Bizi Takip Edin

ERKEK AKLI

INSTAGRAM’DA TAKİP EDİLMESİ GEREKEN 11 KADIN

-

 

Bir göz atın. Belki bize teşekkür edersiniz.

Instagram herkesi birer fotoğrafçı yapmış olabilir ama bazıları kameranın lensini ve ‘takip’ edilmeyi daha fazla hak ediyor. Sonuçta sürekli dağ-bayır manzarası, tatlı köpekçikler ve sandviç fotoğraflarıyla ömür geçmez!

Bizim tavsiyemiz: Yalnızca fotoğraf sanatı açısından değil aynı zamanda seksi anlarını, uzak diyarları feedinize taşıyacak, atletler, modeller, aktrisler, antrenörlerden oluşan 11 güzel kadın.

1

Gretchen Bleiler

Profesyonel snowboardçu, olimpik atlet

Dondurucu soğukları bu kadar ısıtacak pek kişi yoktur. Bleiler güzelliğinin yanında maceralı seyahatlerini de paylaşıyor. Colorado’nun karlı dağlarından Yeni Zelanda’ya, oradan Rusya’ya kadar dünyanın çeşitli yerlerinden fotoğraflarını paylaşıyor. Bu fotoğraflar NBC’den çekilmiş fotoğraflar gibi de değil, kişisel deneyimi paylaşıyor. Yakınlarda spordan emekli olan seksi isim artık sadece bikinili fotoğraflarını da paylaşsa biz takipte olacağız.

@gretchenbleiler

2

Sydney Leroux

Seattle Reign FC’de oynayan profesyonel futbolcu.

Leroux’nun Instagramı disiplinli bir sporcunun antrenmanlarını ve sonuçlarını paylaştığı fotoğraflarından oluşuyor. Olimpiyat altın madalyası da bulunan sporcu gym’de ve dışarda çalışmalarını paylaşırken alabildiğine seksi.

@sydneyleroux

3

Erin Andrews

Fox Sports’un sunucusu

Fox kolej futbolu maçlarını yayınlıyor ve bu yayınları izletmek için uzun, sarışın bir nedeni var. Kolej futbolcularıyla paylaştığı ilginç anlar ve sahadışı görüntüler dışında, onun kadar seksi başka bir sunucu olan Charissa Thompson’la beraber de fotoğraflarını görebiliyoruz.

@erinandrews

4

Misty Copeland

Balerin

Balerinleri görebilmek için bale izlemeye gitmenize gerek yok. Vücutları streç giysileri, kaslı ve düzgün vücutları görmek, sahne alabilmeleri için gereken güç ve atletizmi Instagram’dan da gözlemleyebilirsiniz. Eğer en estetik hava hareketlerini, splitleri görmek istiyorsanuız Misty doğru adres.
@mistyonpointe

5

Karena and Katrina

‘Tone It Up’ isimli fitness firmasının sahipleri ve ‘Toned Up’ programının yıldızları.

Bu ikiliyle çalışmak muhteşem olurdu çünkü bütün antrenmanları sahilde bikinileriyle gerçekleştiriyorlar. Ama aynı zamanda iş kısmına da oldukça hakimler, bir fitness imparatorlukları var. Fotoğrafları harika güzellikteki kadınların fitness antrenmanlarından ve lezzetli protein shakelerinden oluşuyor. Daha ne isteriz!

@karenakatrina

6

Michelle Wie

Profesyonel gofçü

LPGA, yani kadınlar için profesyonel golf organizasyonunda henüz 10 yaşında katılımcı olan Wie en genç sporcu ünvanını da almıştı. Kore, Maui, Bahamalar gibi ülkelerden fotoğraflarını paylaşan isim yalnızca golf sahalarındaki hareketlerini değil gündelik hayatını da paylaşıyor.

@themichellewie

7

Emily Ratajkowski

Model ve aktris

Eğer Robin Thicke’in ‘Blurred Lines’ klibini izlediyseniz Emily’i zaten tanıyorsunuz. Sadece seksi fotoğraflarını değil seyahat ettiği ülkelerin güzelliklerini de paylaşan yıldız isim, bikini fotolarından da vazgeçmiyor. Biz de ondan vazgeçmiyoruz.

@emrata

8

Laura Enever

Profesyonel sörfçü

Dünyanın en iyi kadın sörfçüleri listesinde 10. sırada bulunan Enever zirveye yavaş yavaş tırmanırken, eğlencesinden de vazgeçmiyor. Bir keresinde sörf borda file çorapla çıkmışlığı dahi var. 23 yaşındaki seksi isim muhteşem vücudu ve güzelliği dışında, harika okyanus fotoğrafları ve güneş batışları paylaşıyor.

@lauraenever

9

Tarah Gieger

Motokrosçu

Motoruyla dağdan atlayacak kadar cesaretli bir kadın seksi bir vücutla ortaya çıkınca sonuç böyle oluyor. Kesinlikle arkadaşlarınızın fotoğraflarından daha ilginçtir. Çılgın motokros ve sörf fotoğrafları ve Gieger’in güzelliği için takip edilir.

@giegsey

10

Karlie Kloss

Victoria’s Secret modeli

Evet bir Victoria’s Secret meleğini takip etmek için çok sebebe ihtiyaç yok. Fakat Kloss bir hayli iyi bir fotoğrafçı. İzlanda’daki buzullardan, Burma’daki seyahat balonlarına kadar ilginç fotoğraflarını hangi filtrelerle kullanacağını çok iyi biliyor. Ve evet tabi ki Victoria’s Secret çekimlerinden backstage fotoğraflar da var.

@karliekloss

11

Katie Lee

Food Network’de ‘The Kitchen’ programının sunucusu

Bir aşçıya Instagram hesabı açılınca sadece yemek fotoğraflarının olması çok beklendik fakat durum pek öyle değil. Lee Hamptons’da yaşıyor ve mutfakta olmadığı zamanları sahilde geçiriyor. En seksi aşçılardan olsa gerek…

@katieleekitchen

 

ERKEK AKLI

Kilolarıyla dalga geçenleri ifşa etti!

Umut Doğan Yıldız

-

Shelly Proebstel adında bir kadın plajda bikinili vücuduyla dalga geçen kişileri sosyal medyada ifşa etti!

Shelly Proebstel adındaki kadın, facebook hesabından yaptığı paylaşımda: “Kiloluyum diye etrafta birkaç adam benimle sesli bir şekilde gülerek dalga geçti. Bikinili görüntüme çok gülen bu insanlar, parmakla beni gösterip sesli sesli alay ediyorlardı” diye paylaştı. 

Bikinili vücut algısının kendisini çok üzdüğünü ve bu algının yanlış olduğuna dikkat çeken Shelly Proebstel,

Kilolular bikini giyemez mi?

Bikini giymek için sadece zayıf olmak gerekmediğini söyleyen Shelly, bu tip insanlar yüzünden kilolu insanların özgüvenlerini yitirdiğini ve yazın sıcağında bile kapalı giysiler giymeyi tercih ettiklerini belirtti.

Artık bu duruma dur demesi gereken birilerine ihtiyaç olduğunu da söyleyen genç kadın, bu zorbalık yüzünden çoğu kilolu insanın kendini evlerine hapsettiklerini ve hayata küserek intihar bile ettiklerinin altını çizdi.

Devamı

ERKEK AKLI

Yeni nesil menü FineDine

Umut Doğan Yıldız

-

Yeme–içme sektörünün yıldızı parlayan girişimlerinden FineDine, restoranlara dijital tablet menü hizmeti sağlayarak misafirin yemek deneyimini ve restoranın operasyonunu verimli hale getirmek için çalışıyor.

FineDine, restoranları her değiştireceği yemekte menü basmaktan kurtaran, mevsim değişikliklerinde istediği ürünü ve yemeği menüsüne kolayca ekleyebilmeyi sağlayan, müşterilerinin en çok hangi yemeğin sayfasına girip hangisine hiç bakmadıklarını görebilecekleri bir çözüm.

Restoran misafirleri, günlük hayatlarına dahil ettikleri teknolojik yenilikleri restoran deneyimlerinde de görmek istiyorlar. Restoran hikayesinin olmazsa olmazı menü de artık yeni nesil hale geliyor. Mobil telefonlar ve tabletler son tüketicinin hayatında vazgeçilmez bir yer aldı, hayatlarını kolaylaştırırken alışkanlıkları olmaya da başladı. Mobil cihaz kullanmaya alışan tüketiciler, farklı deneyimlerinde de bu cihazların sağlayacağı faydayı öngörebiliyor ve ürünün kullanımını kabulleniyor. FineDine, misafire menüde yönlendirici unsur olan görselliği sağlıyor. Yemeklerin istediğiniz kadar fotoğrafına, hatta videosuna menünüzde yer verebiliyorsunuz. FineDine, restoran açısından ise misafirlerine hikayesini yeni nesil teknoloji ile sunan bir enstrüman.

FineDine kullanan restoranlar, hesap ortalamasında %20 bir artış olduğunu söylerken restoranlarının misafirlerinin gözünde yenilikleri takip eden bir algı ile konumlandıklarını da belirtiyorlar. FineDine, restoranlara ciro artışı, marka algısının artırılması gibi katkılarda bulunurken aynı zamanda çok önemli bir bilgi kaynağı haline de geliyor. Menüdeki yemeklerin satışına ve görüntülenmesine dair bilgileri restoranlara sağlayabilen FineDine, yeme içme sektörünün geleceğinin yorumlanması açısından da önemli bir değer taşıyor. FineDine’nın bir hizmeti de Mobil menü servisi. Bu servis, restoran misafirlerinin tabletle birlikte telefonlarında da menüleri görüntülemesine herhangi bir uygulama indirmeden olanak sağlıyor.

İki genç Türk girişimcinin kurduğu FineDine’nın, hem Türk restoran pazarına hem de global restoran pazarına sağlayacağı katkıları ileriki dönemlerde sıkça duyacağız gibi gözüküyor. Dünyada Raffles Hotels, Shangri-La Hotels, Hilton Hotels ve Hard Rock Cafe gibi markalarla çalışan FineDine’dan tablet menü hizmeti almak için websitelerinden iletişime geçebilirsiniz. www.finedinemenu.com @finedinemenu #finedinemenu

Devamı

ERKEK AKLI

Spider Curl egzersizi

-

Editör :

Adeta bir örümcek gibi esnek ve güçlü olabilirsiniz.

 

Devamı

Popüler

 

www.pilioo.com