Bizi Takip Edin

ERKEK AKLI

EYFEL KULESİ’NE CİTROËN DAMGASI

-

 

90. yılını kutlayan Citroën, 120. yaşını kutlayacak olan Eyfel kulesi ile güçlerini birleştirdi.


22 Ekim 2009 tarihinden itibaren üç ay boyunca her akşam onikişer dakikalık ışık gösterisi sunacak olan Eyfel Kulesi’nin bu gösterisi, Citroën’in Creative Technologie sloganına uygun olarak Paris’in değişik noktalarına yerleştirilen yeni C3 visiodrive araçlar sayesinde www.citroën.fr web sitesi üzerinden dünyanın her yerinden izlenebilecek.

90’ıncı yılını kutlayan Citroën ve 120’inci yılını kutlayan Eyfel Kulesi yıldönümlerini internet üzerinden uluslararası boyutta naklen yayınlanacak olan heyecan dolu ortak bir gösteri ile kutluyor. Eyfel Kulesi, 22 Ekim 2009 tarihinde saat 21:00’dan itibaren üç ay boyunca her akşam onikişer dakikalık ışık gösterileri sunacak. Adı kulenin üzerinde 1925 ila 1934 yılları arasında yaklaşık 10 yıl kadar ışıldayan Citroën ise bu eşsiz görsel şovu teknolojisiyle buluşturarak tüm dünyaya aynı anda yansıtacak.

Citroën’in Şubat ayında Türkiye’de satışa sunacağı en son modeli Yeni C3, visiodrive özelliği ile yarattığı farkı bu şovla gözler önüne serecek.  Işıklandırılarak Paris’İn sembolik yerlerinde Eyfel Kulesi’ne yöneltilmiş şekilde sergilenecek olan 10 adet Yeni C3’e, gösterinin internette naklen yayınlanmasını sağlayacak olan bir kamera yerleştirilecek. Şov, dünyanın her yanına canlı olarak Citroën’in web sitesi www.citroën.com, www.citroën.fr ve www.youtube.fr üzerinden yayınlanacak. Youtube bu sıra dışı şova özel olarak yayın formatını değiştirerek, yatay sayfa yapısını dikeye çevirecek.

İnternet kullanıcıları şovu izlemek için 10 farklı görüş açısından birini seçerek, şovu yeni C3’ten, zenith ön camdan oniki dakika süresince canlı olarak izleyebilecek. Gösterinin ve yeni C3’ün dikey görüntüsünün sağlanması için çözünürlük 9/16 formatında sunulacak.

 

ERKEK AKLI

Netflix’ten yeni diziler!

Umut Doğan Yıldız

-

Netflix, Brazil Comic Con 2018’de gelecek yapımlarından yepyeni fragmanlar paylaştı!

Netflix, 6-9 Aralık tarihlerinde gerçekleşen Brazil Comic Con 2018 fuarında gelecek dönemde gösterime girecek yeni ve devam eden orijinal yapımlarından yepyeni duyurular paylaştı.

THE UMBRELLA ACADEMY

2019 yılının en ses getiren yapımlarından biri olmaya aday, yeni Netflix orijinal dizisi The Umbrella Academy’nin tanıtım fragmanı ve afişi paylaşıldı.

TRIPLE FRONTIER

Ben Affleck, Oscar Isaac,Charlie Hunnam, Garrett Hedlund ve Pedro Pascal başrolu paylaştığı, Mart ayındagösterime girecek Netflix orijinal yapımı Triple Frontier’in resmi fragmanıpaylaşıldı.

Devamı

ERKEK AKLI

Dünyanın en güzel kadını seçildi!

Umut Doğan Yıldız

-

Miss World 2018 Güzellik Yarışması’nın birincisi Meksikalı güzel Vanessa Ponce de Leon oldu.

Çin’de düzenlenen Miss World 2018’in kazananı Meksikalı güzel Vanessa Ponce de Leon oldu.

Uluslararası İşletme bölümünden mezun olan 26 yaşındaki genç kadın Vanessa Ponce de Leon, modellik ve sunuculuk da yapmakta.

Meksika’da gönüllü hizmet veren bir rehabilitasyon merkezinin yönetim kurulunda da görev alan dünya güzelinin sloganı ise “Hepimizin birbirine ihtiyacı var”.

Meksikalı güzelin birinci olduğu Miss World 2018 yarışmasında Beyaz Rusya, Fransa, İskoçya, Jamaika, Martinique, Meksika, Panama, Mauritius, Uganda, Nepal, Yeni Zelanda ve Tayland da ilk 12’ye kaldı.

Miss World’de Türkiye’yi temsil eden Miss Turkey 2018 birinci güzeli Şevval Şahin ise ilk 30 güzel arasına giremedi.

Devamı

ERKEK AKLI

Kendini çirkinleştirme modası

Umut Doğan Yıldız

-

Instagramda kendilerini filtreler ile güzelleştirmiş kadınlara aşinayız. Şimdilerde ise bu ideal güzellik anlayışına bir tepki doğdu.

   

Dünyanın çeşitli bölgelerinden kadınlar, Pretty Girls Making Ugly Faces adlı bir sosyal medya hesabında birleştiler ve suratlarını çirkinleştirerek fotoğraflar paylaşıyorlar.

Tumblr’da açılan Pretty Girls Making Ugly Faces (Güzel Kızlar Yüzlerini Çirkinleştiriyor) adlı akım çok sayıda kişinin ilgisini çekmiş durumda.

Güzel kadınların kendilerini çirkinleştirerek fotoğraf paylaştıkları bu platformun amacı güldürmek olduğu kadar farkındalık yaratmak da.

Bored Panda sitesi bu fotoğrafları toplamış ve güzel bir arşiv yapmış. İşte karşınızda kendini çirkinleştiren kadınlar:

          

Devamı

Popüler