Bizi Takip Edin
Men's Health Türkiye

Men's Health Türkiye

FIFA 19’da hızı 35 olan oyuncudan komik video!

SPOR

FIFA 19’da hızı 35 olan oyuncudan komik video!

-

 

FIFA 19’da hızı 35 olan ve  en yavaş oyunculardan biri olarak gösterilen Kevin Ellison bu duruma karşı komik bir tepki verdi.

FIFA’da en yavaş futbolculardan biri!

FIFA 19, 28 Eylül tarihinde PC, PS4 ve Xbox One oyuncuları ile buluştu. FIFA, en büyük rakibi PES 19′a büyük bir çalım atmak için üst düzey yeniliklerle geldi. Ancak başarılı oyun,  ilginç bir tepki ile gündeme geldi.

FIFA 19’da hızı 35 olan oyuncudan komik video!

FIFA’daki en yavaş oyunculardan biri olarak gösterilen Kevin Ellison, bu durumu komik bir şekilde eleştirdi. Oyundaki hızı 100 üzerinden 35 olarak belirlenen Kevin Ellison, FIFA’ya göre bir kaplumbağa gibi oynuyor. Söz konusu bu durumu YouTube kanalında komik bir video yayınlayarak eleştiren Kevin Ellison, sosyal medyadan büyük destek aldı.

İngiltere League 2′de top koşturan Ellison, yaşlılar için üretilen yürüteçle çektiği video kısa sürede çok sayıda kullanıcıya ulaştı.

Aşağıda Kevin Ellison’un videosuna ulaşabilirsiniz!

FIFA 19 yenilikleri neler?

10 yılın ardından Şampiyonlar Ligi lisansı sona eren Konami, sahip olduğu bu lisansı en büyük rakibine kaptırdı.  UEFA ile ilgili her şey artık bu saatten sonra FIFA’dan sorulacak.

Hikaye modu The Journey (Yolculuk) oyunun favori özelliklerinden biri olmaya devam ediyor.

Oyun için duyurusu yapılan yeni mod ise tamamen yenilenmiş bir şekilde karşımıza çıkan Kick Off oldu. Aslında aşina olduğumuz bir mod olan Kick Off, artık tamamen farklı bir görünümde. Rank sistemi getirilen bu modda, arkadaşlarınıza meydan okuyabiliyorsunuz.

Koşu Hızı Nasıl Artar? Tıklayın!

Continue Reading
Advertisement

SPOR

Yüzme Şampiyonası’nda Türkiye Rekoru Kırıldı

-

Dünya Gençler Yüzme Şampiyonası’nın ikinci gününde milli sporcular 3 branşta final hakkı elde etti ve 3 Türkiye rekoru kırdı.

Macaristan’da düzenlenen Dünya Gençler Yüzme Şampiyonası’nda milli sporcular 3 farklı branşta final hakkı elde edip, 3 de Türkiye rekoru kırdı.

Türkiye Yüzme Federasyonundan yapılan açıklamaya göre, Macaristan’ın başkenti Budapeşte’de devam eden organizasyonda, Mert Ali Satır, Demirkan Demir, Aleyna Özkan ve Gizem Güvenç’ten oluşan 4×100 metre karışık bayrak takımının yanı sıra, 17-18 yaş 200 metre kelebekte Zehra Duru Bilgin, 15-16 yaş 200 metre kelebek de Defne Taçyıldız final yüzme hakkı kazandı.

Devamı

SPOR

Bu akşam TV’de hangi maçlar var?

-

Bu akşam TV’de hangi maçlar var? İşte bu akşamın maçları ve spor programları.

22 AĞUSTOS PERŞEMBE

11:00 A Spor – Spor Ajansı
11:00 TRT Spor – Spor Manşet
14:00 A Spor – Gün Ortası
14:00 TRT Spor – Spor Stüdyosu
15:00 TRT Spor – Gündem Futbol
15:00 beIN Sports Haber – Tüm Sporlar
15:00 A Spor – Transfer Hattı
16:00 TRT Spor – Transfer Günlüğü
17:00 A Spor – Spor Gündemi
17:30 TRT Spor – Spor Akşamı
18:00 beIN Sports 1 – beIN Manşet
18:30 TRT Spor – Spor Merkezi
21:00 A Spor – Futbol Gündemi
21:00 beIN Sports Haber – Sosyal Medya
21:00 TRT Spor – AEK – Trabzonspor (Canlı)
23:00 A Spor – Avrupa Ligi Özel
23:00 TRT Spor – Spor Artı

Devamı

SPOR

Güçlenmek için halat egzersizi

-

Halat egzersizi sizi hem güçlendirecek hem de kaslı bir vücuda sahip olmanızı sağlayacak.

Seated Drummer

Bağdaş kurarak oturun ve avuç içleriniz birbirine bakacak şekilde halatların tutamaçlarını tutun. Kollarınızın birini aşağı ve diğerini yukarı hareket ettirirken karın kaslarınızı sıkın. Halatları çene hizanıza kadar kaldırın.

Battle Slam

Harekete low squat pozisyonunda, ayaklarınız omuzlarınızdan daha geniş olacak şekilde durarak başlayın. Tutamaçları tutun, avuç içleriniz birbirine baksın. Halatları omuzlarınızın üstüne kaldırın. Her iki halatı da aynı anda güçlü bir şekilde yere çarpın ve tekrar edin.

Her harekette karın kaslarınızı sıkın, belinizi korumak için dizlerini hafif bükülü tutun. Boyun ve omurga hizasını korumak için yere değil, iplerin bağlantı noktasına doğru ileri bakın. Halatları tutamacından hafifçe tutun, fazla sıkı tutmak yalnızca gereksiz yere enerji kaybettirecektir.

Lateral Whip

Ayaklarınız omuz genişliğinden biraz daha açık olacak şekilde, dizlerinizi bükerek ayakta durun. Avuç içleriniz birbirine bakacak şekilde halatları tutun. Karın kaslarınızı kullanarak halatları yukarı ve sağa doğru sallayın. Hareketi sol tarafa doğru tekrar edin ve taraf değiştirerek devam edin.

SEVİYE ATLAYIN!

Her harekete 10 saniye interval ekleyerek zorluğu artırabilirsiniz. Ya da şunu deneyin: Standart dalga hareketini yapmak için squat pozisyonuna geçin, sağa ve sonra sola adım atın. Her adımdan sonra dalga hareketini yaparken bir squat yapın.

Devamı

Popüler

 

 

www.pilioo.com

    Loading RSS Feed