Bizi Takip Edin

SEKS & İLİŞKİLER

GÜNÜN KAMA SUTRA POZİSYONLARI

-

 

Kama Sutra’nın kelime anlamı, zevk kitabı anlamına gelir. Kama Sutra kelimesi ilk duyulduğunda konuya pek hakim olunmasa da akla gelen tek şey sekstir.

Aslında bu çağrışım bir nevi doğru, fakat biraz eksik. Kama Sutra, içeriğinde ilişkilere yönelik pek çok bölüm bulunduran bir kitaptır. Sadece sekse dair şeyler yazmaz. Kitapta cinsel ilişki pozisyonlarıyla ilgili birkaç bölüm vardır. Erkekleri ilgilendiren genel de bu kısım olduğu için biz de sizin için bu bölümde yazan seks pozisyonlarından en iyilerini derledik.  Bazıları gerçekten çok zor, bizden söylemesi… Eğer bugün seks yapacaksanız, sizin için seçtiğimiz günün en zevk verici Kama Sutra pozisyonlarına yakından göz atın.

EROTİK V

Bu pozisyon için biraz akrobatik olmanız gerekebilir. Partnerinizi bir masanın köşesine oturtun ve kadının önünde ayakta durun. Birleşmeyi sağlayabileceği aynı hizaya gelebilmek için dizlerinizi hafifçe kırın. Partnerinizin her iki kolu da boynunuza dolansın. Önce sağ ardından da sol bacağını omuzlarınıza koysun. Geriye doğru yaslansın. Bu andan sonra size ritmi ayarlamak düşüyor.

SUPER V

MAYMUN

Biraz jimnastik gerektiren bu pozisyonda dizlerinizi göğsünüze doğru çekerek sırtüstü uzanın. Partneriniz arkası dönük bir şekilde üzerinize yerleşsin ve ayaklarından güç alarak kendini yukarı aşağı hareket ettirsin. Unutmayın, bu pozisyonda kadın ne kadar ayaklarını kullanırsa erkek o kadar rahat eder. İtiraf edelim ki çok da kolay bir pozisyon değildir.

maymun

 

ŞEHVETLİ X

Bu pozisyonda her şey kontrol ile alakalı. Partneriniz üzerinize ters bir şekilde uzansın. Kollarını dizlerinizin altından geçirerek kaval kemiklerinize tutunsun. Ayaklarını da omuzlarına uzatsın. X şeklini alan bedeni ile partneriniz yukarı ve aşağı doğru hareket etmeye başlasın.

şehvetli x

 

SEKS & İLİŞKİLER

Orgazmın vücuda 8 faydası

Umut Doğan Yıldız

-

Orgazm olmanın faydaları nelerdir? İşte orgazmın vücuda 8 faydası!

Devamı

SEKS & İLİŞKİLER

Vajinal orgazm nasıl olur?

Umut Doğan Yıldız

-

Vajinal orgazm nasıl meydana gelir, vajinal orgazm nedir, vajinal orgazm nasıl olunur? İşte vajinal orgazm hakkında daha önce bilmedikleriniz.

Vajinal orgazm vajinanın içerisinde, üst tarafta yaklaşık 6-7 cm derindeki,  “G noktası”nın  uyarılması sonucu  yaşanıyor.

Vajinal orgazm nedir? 

Vajinal orgazm, vajinadan gelen ve genellikle G noktasına bağlı uyarılardır. Tahrik olduğunda , nefes hızı artar, G noktasına ve vajinanın alt kısımlarına kan daha hızlı bir şekilde hücum eder. Bu sırada vajina penisi daha iyi kavrayabilmek adına darlaşır.  G noktası vajinanın ön tarafının 50-80 mm içinde yer alır. Buraya baskı uygulandığında vajina duvarının arkasındaki klitoral kompleksin parçası olan hassas kısım uyarılır. Bu uyarı kişiye çok yoğun ve haz verici bir his verir ve idrar gelmesine benzer bir his olarak da tarif edilebilir.

Genital bölgedeki kasların gerginleşmesi, üst düzey bir coşkuya doğru yol alabilir.

Vajinal orgazm nasıl olunur? Vajinal orgazm nasıl yaşanır?

 Yapılan araştırmalara göre yalnızca üç kadından sadece biri sevişme anında vajinal orgazma ulaşabiliyor. G noktasındaki uyarıları tüm vücuda yayılmaya başladığı anda büyük patlama geliyor demektir.

Misyoner pozisyonu vajinal orgazm için birebir

Derin bir penetrasyonun gerçekleşebilmesi için kalçadan eğilmek yeterli olacaktır. Örneğin ilk olarak bacakların birbirine yakın olduğu, alnın ya da dirseklerin yatağa dayalı olduğu pozisyon ya da bacakların çeneye doğru yaklaştırıldığı misyoner pozisyonu vajinal orgazmdaki büyük patlamaya olumlu etkide bulunur.

 

Devamı

SEKS & İLİŞKİLER

Kadınlar erekte olur mu?

Umut Doğan Yıldız

-

The Wonder Down Under: A User’s Guide to the Vagina kitabının yazarlarından, Cinsellik Eğitmeni Dr. Nina Brochmann kadın ereksiyonu meselesini açıklıyor.

Kadın ereksiyonu denilen şey gerçekmiş! 

Bir klitoris gerçeği: Orada 8.000 sinir ucu var ve bu oran erkeklerin penisindekinin tam iki katı. The Wonder Down Under: A User’s Guide to the Vagina kitabının yazarlarından, Cinsellik Eğitmeni Dr. Nina Brochmann“Klitoris, dört bacak ve boyun kısmından oluşan büyük bir organdır. İçeride kalan ve genital bölgeyi çevreleyen kısmı 11 cm’e kadar uzanabilir” diyor.

Kadınların cinsel organı daha hassas!

Klitoris, peniste bulunan erektil dokunun aynısına sahip.  Bu nedenle  kadınlar da erekte olabiliyorlar.  Cinsellik Eğitmeni Dr. Nina Brochmann, Kadınlar gecede sekiz kereye kadar erekte oluyor” diyor. Sabah ereksiyonunun kadınlardaki haline “klitoral gece ereksiyonu” deniyor.

Brochmann, bu durumu şöyle anlatarak açıklama yapıyor:

“Cinsel uyarılma söz konusu olduğunda erkek ve kadınlar arasında, anatomik ve fizyolojik fark çok az. Biz kadınlar da penis gibi erekte olabilen ve uyarılan bir cinsel organa sahibiz. Bu çoğu kadının sabahları seks yapmaktan hoşlanmasının nedenini açıklayabilir.”

Devamı

Popüler