Bizi Takip Edin

ERKEK AKLI

EN SEKSİ KARDASHIAN’IN “KİM” OLDUĞUNA EMİN MİYİZ?

-

 

Kardashian ailesi ve özellikle ünlü kızları Kim Kardashian geçtiğimiz yılların magazin dünyasının bir numaralı ilgi odağı oldu. Bu ünlü ve zengin aile önce seksi kızlarının magazinel hayatı, aşkları ve seksi poposuyla gündeme geldi. Ermeni asıllı ünlü bir avukat olan Robert Kardashian’ın Kris Houghton ile evliliğinden Kim, Kourtney, Rob ve Khloé isimli çocukları oldu. Daha sonra hayatını kaybeden Kardashian’ın eşi Kris, Amerikalı ünlü atlet Bruce Jenner’le evlendi ve Kylie ve Kendall isimli iki çocukları daha oldu. Bugün bu saydığımız isimlerin hepsi çok ünlü. “Keeping up with the Kardashians” isimli reality show ile doruk noktasına ulaşan ilgi, ailenin bütün çocuklarının hayatları ve aşklarıyla gündemde kalmaya devam ediyor. En ünlü Kardashian Kim gibi görünse de, Khloé de uzun yıllar oldukça dikkat çekiyor. 2009 yılında Los Angeles Lakers’ın ünlü oyuncusu Lamar Odom’la evlendi ve mutlu bir beraberliğe sahipti. 2013 yılında ise anlaşmazlıklar sonucu ayrılmaya karar verdiler fakat geçtiğimiz yaz Odom bir randevu evinde baygın bulundu ve 4 gün komada kaldı. Khloé ise boşanma kağıtlarını geri çekerek ona sahip çıktı ve destek oldu. Odom’la ayrılığından beri ünlü rapçi French Montana ve yıldız basketbolcu James Harden gibi isimlerle aşk yaşayan Khloé, kimilerine göre ailenin en seksi üyesi. Complex dergisinin antrenman temalı müthiş seksi çekimi ise infial yarattı. Bu Kardashian diğerlerinden asla aşağıda kalmaz!

1

Sayfalar: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26

ERKEK AKLI

Türkiye Instagram’da beşinci

Umut Doğan Yıldız

-

Dünyada yaklaşık 1 milyara Instagram kullanıcısı var. Türkiye’nin 37milyon aktif Instagram kullanıcı sayısı ile beşinci sıraya yerleştiği görüldü.

Medya takibinin öncü kurumu Ajans Press, sosyal medya platformu Instagram’ın takipçi sayısına yönelik araştırmayı inceledi Ajans Press’in Statista verilerinden ve medya yansımalarından derlediği bilgilere göre, Türkiye’nin 37 milyon aktif Instagram kullanıcı sayısı ile beşinci sıraya yerleştiği görüldü. Dünya üzerindeki bütün ülkeler baz alınırken, listenin birinci sırasına 121 milyon aktif kullanıcı sayısı ile ABD’nin yerleştiği saptandı. ABD’yi de ikinci sıradan 71 milyon kullanıcı ile Hindistan, 64 milyon ile Brezilya, 59 milyon ile de Endonezya takip etti. İlk 10’da yer alan diğer ülkeler ise; Rusya, Japonya, İran, Birleşik Krallık ve Meksika olarak kaydedildi.

ITS Medya ve AjansPress’in gerçekleştirdiği medya araştırmasında, yazılı basına yansıyan haber adetleri de belli oldu. 2018 yılı içerisinde sosyal medya ve platformların medyada ne kadar konuşulduğuna yönelik yapılan incelemede,araştırmaya konu olan Instagram’ın 16 bin 158 haberle konuşulduğu görüldü.Sosyal medya başlığında ise 150 binin üzerinden haber yansıması olduğu tespit edildi.

Devamı

ERKEK AKLI

Netflix’ten yeni diziler!

Umut Doğan Yıldız

-

Netflix, Brazil Comic Con 2018’de gelecek yapımlarından yepyeni fragmanlar paylaştı!

Netflix, 6-9 Aralık tarihlerinde gerçekleşen Brazil Comic Con 2018 fuarında gelecek dönemde gösterime girecek yeni ve devam eden orijinal yapımlarından yepyeni duyurular paylaştı.

THE UMBRELLA ACADEMY

2019 yılının en ses getiren yapımlarından biri olmaya aday, yeni Netflix orijinal dizisi The Umbrella Academy’nin tanıtım fragmanı ve afişi paylaşıldı.

TRIPLE FRONTIER

Ben Affleck, Oscar Isaac,Charlie Hunnam, Garrett Hedlund ve Pedro Pascal başrolu paylaştığı, Mart ayındagösterime girecek Netflix orijinal yapımı Triple Frontier’in resmi fragmanıpaylaşıldı.

Devamı

ERKEK AKLI

Dünyanın en güzel kadını seçildi!

Umut Doğan Yıldız

-

Miss World 2018 Güzellik Yarışması’nın birincisi Meksikalı güzel Vanessa Ponce de Leon oldu.

Çin’de düzenlenen Miss World 2018’in kazananı Meksikalı güzel Vanessa Ponce de Leon oldu.

Uluslararası İşletme bölümünden mezun olan 26 yaşındaki genç kadın Vanessa Ponce de Leon, modellik ve sunuculuk da yapmakta.

Meksika’da gönüllü hizmet veren bir rehabilitasyon merkezinin yönetim kurulunda da görev alan dünya güzelinin sloganı ise “Hepimizin birbirine ihtiyacı var”.

Meksikalı güzelin birinci olduğu Miss World 2018 yarışmasında Beyaz Rusya, Fransa, İskoçya, Jamaika, Martinique, Meksika, Panama, Mauritius, Uganda, Nepal, Yeni Zelanda ve Tayland da ilk 12’ye kaldı.

Miss World’de Türkiye’yi temsil eden Miss Turkey 2018 birinci güzeli Şevval Şahin ise ilk 30 güzel arasına giremedi.

Devamı

Popüler