Bizi Takip Edin

SPOR

Hentbolda son hafta

Umut Doğan Yıldız

-

 

Hentbol Erkekler Süper Lig’de 2018-2019 sezonu 26. hafta müsabakalarıyla tamamlanacak.

Türkiye Hentbol Federasyonundan yapılan açıklamaya göre, Erkekler Süper Lig‘de sezonun son hafta maçlarının programı şöyle:

19 Mayıs Pazar:

14.00 Adıyaman Belediyespor-MYK Hentbol (Adıyaman Belediye)

14.30 Beykoz Belediyespor-Maliye Piyango (Recep Şahin Köktürk)

17.00 Nilüfer Belediyespor-CIP Travel Antalyaspor (Üçevler Spor Tesisleri)

17.00 SELKA Eskişehir Hentbol-Göztepe (Porsuk)

SPOR

Dünya Rafting Şampiyonası Tunceli’de

Umut Doğan Yıldız

-

Dünya Rafting Şampiyonası Türkiye’de ilk defa Tunceli’de20’nin üzerinde ülke Tunceli’ye gelerek Munzur çayında yarışmak istediğini bildirdi.

Tunceli Valisi Tuncay Sonel, Tunceli’nin ev sahipliğinde Türkiye’de ilk kez düzenlenecek R4 Dünya Rafting Şampiyonası’na şu ana kadar 20’nin üzerinde ülkenin takımlarıyla katılacağını söyledi.

Sonel, Tunceli’nin ev sahipliğinde 8-13 Haziran 2019 tarihlerinde gerçekleştirilecek R4 Dünya Rafting Şampiyonası’nın kentin tanıtımı için çok önemli olduğuna dikkat çekti.

Devamı

SPOR

Türkiye’den Avrupa Oyunları’na 110 sporcu

Umut Doğan Yıldız

-

Türkiye, Belarus’un başkenti Minsk’te düzenlenecek 2. Avrupa Oyunları’na 110 sporcuyla katılmaya hazırlanıyor.

Türkiye Milli Olimpiyat Komitesinden yapılan açıklamaya göre, 21-30 Haziran tarihlerinde gerçekleştirilecek 2. Avrupa Oyunları’nda Türkiye’yi 14 dalda 110 sporcu temsil edecek.

50 ülkeden 4 binin üzerinde sporcunun katılacağı oyunlarda, 200 madalya yarışması yapılacak.

Milli sporcular; atıcılık, atletizm, badminton, 3×3 basketbol, bisiklet, boks, cimnastik, güreş, judo, kano, karate, masa tenisi, okçuluk ve sambo dallarında mücadele edecek.

Devamı

SPOR

Bu akşam TV’de hangi maçlar var?

Umut Doğan Yıldız

-

Bu akşam TV’de hangi maçlar var? İşte bu akşamın maçları ve spor programları.

23 Mayıs Perşembe TV’de maçlar

07:00 beIN Sports Haber – Yeni Gün

07:00 A Spor – Sabah Sporu

10:00 A Spor – Dünyadan Futbol

10:00 TRT Spor – Spor Dünyası

11:00 beIN Sports Haber – beIN Manşet

11:00 TRT Spor – Spor Manşet

13:00 beIN Sports Haber – beIN Gün Ortası

14:00 TRT Spor – Spor Stüdyosu

16:40 TRT Spor – Gündem Futbol

18:00 beIN Sports Haber – beIN Ana Haber

19:00 beIN Sports 2 – Simba – Sevilla

19:00 beIN Sports Haber – Şampiyonun Yıldızı

19:30 beIN Sports Haber – Şampiyonluğun Öyküsü

21:00 A Spor – Futbol Meydanı

23:00 A Spor – Son Sayfa

Devamı

Popüler

 

www.pilioo.com