Bizi Takip Edin

SPOR

Galatasaray’ın en genç futbolcusu!

Umut Doğan Yıldız

-

 

Galatasaray’da Sivasspor karşısında son dakikalarda oyuna giren 16 yaşındaki Mustafa Kapı, Galatasaray’ın en genç futbolcusu oldu.

Galatasaray’ın Sivasspor’u 4-2 mağlup ettiği karşılaşmada 16 yaşındaki Mustafa Kapı, Galatasaray formasını giyen en genç futbolcu oldu.

Müsabakanın 90+5. dakikasında Feghouli’nin yerine oyuna dahil olan
ve Galatasaray tarihinde Süper Lig’de forma giyen en genç futbolcu olan Mustafa Kapı, daha önce Emre Belözoğlu’na ait olan en genç futbolcu rekorunu kırmış oldu.

SPOR

22 Nisan Pazartesi TV’de hangi maçlar var?

Umut Doğan Yıldız

-

Bugün 22 Nisan Pazartesi. Bugün de dopdolu bir listeyle karşınızdayız. İşte bu akşamın maçları ve spor programları.

07:00 TRT Spor – İlk Baskı

07:00 beIN Sports Haber – Yeni Gün

07:00 A Spor – Sabah Sporu

10:00 A Spor – Taraftar Konuşuyor

11:00 TRT Spor – Spor Manşet

11:00 beIN Sports Haber – beIN Manşet

11:00 A Spor – Spor Ajansı

14:00 TRT Spor – Spor Stüdyosu

14:30 beIN Sports 2 – Portsmouth – Coventry (CANLI)

15:00 A Spor – Spor Gündemi

16:40 TRT Spor – Gündem Futbol

17:00 beIN Sports 1 – Stoke City – Norwich City (CANLI)

17:00 beIN Sports 2 – Oldham – Mansfield (CANLI)

18:30 TRT Spor – Futbol Anadolu

19:00 beIN Sports MAX 1 – Balıkesirspor – Karabükspor (CANLI)

19:00 beIN Sports Haber – beIN Final

19:15 beIN Sports 4 – Brentford – Leeds United (CANLI)

20:00 beIN Sports 1 – Sivasspor – Beşiktaş (CANLI)

20:00 beIN Sports 2 – Napoli – Atalanta (CANLI)

20:00 A Spor – Skorbord

21:30 S Sport 2 – Wolfsburg – Eintracht Frankfurt (CANLI)

21:45 beIN Sports Haber – Haftanın Gündemi

21:45 beIN Sports MAX 1 – Paris FC – Valenciennes (CANLI)

22:00 TRT Spor – Yüz Yüze Futbol

22:00 A Spor – Takım Oyunu

22:00 S Sport – Chelsea – Burnley (CANLI)

23:45 TRT Spor – Spor Artı

23:45 Beyaz TV – Derin Futbol

Devamı

SPOR

İşte UEFA Avrupa Ligi’nde yarı finalistler

Umut Doğan Yıldız

-

UEFA Avrupa Ligi’nde yarı finale Arsenal, Valencia, Eintracht Frankfurt ve Chelsea yükseldi.

UEFA Avrupa Ligi’nde gecenin sonuçları ve yarı finale yükselen takımlar:

Chelsea (İngiltere) – Slavia Prag (Çekya) (1-0) – (4-3)

Eintracht Frankfurt (Almanya) – Benfica (Portekiz) (2-4) – (2-0)

Valencia (İspanya) – Villarreal (İspanya) (3-1) – (2-0)

Napoli (İtalya) – Arsenal (İngiltere) (0-2) – (1-0)

Yarı final eşleşmeleri ise şu şekilde:

Eintracht Frankfurt – Chelsea 

Arsenal – Valencia  

UEFA Avrupa Ligi yarı final ilk maçları 2 Mayıs’ta, rövanş maçları ise 9 Mayıs’ta oynanacak.

Devamı

SPOR

Futbolda haftanın maç programı

Umut Doğan Yıldız

-

Futbolda Spor Toto Süper Lig’e 29’uncu, Spor Toto 1. Lig’e 30’uncu hafta maçlarıyla devam edilecek. TFF 2. Lig ve TFF 3. Lig’de ise 32’nci hafta maçları oynanacak.

Türkiye Futbol Federasyonundan yapılan açıklamaya göre profesyonel liglerde haftanın maç programı şöyle:

– Spor Toto Süper Lig

Bugün:

20.30 Kasımpaşa-Bursaspor (Recep Tayyip Erdoğan)

Yarın:

16.00 Trabzonspor-Evkur Yeni Malatyaspor (Medical Park)

16.00 Akhisarspor-Antalyaspor (Spor Toto Akhisar)

19.00 Göztepe-Büyükşehir Belediye Erzurumspor (Bornova)

19.00 Galatasaray-İstikbal Mobilya Kayserispor (Türk Telekom)

21 Nisan Pazar:

13.30 MKE Ankaragücü-Atiker Konyaspor (Eryaman)

16.00 Medipol Başakşehir-Çaykur Rizespor (3. İstanbul Başakşehir Fatih Terim)

19.00 Aytemiz Alanyaspor-Fenerbahçe (Bahçeşehir Okulları)

22 Nisan Pazartesi:

20.00 Demir Grup Sivasspor-Beşiktaş (Yeni 4 Eylül)

– Spor Toto 1. Lig

Bugün:

19.00 Birevim Elazığspor-Osmanlıspor (Yeni Malatya)

Yarın:

14.00 Ümraniyespor-Eskişehirspor (Ümraniye Belediyesi)

14.00 Giresunspor-Abalı Denizlispor (Giresun Atatürk)

19.30 Gençlerbirliği-İstanbulspor (Eryaman)

21 Nisan Pazar:

14.00 Boluspor-Gazişehir Gaziantep (Bolu Atatürk)

16.30 Afjet Afyonspor-Altınordu (Zafer)

16.30 Altay-Hatayspor (İzmir Atatürk)

19.30 Adanaspor-Adana Demirspor (5 Ocak Fatih Terim)

22 Nisan Pazartesi:

19.00 Balıkesirspor Baltok-Kardemir Karabükspor (Balıkesir Atatürk)

– TFF 2. Lig

Kırmızı Grup

21 Nisan Pazar:

15.30 Konya Anadolu Selçukspor-Darıca Gençlerbirliği (Selçuk Üniversitesi 15 Temmuz)

15.30 Etimesgut Belediyespor-Kahramanmaraşspor (Etimesgut Belediyesi Atatürk)

15.30 Bandırmaspor Baltok-Menemen Belediyespor (Bandırma 17 Eylül)

15.30 Tarsus İdmanyurdu-Fatih Karagümrük (Tarsus İlçe)

15.30 BAK Spor-Sivas Belediyespor (Ankara OSTİM)

15.30 Manisa Büyükşehir Belediyespor-Fethiyespor (Mümin Özkasap Spor Tesisleri)

15.30 Pendikspor-Tuzlaspor (Pendik)

15.30 Şanlıurfaspor-Tokatspor (Şanlıurfa GAP)

15.30 Zonguldak Kömürspor-Kırklarelispor (Karaelmas Kemal Köksal)

Beyaz Grup

21 Nisan Pazar:

15.30 Bayrampaşa-Manisaspor (Bayrampaşa Çetin Emeç)

15.30 Niğde Anadolu-Sarıyer (Niğde 5 Şubat)

15.30 İnegölspor-Sancaktepe Belediyespor (İnegöl İlçe)

15.30 Bodrum Belediyesi Bodrumspor-Amed Sportif Faaliyetler (Bodrum İlçe)

15.30 Kastamonuspor 1966-Sakaryaspor (Gazi)

15.30 Yılport Samsunspor-UTAŞ Uşakspor (Samsun Yeni 19 Mayıs)

15.30 Eyüpspor-Ankara Demirspor (Esenler)

15.30 Keçiörengücü-Hacettepe (Ankara Aktepe)

– TFF 3. Lig

1. Grup

21 Nisan Pazar:

15.30 Erzin Belediyespor-Körfezspor (Şehit Muhammet Oğuz Kılınç)

15.30 Büyükçekmece Tepecikspor-Nazilli Belediyespor (Tepecik Şenol Güneş)

15.30 Yomraspor-Artvin Hopaspor (Yomra İlçe)

15.30 Batman Petrolspor-Kozan Belediyespor (Batman Yeni Şehir)

15.30 Hekimoğlu Trabzon-Tire 1922 (Ahmet Suat Özyazıcı)

15.30 Şile Yıldızspor-Nevşehir Belediyespor (Stat henüz açıklanmadı)

15.30 Erbaaspor-Karbel Karaköprü Belediyespor (Erbaa İlçe)

15.30 Ergene Velimeşespor-Silivrispor (Ergene Velimeşe)

2. Grup

21 Nisan Pazar:

15.30 Sultanbeyli Belediyespor-Van Büyükşehir Belediyespor (Maltepe Hasan Polat)

15.30 Pazarspor-Kırşehir Belediyespor (Pazar İlçe)

15.30 Yeni Orduspor-Kemerspor 2003 (Ordu 19 Eylül)

15.30 Düzcespor-Elaziz Belediyespor (Düzce 18 Temmuz)

15.30 Ofspor-Altındağ Belediyespor (Vali İsmet Gürbüz Civelek)

15.30 Bergama Belediyespor-Esenler Erokspor (Bergama 14 Eylül)

15.30 Hüseyin Koçer İnşaat Çatalcaspor-Alibeyköyspor (Ziya Altınoğlu)

15.30 Adıyaman 1954-Karşıyaka (Adıyaman Atatürk)

15.30 Kızılcabölükspor-Osmaniyespor (Kızılcabölük Semt Sahası)

3. Grup

21 Nisan Pazar:

15.30 Bayburt İl Özel İdare-Karacabey Belediyespor (Bayburt Genç Osman)

15.30 Bucaspor-Gölcükspor (Yeni Buca)

15.30 Diyarbekirspor-Muğlaspor (Diyarbakır)

15.30 Cizrespor-Yeni Çorumspor (Cizre İlçe)

15.30 Payasspor-Turgutluspor (Payas İlçe)

15.30 Serik Belediyespor-Fatsa Belediyespor (Serik İsmail Oğan)

15.30 Bağcılarspor-1461 Trabzon (Bağcılar Mahmutbey)

15.30 Kocaelispor-Ankara Adliyespor (Kocaeli)

15.30 Halide Edip Adıvarspor-Anagold 24 Erzincanspor (Yusuf Ziya Öniş)

Devamı

Popüler

 

www.pilioo.com