Bizi Takip Edin

SPOR

Futbolda haftanın programı

Umut Doğan Yıldız

-

 

Spor Toto Süper Lig’e 31. hafta, Spor Toto 1. Lig’e 32. hafta karşılaşmalarıyla devam edilecek. TFF 2. Lig ve TFF 3. Lig’de 2018-2019 sezonu, play-off’lar hariç 34. hafta müsabakalarıyla tamamlanacak.

Türkiye Futbol Federasyonu’ndan yapılan açıklamaya göre profesyonel liglerde haftanın maç programı şöyle:

Spor Toto Süper Lig

3 Mayıs Cuma:

20.30 Demir Grup Sivasspor-Medipol Başakşehir (Yeni 4 Eylül)

4 Mayıs Cumartesi:

16.00 MKE Ankaragücü-Çaykur Rizespor (Eryaman)

16.00 Büyükşehir Belediye Erzurumspor-Bursaspor (Erzurum Kazım Karabekir)

19.00 Kasımpaşa-Fenerbahçe (Kasımpaşa Recep Tayyip Erdoğan)

5 Mayıs Pazar:

16.00 Akhisarspor-Evkur Yeni Malatyaspor (Spor Toto Akhisar)

16.00 Göztepe-Antalyaspor (Bornova)

19.00 Galatasaray-Beşiktaş (Türk Telekom)

6 Mayıs Pazartesi:

20.00 Aytemiz Alanyaspor-Atiker Konyaspor (Bahçeşehir Okulları)

20.00 Trabzonspor-İstikbal Mobilya Kayserispor (Medical Park)

Spor Toto 1. Lig

3 Mayıs Cuma:

19.30 Adanaspor-Altınordu (Adana 5 Ocak Fatih Terim)

19.30 Boluspor-Hatayspor (Bolu Atatürk)

4 Mayıs Cumartesi:

17.00 Birevim Elazığspor-Ümraniyespor (Yeni Malatya)

17.00 İstanbulspor-Kardemir Karabükspor (Esenyurt Necmi Kadıoğlu)

19.30 Afjet Afyonspor-Osmanlıspor (Zafer)

19.30 Altay-Eskişehirspor (İzmir Atatürk)

5 Mayıs Pazar:

17.00 Giresunspor-Adana Demirspor (Giresun Atatürk)

19.30 Gençlerbirliği-Abalı Denizlispor (Eryaman)

19.30 Balıkesirspor Baltok-Gazişehir Gaziantep (Balıkesir Atatürk)

TFF 2. Lig

Kırmızı Grup

4 Mayıs Cumartesi:

15.30 Tarsus İdmanyurdu-Darıca Gençlerbirliği (Tarsus İlçe)

15.30 Bandırmaspor Baltok-Fethiyespor (Bandırma 17 Eylül)

15.30 Fatih Karagümrük-Tokatspor (Vefa)

15.30 Etimesgut Belediyespor-Zonguldak Kömürspor (Etimesgut Belediyesi Atatürk)

15.30 Manisa Büyükşehir Belediyespor-Sivas Belediyespor (Mümin Özkasap Spor Tesisleri)

15.30 Pendikspor-Kahramanmaraşspor (Pendik)

15.30 Şanlıurfaspor-Tuzlaspor (Şanlıurfa GAP)

15.30 Konya Anadolu Selçukspor-Menemen Belediyespor (Selçuk Üniversitesi 15 Temmuz)

15.30 BAK Spor-Kırklarelispor (Ankara OSTİM)

Beyaz Grup

4 Mayıs Cumartesi:

15.30 Bodrum Belediyesi Bodrumspor-Sancaktepe Belediyespor (Bodrum İlçe)

15.30 Kastamonuspor 1966-Gümüşhanespor (Gazi)

15.30 Yılport Samsunspor-Sakaryaspor (Samsun Yeni 19 Mayıs)

15.30 Keçiörengücü-Manisaspor (Ankara Aktepe)

15.30 İnegölspor-Ankara Demirspor (İnegöl İlçe)

15.30 Niğde Anadolu-Hacettepe (Niğde 5 Şubat)

15.30 Bayrampaşa-Amed Sportif Faaliyetler (Bayrampaşa Çetin Emeç)

15.30 Sarıyer-UTAŞ Uşakspor (Yusuf Ziya Öniş)

TFF 3. Lig

1. Grup

4 Mayıs Cumartesi:

15.30 Körfezspor-Nazilli Belediyespor (Kocaeli Alparslan Türkeş)

15.30 Erzin Belediyespor-Artvin Hopaspor (Şehit Muhammet Oğuz Kılınç)

15.30 Büyükçekmece Tepecikspor-Kozan Belediyespor (Tepecik Şenol Güneş)

15.30 Yomraspor-Tire 1922 (Yomra İlçe)

15.30 Batman Petrolspor-Nevşehir Belediyespor (Batman Yeni Şehir)

15.30 Hekimoğlu Trabzon-Karbel Karaköprü Belediyespor (Ahmet Suat Özyazıcı)

15.30 Şile Yıldızspor-Silivrispor (Stat henüz açıklanmadı)

15.30 Erbaaspor-Gebzespor (Erbaa İlçe)

2. Grup

4 Mayıs Cumartesi:

15.30 Düzcespor-Van Büyükşehir Belediyespor (Düzce 18 Temmuz)

15.30 Yeni Orduspor-Esenler Erokspor (Ordu 19 Eylül)

15.30 Elaziz Belediyespor-Karşıyaka (Gençlik Merkezi Sentetik Sahası)

15.30 Pazarspor-Kızılcabölükspor (Pazar İlçe)

15.30 Bergama Belediyespor-Altındağ Belediyespor (Bergama 14 Eylül)

15.30 Hüseyin Koçer İnşaat Çatalcaspor-Kırşehir Belediyespor (Ziya Altınoğlu)

15.30 Adıyaman 1954-Alibeyköyspor (Adıyaman Atatürk)

15.30 Sultanbeyli Belediyespor-Kemerspor 2003 (Maltepe Hasan Polat)

15.30 Ofspor-Osmaniyespor (Vali İsmet Gürbüz Civelek)

3. Grup

4 Mayıs Cumartesi:

14.30 Bayburt İl Özel İdare-Muğlaspor (Bayburt Genç Osman)

15.30 Payasspor-Anagold 24 Erzincanspor (Payas İlçe)

15.30 Cizrespor-Karacabey Belediyespor (Cizre İlçe)

15.30 Diyarbekirspor-Fatsa Belediyespor (Diyarbakır)

15.30 Yeni Çorumspor-Ankara Adliyespor (Dr. Turhan Kılıççıoğlu)

15.30 Bucaspor-Halide Edip Adıvarspor (Yeni Buca)

15.30 Serik Belediyespor-Turgutluspor (Serik İsmail Oğan)

15.30 Bağcılarspor-Gölcükspor (Bağcılar Mahmutbey)

15.30 Kocaelispor-1461 Trabzon (Kocaeli)

SPOR

Dünya Rafting Şampiyonası Tunceli’de

Umut Doğan Yıldız

-

Dünya Rafting Şampiyonası Türkiye’de ilk defa Tunceli’de20’nin üzerinde ülke Tunceli’ye gelerek Munzur çayında yarışmak istediğini bildirdi.

Tunceli Valisi Tuncay Sonel, Tunceli’nin ev sahipliğinde Türkiye’de ilk kez düzenlenecek R4 Dünya Rafting Şampiyonası’na şu ana kadar 20’nin üzerinde ülkenin takımlarıyla katılacağını söyledi.

Sonel, Tunceli’nin ev sahipliğinde 8-13 Haziran 2019 tarihlerinde gerçekleştirilecek R4 Dünya Rafting Şampiyonası’nın kentin tanıtımı için çok önemli olduğuna dikkat çekti.

Devamı

SPOR

Türkiye’den Avrupa Oyunları’na 110 sporcu

Umut Doğan Yıldız

-

Türkiye, Belarus’un başkenti Minsk’te düzenlenecek 2. Avrupa Oyunları’na 110 sporcuyla katılmaya hazırlanıyor.

Türkiye Milli Olimpiyat Komitesinden yapılan açıklamaya göre, 21-30 Haziran tarihlerinde gerçekleştirilecek 2. Avrupa Oyunları’nda Türkiye’yi 14 dalda 110 sporcu temsil edecek.

50 ülkeden 4 binin üzerinde sporcunun katılacağı oyunlarda, 200 madalya yarışması yapılacak.

Milli sporcular; atıcılık, atletizm, badminton, 3×3 basketbol, bisiklet, boks, cimnastik, güreş, judo, kano, karate, masa tenisi, okçuluk ve sambo dallarında mücadele edecek.

Devamı

SPOR

Bu akşam TV’de hangi maçlar var?

Umut Doğan Yıldız

-

Bu akşam TV’de hangi maçlar var? İşte bu akşamın maçları ve spor programları.

23 Mayıs Perşembe TV’de maçlar

07:00 beIN Sports Haber – Yeni Gün

07:00 A Spor – Sabah Sporu

10:00 A Spor – Dünyadan Futbol

10:00 TRT Spor – Spor Dünyası

11:00 beIN Sports Haber – beIN Manşet

11:00 TRT Spor – Spor Manşet

13:00 beIN Sports Haber – beIN Gün Ortası

14:00 TRT Spor – Spor Stüdyosu

16:40 TRT Spor – Gündem Futbol

18:00 beIN Sports Haber – beIN Ana Haber

19:00 beIN Sports 2 – Simba – Sevilla

19:00 beIN Sports Haber – Şampiyonun Yıldızı

19:30 beIN Sports Haber – Şampiyonluğun Öyküsü

21:00 A Spor – Futbol Meydanı

23:00 A Spor – Son Sayfa

Devamı

Popüler

 

www.pilioo.com