarına kadar ilginç fotoğraflarını hangi filtrelerle kullanacağını çok iyi biliyor. Ve evet tabi ki Victoria’s Secret çekimlerinden backstage fotoğraflar da var.

@karliekloss

11

Katie Lee

Food Network’de ‘The Kitchen’ programının sunucusu

Bir aşçıya Instagram hesabı açılınca sadece yemek fotoğraflarının olması çok beklendik fakat durum pek öyle değil. Lee Hamptons’da yaşıyor ve mutfakta olmadığı zamanları sahilde geçiriyor. En seksi aşçılardan olsa gerek…

@katieleekitchen

 

ERKEK AKLI

Buzul erime oranı yüzde 280 arttı

Umut Doğan Yıldız

-

Antarktika’daki buzul erime oranı, 2001-2017 arasında yılda ortalama yüzde 280 arttı.

Kaliforniya ve Utrecht üniversiteleri ile ABD Havacılık ve Uzay Dairesi (NASA) Jet İtiş Laboratuvarı’nda gerçekleştirdikleri çalışma neticesinde çarpıcı bir rapor ortaya koydular.

Antartikada buzullar ne oranda eriyor?

Science Daily’de yer alan habere göre, Kalifornia ve Utrecht üniversiteleri ile NASA Jet İtiş Laboratuvarı’nın yürüttüğü çalışmada ortaya koyulan rapor: Antartika’da bulunan buzullardaki erime oranının, 2001-2017 arasında yılda ortalama yüzde 280 artış gösterdiğini yönünde.

Araştırmada ortaya koyulan başka bir bilgi de 1979-2001 arasında yılda ortalama 48 milyar ton buzulun eridiği ve Antarktika’da bu kaybın, 2001-2017 aralığında senede 134 milyar tona çıktığı yönünde.

Buzulların erimesi deniz seviyesini artıracak

Bilim adamları, Antarktika’da buzulların erime seviyesindeki bu ciddi artışın 1979-2017 aralığında küresel deniz suyu seviyelerini yaklaşık bir buçuk santimetre yükselttiğini söylüyor.

Devamı

ERKEK AKLI

Dizilerin başlama tarihleri açıklandı!

Umut Doğan Yıldız

-

Yeni yılda özel kanalların reklam anlaşmalarını yenilemeleri nedeniyle yerli diziler, yayına üç hafta ara veren diziler ne zaman başlayacak? İşte o tarihler!

TRT dışındaki bütün kanallar yılbaşından itibaren dizi yayınlarına üç hafta süreyle ara vermişlerdi. Çekimleri başlayan diziler ekranlara tekrar dönmeye hazırlanıyor. 

Diziler ne zaman başlayacak?

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz, Bizim Hikaye, Çukur,  Çarpışma, Yasak Elma, Kadın, Söz,  Bir Zamanlar Çukurova, Sen Anlat Karadeniz gibi diziler sezon finali gibi yaptıkları bölümleriyle yeni yıl tatiline girmişlerdi. Şimdi tekrar ekranlara dönecek olan dizilerin yayınlanma tarihleri de yavaş yavaş netleşiyor.

Diziler, 21 Ocak’tan itibaren ekrana dönmeye başlayacaklar.

Dizilerin yayın tarihleri şu şekilde:

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz:22 Ocak

Bir Zamanlar Çukurova: 24 Ocak

Yasak Elma: 21 Ocak

Çukur: 21 Ocak

Gülperi: 25 Ocak

Avlu: 24 Ocak

Sen Anlat Karadeniz: 23 Ocak

Kadın: 22 Ocak

Bizim Hikaye: 24 Ocak

Söz: 21 Ocak

Çarpışma: 24 Ocak

Erkenci Kuş: 26 Ocak

Muhteşem İkili: 24 Ocak

Arka Sokaklar: 25 Ocak

Kızım: 25 Ocak

Devamı

ERKEK AKLI

Pantolonsuz metroya binme etkinliği

Umut Doğan Yıldız

-

ABD’nin New York kentinde ”Pantolonsuz Metro Yolculuğu” etkinliğinin bu yıl 18.si düzenlendi.

Bu sene New York’ta 18.si düzenlenen ‘Pantolonsuz Metro Yolculuğu’na katılanlar soğuk havayı umursamadılar.

Improve Everywhere’ grubu tarafından düzenlenmeye başlanan ve dünyada hızla yayılıp çeşitli şehirlerde de gerçekleştirilen metroda pantolonsuz yolculuk etkinliği, bu yılda oldukça ilgi gördü.

Katılımcılar, olaydan haberi olmayan vatandaşların şaşkın bakışları arasında pantolonlarını çıkarmaya başladılar.

Video: (Rommel Tan) Instagram: @rtanphoto

İşte o görüntüler:Devamı

Popüler

 

www.pilioo.com