Bizi Takip Edin

ERKEK AKLI

GÜÇLÜ BİR KARAKTER OLMALI!

Umut Doğan Yıldız

-

 

Kalk Gidelim dizisindeki oyunculuğuyla adından söz ettiren İlayda Aydın, hem kariyeri hakkında konuştu hem de kadınlarla ilgili altın değerinde tüyolar paylaştı.

Oyunculuk kariyerine yeni başladın. Hedeflerin neler?

Her zaman kariyerimle ilgili hedefler koyan biri oldum. Dans hayatımda da böyle oldu. Bale geçmişim var ve uzun sure bale öğretmenliği de yaptım. Oyunculuk için de hep daha ilerisini düşünüyorum. Mesleki hayatımda başarılı bir şekilde yol almak istiyorum. Bu yüzden de doğru projeler seçerek, oyunculuğumdan dolayı parmakla gösterilmek öncelikli hedefim.

 

Kendine örnek aldığın bir sanatçı var mı?

Demet Akbağ’ı çok beğeniyorum ve onun gibi iyi bir oyuncu olmak elbette ki tecrübe istiyor. Yeni dönem oyunculardan Serenay Sarıkaya’yı çok başarılı buluyorum. Bence izleyicinin algısı da gittikçe gelişiyor. Bu yüzden oyuncuların zaten kendini devamlı geliştirmesi gerekiyor. Aynı zamanda Natalie Portman hayranıyım.

 

Bir oyuncu olarak kendini eksik gördüğün yönlerin var mı?

Elbette, daha yolun çok başındayım. Öğrenmem gereken ve daha tecrübe edeceğim çok şey var. İlk başladığımda sudan çıkmış balık gibiydim ama şu anda kendime daha çok güveniyorum. Kendimi izleyerek, hatalarımı yakalamaya ve tekrarlamamaya çalışıyorum.

Oyunculuğu, dansı ve fotoğrafçılığı birbirinden ayrı tutuyor musun?

Aslında hepsi birbiriyle farklı dallar ama birbirlerinden çok da uzak değiller. Bir bütün oluşturduklarında insanın çok işine yarıyor. Dans oyunculukta ciddi bir avantaj. Çünkü vücudu iyi tanımanı sağlıyor. Fotoğrafçılıktan dolayı objektif biliyor olmak da, bakmak ve görmek arasındaki engeli kaldırıyor bence.

 

Bir erkeğin hiç aklından çıkarmaması gereken bir kural var mı sence?

Bir erkeğin güçlü bir karakteri olmalı diye düşünüyorum. Erkekteki manevi gücün kadınlar üzerinde etkisi çok büyük. İyisiyle kötüsüyle, kendine güven duyan ve çevresine güven veren bir erkek en önemlisi. 

 

Erkeklerin partnerlerini desteklemelerinin en iyi yolu nedir?

Saygı duymak ve engeller koymamak. Yaptığınız işten tutun da aile yaşantınıza ya da eğitim hayatınıza kadar. İnsan en çok yakınından destek bekliyor. Zaten arada saygı varsa, güven de sevgi de yerini alıyor. 

Bir erkeğin fit olması kadınlar için ne kadar önemli?

Erkekler için bir kadının fit olması ne kadar önemliyse o kadar önemli diyelim. Fit olmak tabii ki önemli, ama sağlıklı gözükmek benim için daha önemli. 

 

Bir kadında her zaman işe yarayan en romantik jest hangisidir?

Bu, erkeğin karşısındaki kadının nelerden hoşlandığıyla ilgili olarak değişkenlik gösteren bir durum. Mesela benim gittiğim yolda, kararlarıma saygı duyan ve gündelik hayatımda varlığıyla beni mutlu eden bir erkeğin ekstra bir şey yapmasına gerek kalmaz. Bir jest yapılacaksa, benden habersiz organize edilen küçük bir seyahat planı bana çok romantik gelebilir. Seyahat etmeyi çok seviyorum.

Nasıl davranışlar seni bir erkekten soğutur?

Güven ortamında büyüdüğüm, içinde yalan dolan olmayan bir aile hayatım oldu. Birbirimizle her zaman, her şeyi paylaştık. Hayatıma da biri girdiğinde öncelikle dürüstlük bekliyorum. Çünkü sonsuz güvenle başlıyorum. Bu olmazsa çabuk uzaklaşır, kendimi korumaya alırım.

 

Erkeklerin hangi yönü seni en çok etkiler?

Eğlenceli insanlar enerjimi hep yükseltmiştir. Zekasına hayran olacağım, eğlenceli biri beni etkiler. Ayrıca bakış açılarımız farklı bile olsa, onunla her şeyi konuşabilmeliyim.

 

 

ERKEK AKLI

Kendini çirkinleştirme modası

Umut Doğan Yıldız

-

Instagramda kendilerini filtreler ile güzelleştirmiş kadınlara aşinayız. Şimdilerde ise bu ideal güzellik anlayışına bir tepki doğdu.

   

Dünyanın çeşitli bölgelerinden kadınlar, Pretty Girls Making Ugly Faces adlı bir sosyal medya hesabında birleştiler ve suratlarını çirkinleştirerek fotoğraflar paylaşıyorlar.

Tumblr’da açılan Pretty Girls Making Ugly Faces (Güzel Kızlar Yüzlerini Çirkinleştiriyor) adlı akım çok sayıda kişinin ilgisini çekmiş durumda.

Güzel kadınların kendilerini çirkinleştirerek fotoğraf paylaştıkları bu platformun amacı güldürmek olduğu kadar farkındalık yaratmak da.

Bored Panda sitesi bu fotoğrafları toplamış ve güzel bir arşiv yapmış. İşte karşınızda kendini çirkinleştiren kadınlar:

          

Devamı

ERKEK AKLI

Merve Sanay kapıyı çıplak açtı!

Umut Doğan Yıldız

-

Instagram fenomenlerinden olan Merve Sanay, kapısına gelen pizzacıya kapıyı çıplak açtı ve sosyal medyadan ilgili videoyu paylaştı.

Cesur paylaşımlarıyla gündemden düşmeyen internet fenomeni Merve Sanay, pizzacıya çıplak kapı açma videosu ile gündeme bomba gibi düştü.

Merve Sanay’a sosyal medyadan tepki geldi

Pizza siparişi verip, gelen pizzacıya kapıyı iç çamaşırlarıyla açan Merve Sanay’ın arkadaşları da olay anlarını kaydettiler.

Sanay’ın bu videosu sosyal medya takipçileri tarafından tepki gördü.

Merve Sanay fotoğrafları ile gündeme gelmişti

Instagram hesabından cesur fotoğraf paylaşımında bulunun Merve Sanay, adından daha önce fotoğraflarıyla söz ettirmişti.

Devamı

ERKEK AKLI

NARCOS: Mexico ikinici sezon

Umut Doğan Yıldız

-

Narcos hayranları için güzel bir bilgi paylaşıldı. Narcos: Mexico ikinci sezonu ile geri dönüyor. 

Meksika’daki modern uyuşturucu savaşının başlangıcına odaklanan Narcos: Mexico, birbirinden bağımsız olarak büyüyen kartellerin hikayesini konu alıyor. 1980’lerde Guadalajara kartelinin yükselişine tanık olan Félix Gallardo (Diego Luna), başına geçeceği bir imparatorluk inşa etmek üzere insan tacirlerini bir araya getirir. Yeni bir görev için karısı ve oğlu ile birlikte Kaliforniya’dan Guadalajara’ya taşınan DEA ajanı Kiki Camarena (Michael Peña), kısa sürede bu görevin hayal ettiğinden çok daha zor olacağını anlar. Kiki, Félix hakkında istihbarat toplayıp kendini işine adadığı sırada meydana gelen gelen trajik olaylar zinciri, uyuşturucu ticaretine karşı yıllarca sürecek bir savaşı başlatır.

Gaumont Television tarafından Netflix için hazırlananNarcos: Mexico”’nun yapımcılığını, Eric Newman önderliğinde, José Padilha, Doug Miro ve Carlo Bernard üstleniyor.

Devamı

Popüler