Bizi Takip Edin

ERKEK AKLI

Galaxy S10: Ram ve hafızada devrim

Umut Doğan Yıldız

-

 

Samsung birkaç ay sonra 2019 yılının ilk çeyreğinde yeni telefonuc modelini çıkaracak. Birden fazla versiyonu olacak  Galaxy S10 ile ilgili ilk öğrenilenler!

Galaxy S10 özellikleri

Galaxy S10 versiyonlarından ilk olarak öne çıkan 5G teknolojisini destekleyen model olacak olması. Ortaya atılan bilgilere göre Galaxy S10 5G modelinde RAM ve depolama kapasitesi, dünyada ilk olarak gözler önüne serilecek.

kapasitesi ile dünyada bir ilke imza atılacak.

Galaxy S10 5G modeli devrim yapacak!

Dünyanın 12 GB RAM‘e sahip olan ilk akıllı telefonunu üretecek olan Samsung, 5G destekli Galaxy S10 modelinin, 1 TB dahili depolama alanı ile geleceğini söylüyor.  Cihazın 6.7 inç büyüklüğünde bir ekranın olması da beklenen bir nokta.

Daha önce paylaşılan raporlarda, bu cihazın SM-G75FC model numarasına sahip olduğu ve 512 GB depolama alanı ile sunulacak olması belirtilmişti. Bu nedenle  5G destekli Galaxy S10 versiyonunun depolama kapasitesi henüz net değil.

Samsung S10 dört kameraya sahip!

 5G destekli Samsung s10 modelinde arka kısımda dört kamera bulunuyor. İşlemci ve diğer donanımların ise diğer s10 modelleriyle aynı olması beklenmekte.

Continue Reading
Advertisement

ERKEK AKLI

Kendini çirkinleştirme modası

Umut Doğan Yıldız

-

Instagramda kendilerini filtreler ile güzelleştirmiş kadınlara aşinayız. Şimdilerde ise bu ideal güzellik anlayışına bir tepki doğdu.

   

Dünyanın çeşitli bölgelerinden kadınlar, Pretty Girls Making Ugly Faces adlı bir sosyal medya hesabında birleştiler ve suratlarını çirkinleştirerek fotoğraflar paylaşıyorlar.

Tumblr’da açılan Pretty Girls Making Ugly Faces (Güzel Kızlar Yüzlerini Çirkinleştiriyor) adlı akım çok sayıda kişinin ilgisini çekmiş durumda.

Güzel kadınların kendilerini çirkinleştirerek fotoğraf paylaştıkları bu platformun amacı güldürmek olduğu kadar farkındalık yaratmak da.

Bored Panda sitesi bu fotoğrafları toplamış ve güzel bir arşiv yapmış. İşte karşınızda kendini çirkinleştiren kadınlar:

          

Devamı

ERKEK AKLI

Merve Sanay kapıyı çıplak açtı!

Umut Doğan Yıldız

-

Instagram fenomenlerinden olan Merve Sanay, kapısına gelen pizzacıya kapıyı çıplak açtı ve sosyal medyadan ilgili videoyu paylaştı.

Cesur paylaşımlarıyla gündemden düşmeyen internet fenomeni Merve Sanay, pizzacıya çıplak kapı açma videosu ile gündeme bomba gibi düştü.

Merve Sanay’a sosyal medyadan tepki geldi

Pizza siparişi verip, gelen pizzacıya kapıyı iç çamaşırlarıyla açan Merve Sanay’ın arkadaşları da olay anlarını kaydettiler.

Sanay’ın bu videosu sosyal medya takipçileri tarafından tepki gördü.

Merve Sanay fotoğrafları ile gündeme gelmişti

Instagram hesabından cesur fotoğraf paylaşımında bulunun Merve Sanay, adından daha önce fotoğraflarıyla söz ettirmişti.

Devamı

ERKEK AKLI

NARCOS: Mexico ikinici sezon

Umut Doğan Yıldız

-

Narcos hayranları için güzel bir bilgi paylaşıldı. Narcos: Mexico ikinci sezonu ile geri dönüyor. 

Meksika’daki modern uyuşturucu savaşının başlangıcına odaklanan Narcos: Mexico, birbirinden bağımsız olarak büyüyen kartellerin hikayesini konu alıyor. 1980’lerde Guadalajara kartelinin yükselişine tanık olan Félix Gallardo (Diego Luna), başına geçeceği bir imparatorluk inşa etmek üzere insan tacirlerini bir araya getirir. Yeni bir görev için karısı ve oğlu ile birlikte Kaliforniya’dan Guadalajara’ya taşınan DEA ajanı Kiki Camarena (Michael Peña), kısa sürede bu görevin hayal ettiğinden çok daha zor olacağını anlar. Kiki, Félix hakkında istihbarat toplayıp kendini işine adadığı sırada meydana gelen gelen trajik olaylar zinciri, uyuşturucu ticaretine karşı yıllarca sürecek bir savaşı başlatır.

Gaumont Television tarafından Netflix için hazırlananNarcos: Mexico”’nun yapımcılığını, Eric Newman önderliğinde, José Padilha, Doug Miro ve Carlo Bernard üstleniyor.

Devamı

Popüler