İNSAN SANATI ATÖLYELERİ ZORLU PSM’DE YOĞUN İLGİYLE DEVAM EDİYOR

Farklı disiplinlerde etkinliklere kapılarını açan Zorlu Performans Sanatları Merkezi, “Daha iyi bir sen” sloganıyla kurulan Human Art  iş birliğiyle  “İnsan Sanatı Atölyeleri”ne ev sahipliği yapmaya devam ediyor. Her biri alanında uzman eğitmenler eşliğinde gerçekleşen atölyeler, ruh, beden ve zihni besleyen çalışmalardan oluşuyor.

Qigong ile İçsel Liderlik

Kimler Katılmalı: Potansiyellerini ortaya çıkararak önce hayatlarının sonra çevresinin lideri olmak isteyenler, sunum ve yönetimlerindeki kaliteyi yükseltmek isteyenler, iletişimde ustalık kazanarak isteklerine rahatlıkla ulaşmak isteyenler

Neden Katılmalı: Liderliğe sadece biliş seviyesinde düşünülen liderliği beden ve ruh seviyesinde yaşamaya başlamak için

Eğitim Sonrası Edinilecek Öğretiler:

Uzak Doğu kökenli kadim bir zihin-beden-enerji egzersizi olan Qigong temeli üzerine kurgulanan atölyelerde, içsel Kungfu sanatlarının denge, bütünlük ve birlik ilkeleriyle, liderliğe dair bilgelik, cesaret, bağımsızlık, sorumluluk ve kararlılık kavramlarına hakimiyet

Tek ders fiyatı: 200TL

6 derslik paket fiyatı: 960 TL

Budokon Yoga

Kimler Katılmalı: Budokon kelime anlamı ile “Savaşçı Ruhun Yolu” demektir. İçindeki savaşçıyı hatırlayıp uyandırmanın yolunu arayanlar,

Neden Katılmalı: Bireylerin beden farkındalıklarının artması, konsantrasyon, denge, güç ve eklem hareketliliğini öğrenmek için

Eğitim Sonrası Edinilecek Öğretiler: Budokon sistemini oluşturan tüm birleşenleri deneyimleyeceğimiz bu atolyede, bedenimize ve zihnimize farklı bir açıdan bakma, bedenin en temel ve ilkel hareket potansiyelini hatırlama şansına sahip olacağız.

Fiyat: 75 TL

Tarih: 17 Mart Cumartesi 14.00 – 17.00

Tai Chi

Kimler Katılmalı: İçsel dayanıklılığını arttırmak isteyen, uyumu, mutlu ve sağlıklı yaşamı hayatında bensimseyen, beden ve karakterini güçlendirmeyi hedefleyenler mutlaka katılmalıdır.

Neden Katılmalı?: Sakin ve dingin bir zihin ile yaşamak, canlı, zinde bir beden ve sabırlı konsantrasyon ile günlük hayatla mücadele etmeyi kolaylaştırır.

Eğitim Sonrası Edinilecek Öğretiler: T’ai Chi formlarına geçmeden önceki temel hareket, duruş ve kavramların öğrenilmesiyle mutlu ve sağlıklı yaşamın anahtarlarını sunar. Kalp ve zihin bütünlüğünü kurmaya yarar. Hastalıklara karşı bedeni güçlendirmek ve karakteri geliştirmek bu sistemin amaçlarındandır. 

Eğitmen: Tai Chi Chuan, Ece Dündaralp’in uzun yıllardır yaptığı çeşitli sanat ve spor çalışmaları sonucunda vardığı bir nokta oldu. 2008 yılında Seçkin Köknar ile Tai Chi çalışmaya başladı. Tai Chi’nin iyileştirici yönünü keşfetikçe hayatının önemli bir parçası haline geldi. 2010 yılında İsmet Himmet’in Ankara’daki Beş Hayvan Qigong seminerine katıldı. 2015 yılı Nisan ayında Wudang ekolünde derinleşmek için Çin’deki Tai Chi’nin bulunduğu yer olarak da geçen Wudang dağlarına gitti. Wudang Sanfeng Martial Arts School’da Wudang ekolünün baş rahibi You Xan De’yle görüştü ve 15. jenerasyon Usta Yuan Li Min ve Tian Lifang’dan aldığı eğitim ile, Tai Chi hayatımda yeni bir patikaya girdi.

Fiyat: 75 TL

Tarih: 31 Mart Cumartesi 14.00 – 17.00

You must be logged in to post a comment Login

Bunları Unutma!