Bizi Takip Edin

SEKS & İLİŞKİLER

HAYALLERİNİZİN KADININI TAVLAYIN

-

 

İşte ‘o’nu buldunuz, diğer tüm kadınlardan çok farklı ve mükemmel biri. Yine de birkaç husus aklınızı karıştırıyorsa çözüm çok yakınınızda.

Gelip geçici kısa ilişkiler sonrası bir baktınız âşık oldunuz. Hatta hayatınızı onunla beraber geçirmek istiyorsunuz. Ancak birkaç ayrıntı var ki sizi korkutuyor. O halde aklınızı toplayın ve önerilerimize kulak verin.

Futbolu çoğu erkekten daha iyi biliyor

Kız arkadaşınız tamamen erkeklere ait olduğunu düşündüğünüz bir alanda tam bir kurt. Bu ilk başlarda hoşunuza gitse de gittikçe can sıkıcı olmaya başladı.

Çözüm: Tadını çıkarın. Kadınlar bu gibi şeyleri asla bir yarış olarak görmez. O yüzden siz de görmemelisiniz. Hatta onlar için futbolu takip etmenin en iyi tarafı beraber eğlenceli vakit geçirebilmenizdir. Boşu boşuna iddialaşmayın ya da burnu büyüklük yapmayın. Unutmayın, o sizin rakibiniz değil, sevgiliniz. Tek isteğiyse sizinle daha çok şey paylaşmak…

Kalabalık bir ailesi var

Karşı tarafın ailesiyle tanışma ve kendini kabul ettirme süreci zaten oldukça tedirgin edici bir durumdur. Hele bir de İtalyan mafya aileleri gibi kalabalık ve gürültücülerse tam bir işkenceye dönüşebilir.

Çözüm: Sizinle eğlenmelerine izin verin. Kalabalık ve sık sık bir araya gelen aileler genelde eğlenmeyi ve gülmeyi sever. İlk tanıştıkları anda ilgileri sizin üzerinde yoğunlaşacak olsa da dikkatin kısa bir süre sonra başka bir alana kayacağından emin olun. Rahatlayın ve asla alınganlık etmeyin. Siz de kendinizi eğlenceye kaptırın ve kendi hakkınızda bile espri yapın. İşte, aileye kabul edildiniz bile.

Sürekli sinemaya gitmek istiyor

Flört sürecinde zevk alarak yaptığınız en eğlenceli aktiviteler bile sürekli yapıldığında zorunlu bir göreve dönüşebilir.

Çözüm: Klasiklere geçin. Malum her filmi sinemada izlemek bir erkek için çok da sevinerek karşılanacak bir durum değil. O halde en büyük hedefiniz onu evde film izlemeye ikna edecek yolu bulmaktır. Asla hayır diyemeyeceği kült filmleri izlemeniz için bundan iyi fırsat olamaz. Hem sinema kültürünüzü tekrar gözden geçirir hem de evden çıkmak zorunda kalmazsınız.

Continue Reading
Advertisement

SEKS & İLİŞKİLER

Orgazmın vücuda 8 faydası

Umut Doğan Yıldız

-

Orgazm olmanın faydaları nelerdir? İşte orgazmın vücuda 8 faydası!

Devamı

SEKS & İLİŞKİLER

Vajinal orgazm nasıl olur?

Umut Doğan Yıldız

-

Vajinal orgazm nasıl meydana gelir, vajinal orgazm nedir, vajinal orgazm nasıl olunur? İşte vajinal orgazm hakkında daha önce bilmedikleriniz.

Vajinal orgazm vajinanın içerisinde, üst tarafta yaklaşık 6-7 cm derindeki,  “G noktası”nın  uyarılması sonucu  yaşanıyor.

Vajinal orgazm nedir? 

Vajinal orgazm, vajinadan gelen ve genellikle G noktasına bağlı uyarılardır. Tahrik olduğunda , nefes hızı artar, G noktasına ve vajinanın alt kısımlarına kan daha hızlı bir şekilde hücum eder. Bu sırada vajina penisi daha iyi kavrayabilmek adına darlaşır.  G noktası vajinanın ön tarafının 50-80 mm içinde yer alır. Buraya baskı uygulandığında vajina duvarının arkasındaki klitoral kompleksin parçası olan hassas kısım uyarılır. Bu uyarı kişiye çok yoğun ve haz verici bir his verir ve idrar gelmesine benzer bir his olarak da tarif edilebilir.

Genital bölgedeki kasların gerginleşmesi, üst düzey bir coşkuya doğru yol alabilir.

Vajinal orgazm nasıl olunur? Vajinal orgazm nasıl yaşanır?

 Yapılan araştırmalara göre yalnızca üç kadından sadece biri sevişme anında vajinal orgazma ulaşabiliyor. G noktasındaki uyarıları tüm vücuda yayılmaya başladığı anda büyük patlama geliyor demektir.

Misyoner pozisyonu vajinal orgazm için birebir

Derin bir penetrasyonun gerçekleşebilmesi için kalçadan eğilmek yeterli olacaktır. Örneğin ilk olarak bacakların birbirine yakın olduğu, alnın ya da dirseklerin yatağa dayalı olduğu pozisyon ya da bacakların çeneye doğru yaklaştırıldığı misyoner pozisyonu vajinal orgazmdaki büyük patlamaya olumlu etkide bulunur.

 

Devamı

SEKS & İLİŞKİLER

Kadınlar erekte olur mu?

Umut Doğan Yıldız

-

The Wonder Down Under: A User’s Guide to the Vagina kitabının yazarlarından, Cinsellik Eğitmeni Dr. Nina Brochmann kadın ereksiyonu meselesini açıklıyor.

Kadın ereksiyonu denilen şey gerçekmiş! 

Bir klitoris gerçeği: Orada 8.000 sinir ucu var ve bu oran erkeklerin penisindekinin tam iki katı. The Wonder Down Under: A User’s Guide to the Vagina kitabının yazarlarından, Cinsellik Eğitmeni Dr. Nina Brochmann“Klitoris, dört bacak ve boyun kısmından oluşan büyük bir organdır. İçeride kalan ve genital bölgeyi çevreleyen kısmı 11 cm’e kadar uzanabilir” diyor.

Kadınların cinsel organı daha hassas!

Klitoris, peniste bulunan erektil dokunun aynısına sahip.  Bu nedenle  kadınlar da erekte olabiliyorlar.  Cinsellik Eğitmeni Dr. Nina Brochmann, Kadınlar gecede sekiz kereye kadar erekte oluyor” diyor. Sabah ereksiyonunun kadınlardaki haline “klitoral gece ereksiyonu” deniyor.

Brochmann, bu durumu şöyle anlatarak açıklama yapıyor:

“Cinsel uyarılma söz konusu olduğunda erkek ve kadınlar arasında, anatomik ve fizyolojik fark çok az. Biz kadınlar da penis gibi erekte olabilen ve uyarılan bir cinsel organa sahibiz. Bu çoğu kadının sabahları seks yapmaktan hoşlanmasının nedenini açıklayabilir.”

Devamı

Popüler