Bizi Takip Edin

ERKEK AKLI

AŞKINIZI FIT IN TIME İLE GÜNCELLEYİN

-

 

bul1Spora yenilikçi bir yaklaşım getiren Fit In Time ile antrenmanlarınıza sevgilinizi de dahil etmenin şimdi tam zamanı!

Fit In Time, içinizde saklı kalmış pozitif gücü açığa çıkaracak dinamik bir öneriyle yola çıkıyor. Fit bir vücuda sahip olmak, kas güçsüzlüğüne dayalı ağrılardan kurtulmak ya da performans artırmak isteyen herkesin içindeki pozitif gücü ve motivasyonu dışarı çıkarıyor.

Bu Sevgililer Günü’nde romantizmi Fit In Time ile güncelleyin. Fit In Time’da konsept olarak en fazla iki kişi antrenman yapabiliyor. Kişisel antrenör eşliğindeki Fit In Time antrenmanıyla sevgilinizle birlikte, sadece ikinize özel bir antrenman sizi bekliyor.

Modern hayatın hızına ayak uydurabilen bir yöntem olan Fit In Time, enerjisini kullanıcılarına da aktararak dönüşümlerine yardımcı oluyor. Ne yönde spor yapmak, nasıl parlamak istiyorsanız bir an önce o kişiye dönüşmenize de yardımcı oluyor. EMS(Elektriksel Kas Uyarımı) antrenman teknolojisi ve kişiye özel antrenman programıyla vücut şekillendirme, sıkılaştırma ve inceltmenin yanı sıra sportif performansınızı da artırıyor.

Fit In Time’ın sunduğu ayrıcalıklar bunlarla da bitmiyor. Spor salonuna tıka basa çantalarla gelmeye bir son veren Fit In Time, sizden sadece ayakkabılarınızı getirmenizi istiyor.

Fit In Time ile vücudunuzun bu 25 dakikalık egzersize nasıl cevap verdiğine inanamayacaksınız.

ERKEK AKLI

Türkiye Instagram’da beşinci

Umut Doğan Yıldız

-

Dünyada yaklaşık 1 milyara Instagram kullanıcısı var. Türkiye’nin 37milyon aktif Instagram kullanıcı sayısı ile beşinci sıraya yerleştiği görüldü.

Medya takibinin öncü kurumu Ajans Press, sosyal medya platformu Instagram’ın takipçi sayısına yönelik araştırmayı inceledi Ajans Press’in Statista verilerinden ve medya yansımalarından derlediği bilgilere göre, Türkiye’nin 37 milyon aktif Instagram kullanıcı sayısı ile beşinci sıraya yerleştiği görüldü. Dünya üzerindeki bütün ülkeler baz alınırken, listenin birinci sırasına 121 milyon aktif kullanıcı sayısı ile ABD’nin yerleştiği saptandı. ABD’yi de ikinci sıradan 71 milyon kullanıcı ile Hindistan, 64 milyon ile Brezilya, 59 milyon ile de Endonezya takip etti. İlk 10’da yer alan diğer ülkeler ise; Rusya, Japonya, İran, Birleşik Krallık ve Meksika olarak kaydedildi.

ITS Medya ve AjansPress’in gerçekleştirdiği medya araştırmasında, yazılı basına yansıyan haber adetleri de belli oldu. 2018 yılı içerisinde sosyal medya ve platformların medyada ne kadar konuşulduğuna yönelik yapılan incelemede,araştırmaya konu olan Instagram’ın 16 bin 158 haberle konuşulduğu görüldü.Sosyal medya başlığında ise 150 binin üzerinden haber yansıması olduğu tespit edildi.

Devamı

ERKEK AKLI

Netflix’ten yeni diziler!

Umut Doğan Yıldız

-

Netflix, Brazil Comic Con 2018’de gelecek yapımlarından yepyeni fragmanlar paylaştı!

Netflix, 6-9 Aralık tarihlerinde gerçekleşen Brazil Comic Con 2018 fuarında gelecek dönemde gösterime girecek yeni ve devam eden orijinal yapımlarından yepyeni duyurular paylaştı.

THE UMBRELLA ACADEMY

2019 yılının en ses getiren yapımlarından biri olmaya aday, yeni Netflix orijinal dizisi The Umbrella Academy’nin tanıtım fragmanı ve afişi paylaşıldı.

TRIPLE FRONTIER

Ben Affleck, Oscar Isaac,Charlie Hunnam, Garrett Hedlund ve Pedro Pascal başrolu paylaştığı, Mart ayındagösterime girecek Netflix orijinal yapımı Triple Frontier’in resmi fragmanıpaylaşıldı.

Devamı

ERKEK AKLI

Dünyanın en güzel kadını seçildi!

Umut Doğan Yıldız

-

Miss World 2018 Güzellik Yarışması’nın birincisi Meksikalı güzel Vanessa Ponce de Leon oldu.

Çin’de düzenlenen Miss World 2018’in kazananı Meksikalı güzel Vanessa Ponce de Leon oldu.

Uluslararası İşletme bölümünden mezun olan 26 yaşındaki genç kadın Vanessa Ponce de Leon, modellik ve sunuculuk da yapmakta.

Meksika’da gönüllü hizmet veren bir rehabilitasyon merkezinin yönetim kurulunda da görev alan dünya güzelinin sloganı ise “Hepimizin birbirine ihtiyacı var”.

Meksikalı güzelin birinci olduğu Miss World 2018 yarışmasında Beyaz Rusya, Fransa, İskoçya, Jamaika, Martinique, Meksika, Panama, Mauritius, Uganda, Nepal, Yeni Zelanda ve Tayland da ilk 12’ye kaldı.

Miss World’de Türkiye’yi temsil eden Miss Turkey 2018 birinci güzeli Şevval Şahin ise ilk 30 güzel arasına giremedi.

Devamı

Popüler