Bizi Takip Edin

SEKS & İLİŞKİLER

EVLİ BİR ADAM FLÖRT EDERSE

-

 

1Sadakat yemini eden her evli erkek, çekim yasalarına karşı savaştığı bir kader anı yaşar. Bu özel hikayeyi sakın kaçırmayın!

Oğlum üniversiteyi şehir dışında okuyor. Güneşli bir pazar günü odasına girdim pazar günü odasına girdim. Ünlü rock’çıların posterleriyle çevrili duvarlarına bakarak yatağına uzandım ve tuttuğum takımın maçını izlemeye başladım. Maçın ortalarına doğru eşim Karen içeri girdi ve şöyle dedi: “Sam’in bize yolladığı e-postayı okumak için bilgisayarını açtım. Oğlumuzun
keyfi yerindeymiş, güzel şeyler yazmış. Ama Erin’den gelen e-posta için aynı şeyi söyleyemeyeceğim. En azından artık gözüm açıldı, her şeyi biliyorum.”
“Neyi biliyorsun?”
“Git de kendin oku” dedi ve bir hışımla odadan çıktı.

Hareket etmedim. Maç devre arasındaydı. Her halükarda, merdivenlerden koşarcasına inip bilgisayara bakmak için hiçbir neden yoktu. Erin arkadaşımdı, sadece arkadaş. Yeni tanıştığım bir arkadaş. O yüzden panik olacak bir durum yoktu.

Hayatımın ilginç bir dönemindeydim. Karen ve ben artık yalnızdık. Diğer oğlumuz, Sam’in bir küçüğü Nick de üniversitedeydi. Dahası, işimi bırakmıştım ve artık evden çalışıyordum. Her şey farklı ve yeni geliyordu. Eşim Karen, şakayla karışık Erin ve benim aramızda bir şeyler olduğunu ima ediyordu sürekli. İrlanda’da 20 yıl yaşadıktan sonra ABD’ye taşınan Erin bir aile dostumuzdu. Altı kişilik arkadaş grubumuzla toplanıp, ara ara akşam yemeği yeriz. Karen, Erin ve benim sürekli birbirimizle konuştuğumuzu, sanki
etrafımızda başka kimse yokmuş gibi davrandığımızı söylüyordu.

“Garip bir rüya gördüm; yepyeni bir BMW’nin içinde otobandaydık. Otomobili ben sürüyordum. Diğerlerine yetişmek için saatte 130 kilometre ile gidiyordum. Bunun tek bir anlamı olabilir: kendi kitabımızı yazacağız ve yol boyunca bir oraya bir buraya savrulacağız ama en nihayetinde milyonlarca dolar kazanacak ve gerçekten süper BMW’ler kullanacağız!”

Erin’in e-postası buydu. Saçma bir rüya işte. Bir önceki gece, evindeki akşam yemeğinde, birlikte bir kitap yazmak üzerine şakalaşmıştık. Maçı kontrol etmek için tekrar yukarı çıktım ama önce yatak odamıza bir göz attım. Karen kitap okuyordu: “Önemli olduğunu düşünmüyorum. Altı üstü bir rüya. Kim takar?” dedim.

Eşim gözlerini kitaptan hiç ayırmadan, “Sen aptal mısın?” dercesine hafifçe kıpırdandı; bu tavrını çok iyi tanıyorum. Sam’in odasına geri döndüm. Rüyalar tıpkı akademisyenler gibidir. Her şeyin derinine inip çok şey söylerler. Ama aslında hiçbir şey söylemezler. Onunla ilk tanıştığımızda, Erin ve ben salonda ayakta duruyorduk. Diğer herkes yemeğin hazır olduğu mutfağa gitmişti. Ne üzerine çalıştığımızı anlatıyorduk. Ortam oldukça loştu. Neler söylediğimizi hatırlamıyorum.

Nasıl duraksadığını, bir şey hesaplıyor ya da çözmeye çalışıyormuş gibi donup kaldığını hatırlıyorum. Erin epey zayıf bir kadın ve saçları 11 yaşındaki bir erkek çocuğunki gibi darmadağın. Gözlük takıyor ve makyaj yapmıyor. Dört kitap yazmış. Alaycı bir gülüşü ve inci gibi dişleri var. Sadece işimiz hakkında konuşmuştuk. Onun gibi ben de kıpırdamadan ayakta kalıp dakikalarca konuşmuştum.

Sayfalar: 1 2 3 4 5

SEKS & İLİŞKİLER

Orgazmın vücuda 8 faydası

Umut Doğan Yıldız

-

Orgazm olmanın faydaları nelerdir? İşte orgazmın vücuda 8 faydası!

Devamı

SEKS & İLİŞKİLER

Vajinal orgazm nasıl olur?

Umut Doğan Yıldız

-

Vajinal orgazm nasıl meydana gelir, vajinal orgazm nedir, vajinal orgazm nasıl olunur? İşte vajinal orgazm hakkında daha önce bilmedikleriniz.

Vajinal orgazm vajinanın içerisinde, üst tarafta yaklaşık 6-7 cm derindeki,  “G noktası”nın  uyarılması sonucu  yaşanıyor.

Vajinal orgazm nedir? 

Vajinal orgazm, vajinadan gelen ve genellikle G noktasına bağlı uyarılardır. Tahrik olduğunda , nefes hızı artar, G noktasına ve vajinanın alt kısımlarına kan daha hızlı bir şekilde hücum eder. Bu sırada vajina penisi daha iyi kavrayabilmek adına darlaşır.  G noktası vajinanın ön tarafının 50-80 mm içinde yer alır. Buraya baskı uygulandığında vajina duvarının arkasındaki klitoral kompleksin parçası olan hassas kısım uyarılır. Bu uyarı kişiye çok yoğun ve haz verici bir his verir ve idrar gelmesine benzer bir his olarak da tarif edilebilir.

Genital bölgedeki kasların gerginleşmesi, üst düzey bir coşkuya doğru yol alabilir.

Vajinal orgazm nasıl olunur? Vajinal orgazm nasıl yaşanır?

 Yapılan araştırmalara göre yalnızca üç kadından sadece biri sevişme anında vajinal orgazma ulaşabiliyor. G noktasındaki uyarıları tüm vücuda yayılmaya başladığı anda büyük patlama geliyor demektir.

Misyoner pozisyonu vajinal orgazm için birebir

Derin bir penetrasyonun gerçekleşebilmesi için kalçadan eğilmek yeterli olacaktır. Örneğin ilk olarak bacakların birbirine yakın olduğu, alnın ya da dirseklerin yatağa dayalı olduğu pozisyon ya da bacakların çeneye doğru yaklaştırıldığı misyoner pozisyonu vajinal orgazmdaki büyük patlamaya olumlu etkide bulunur.

 

Devamı

SEKS & İLİŞKİLER

Kadınlar erekte olur mu?

Umut Doğan Yıldız

-

The Wonder Down Under: A User’s Guide to the Vagina kitabının yazarlarından, Cinsellik Eğitmeni Dr. Nina Brochmann kadın ereksiyonu meselesini açıklıyor.

Kadın ereksiyonu denilen şey gerçekmiş! 

Bir klitoris gerçeği: Orada 8.000 sinir ucu var ve bu oran erkeklerin penisindekinin tam iki katı. The Wonder Down Under: A User’s Guide to the Vagina kitabının yazarlarından, Cinsellik Eğitmeni Dr. Nina Brochmann“Klitoris, dört bacak ve boyun kısmından oluşan büyük bir organdır. İçeride kalan ve genital bölgeyi çevreleyen kısmı 11 cm’e kadar uzanabilir” diyor.

Kadınların cinsel organı daha hassas!

Klitoris, peniste bulunan erektil dokunun aynısına sahip.  Bu nedenle  kadınlar da erekte olabiliyorlar.  Cinsellik Eğitmeni Dr. Nina Brochmann, Kadınlar gecede sekiz kereye kadar erekte oluyor” diyor. Sabah ereksiyonunun kadınlardaki haline “klitoral gece ereksiyonu” deniyor.

Brochmann, bu durumu şöyle anlatarak açıklama yapıyor:

“Cinsel uyarılma söz konusu olduğunda erkek ve kadınlar arasında, anatomik ve fizyolojik fark çok az. Biz kadınlar da penis gibi erekte olabilen ve uyarılan bir cinsel organa sahibiz. Bu çoğu kadının sabahları seks yapmaktan hoşlanmasının nedenini açıklayabilir.”

Devamı

Popüler