Bizi Takip Edin

ERKEK AKLI

Grafiti sanatı MANGO MAN ile buluşuyor

Umut Doğan Yıldız

-

 

Etkileyici grafiti sanatçısı André Saraiva, alter egosu Mr. A’yı, MANGO MAN için hazırladığı çok özel bir koleksiyona taşıyor.

Sınırlı sayıdaki tasarımlar, seçili mağazalarda ve online olarak 3 Aralık’tan itibaren satışta olacak.

Ertesi gün ise,  André Saraiva, Madrid’de düzenlenecek halka açık bir etkinlikte yer alacak ve etkinliğe katılanlar için kişiye özel tasarımlar yapacak. 

Mango Man, giysi işleme ve tadilatı için mağazalarda özel bir bölüme yer verecek.

BARSELONA, 28 KASIM 2018. Etkileyici grafiti sanatçısı André Saraiva, sanatını MANGO MAN tasarımlarına taşıyor. 90’ların ikonik çizimi Mr. A’nın yaratıcısı Saraiva, kendisinin alter egosu olarak bilinen bu gizemli ve özgür ruhlu karakterden ilham alarak bir koleksiyon yarattı. Tasarımları, ‘Love Graffiti’ ya da onun kendine özgü pembe kullanımı gibi diğer konseptleri aracılığıyla, sanatçının kişisel dünyasını yansıtıyor.

Sınırlı sayıdaki koleksiyon, müşterilerin bir dizi yama ve işleme ile kişiselleştirebileceği tişört ve sweatshirtlerden oluşuyor. İşleme hizmeti, 3 Aralık’tan itibaren İspanya ve diğer Avrupa ülkelerindeki (Fransa, İngiltere, Hollanda, Portekiz ve İtalya) seçili mağazalarda ve kısa bir süre sonra da, web sitesi mango.com’dan satışa sunulacak.

 

Eşsiz parçalar yaratan illüstrasyonlar

Koleksiyonun lansmanından bir gün sonra, 4 Aralık’ta, André Saraiva, Madrid’de düzenlenecek halka açık bir etkinlikte yer alacak ve etkinliğe katılanlar için kişiye özel tasarımlar yapacak.  Etkinlik, 19:00-20:00 saatleri arasında, C/ Preciados, 8 adresinde yer alan mağazada gerçekleşecek.

 

Giysi kişiselleştirme ve tadilatı için yeni bir alan

André Mango koleksiyonunu işlemelerle kişiselleştirmek için yapılan bu girişim, diğer Mango Man tasarımlarına da yansıyacak. Firma, başlattığı bu yeni proje ile, giysi tadilatı ve satın alınan giysilere isim baş harfleri ve çizim işleme gibi hizmetler için seçili mağazalara yeni bir alan ekliyor. Bu seçenek, İspanya şehirleri olan Barselona, Madrid, Malaga, San Sebastian, Sevilla ve Valensiya‘daki on mağazada uygulanacak.     

Continue Reading
Advertisement

ERKEK AKLI

Kendini çirkinleştirme modası

Umut Doğan Yıldız

-

Instagramda kendilerini filtreler ile güzelleştirmiş kadınlara aşinayız. Şimdilerde ise bu ideal güzellik anlayışına bir tepki doğdu.

   

Dünyanın çeşitli bölgelerinden kadınlar, Pretty Girls Making Ugly Faces adlı bir sosyal medya hesabında birleştiler ve suratlarını çirkinleştirerek fotoğraflar paylaşıyorlar.

Tumblr’da açılan Pretty Girls Making Ugly Faces (Güzel Kızlar Yüzlerini Çirkinleştiriyor) adlı akım çok sayıda kişinin ilgisini çekmiş durumda.

Güzel kadınların kendilerini çirkinleştirerek fotoğraf paylaştıkları bu platformun amacı güldürmek olduğu kadar farkındalık yaratmak da.

Bored Panda sitesi bu fotoğrafları toplamış ve güzel bir arşiv yapmış. İşte karşınızda kendini çirkinleştiren kadınlar:

          

Devamı

ERKEK AKLI

Merve Sanay kapıyı çıplak açtı!

Umut Doğan Yıldız

-

Instagram fenomenlerinden olan Merve Sanay, kapısına gelen pizzacıya kapıyı çıplak açtı ve sosyal medyadan ilgili videoyu paylaştı.

Cesur paylaşımlarıyla gündemden düşmeyen internet fenomeni Merve Sanay, pizzacıya çıplak kapı açma videosu ile gündeme bomba gibi düştü.

Merve Sanay’a sosyal medyadan tepki geldi

Pizza siparişi verip, gelen pizzacıya kapıyı iç çamaşırlarıyla açan Merve Sanay’ın arkadaşları da olay anlarını kaydettiler.

Sanay’ın bu videosu sosyal medya takipçileri tarafından tepki gördü.

Merve Sanay fotoğrafları ile gündeme gelmişti

Instagram hesabından cesur fotoğraf paylaşımında bulunun Merve Sanay, adından daha önce fotoğraflarıyla söz ettirmişti.

Devamı

ERKEK AKLI

NARCOS: Mexico ikinici sezon

Umut Doğan Yıldız

-

Narcos hayranları için güzel bir bilgi paylaşıldı. Narcos: Mexico ikinci sezonu ile geri dönüyor. 

Meksika’daki modern uyuşturucu savaşının başlangıcına odaklanan Narcos: Mexico, birbirinden bağımsız olarak büyüyen kartellerin hikayesini konu alıyor. 1980’lerde Guadalajara kartelinin yükselişine tanık olan Félix Gallardo (Diego Luna), başına geçeceği bir imparatorluk inşa etmek üzere insan tacirlerini bir araya getirir. Yeni bir görev için karısı ve oğlu ile birlikte Kaliforniya’dan Guadalajara’ya taşınan DEA ajanı Kiki Camarena (Michael Peña), kısa sürede bu görevin hayal ettiğinden çok daha zor olacağını anlar. Kiki, Félix hakkında istihbarat toplayıp kendini işine adadığı sırada meydana gelen gelen trajik olaylar zinciri, uyuşturucu ticaretine karşı yıllarca sürecek bir savaşı başlatır.

Gaumont Television tarafından Netflix için hazırlananNarcos: Mexico”’nun yapımcılığını, Eric Newman önderliğinde, José Padilha, Doug Miro ve Carlo Bernard üstleniyor.

Devamı

Popüler