Bizi Takip Edin

SEKS & İLİŞKİLER

EN İYİ 5 FİZİKSEL ÖZELLİK

Umut Doğan Yıldız

-

 

En iyi beş fiziksel özelliklerin hepsi sende yoktur belki ama en azından birini bile bulunduruyorsan işte o zaman çok şanslısın demektir.

Stil Sahibi Olmak
Giyim tarzınız beraber olduğunuz kadına da yansır. Desenli bir gömlekle doğru kravatı eşleştirmeyi bilen bir erkek, partnerinin iyi giyinip giyinmediğini de bilir. Terzinizi ve kuru temizleyicinizi sık sık ziyaret edin ve kaşmir, süet, pima pamuğu ve ince fitilli kadife gibi kaliteli kumaşların peşine düşün.

Yakışıklılık
Çekicilik bilimi bu konuda simetrinin önemine dikkat çekiyor. Kültürel çeşitlilik çalışmalarındaki kadınlar da geniş çeneli, çıkık elmacık kemikli ve büyük gözlü erkekleri en çekici erkekler olarak nitelendirdi. Görünüşünüzü iyileştirmenin en iyi yolu: Daha çok gülümseyin ve favorilerinizin eşit olduğundan emin olun.

Boy
Uzun, esmer ve yakışıklı olmak sizi bulunmaz Hint kumaşı yapmıyor. Kadınların yüzde 15’i partnerlerinden daha küçük olmanın hoşlarına gittiğini söyledi, ancak uzun olmak sırık gibi olmak anlamına gelmiyor. Sizden uzun olmadıkları sürece kendilerini rahat hissedecekler.

Kaslı Olmak
Kadınların sadece yüzde 13’ü kaslı bir vücudun önemli olduğunu söyledi. Kaslar rakiplerinizden kurtulmanıza yardım eder ve güçlü bir erkek olduğunuzu ona kanıtlar. Fakat genel görünümünüz biceps kaslarınızın boyutundan daha önemli.

Fit Olmak
Bununla beraber, kadınların yüzde 12’si, fit bir vücudun disiplinli ve otokontrolü olan bir erkeğin göstergesi olduğunu düşünüyor. Bu, ona her türlü durumda ayak uydurabileceğinizi gösteriyor. Tabii yatakta da.

Continue Reading
Advertisement

SEKS & İLİŞKİLER

Mastürbasyonun sağlığa 6 etkisi

Umut Doğan Yıldız

-

Cinsel sağlığınız için yapabileceğiniz en önemli şeyler arasında mastürbasyoın da var.

Dr. Nina Brochmann, mastürbasyon yapmanın faydaları konusunda bilgilendirmelerde bulundu. Doktora göre mastürbasyon, çoğu cinsel sorunu çözmede birebir.

Mastürbasyon yapmak, uykuya dalmanızı kolaylaştırmasının yanı sıra ruh hâlinizi de olumlu bir şekilde  etkiliyor. Ayrıca mastürbasyon yapan insanların daha iyi bir beden algısına sahip olduğunu söyleyen 
Dr. Nina Brochmann, vücudunuzu keşfetmenin önemine değiniyor.

İşte mastürbasyonun sağlığınız için faydaları:

  • Kadınların regl sancılarıyla başa çıkmasını kolaylaştırır.
  • Genital enfeksiyonları önler.
  • Seksin süresini uzatır.
  • Endometriozis ve idrar yolları enfeksiyonlarını önler.
  • Libidonuzu yükseltir.
  • Pelvik kaslarınızı güçlendirir.

Devamı

SEKS & İLİŞKİLER

Dünyanın en ilginç fetişi

Umut Doğan Yıldız

-

İngiltere’de bir kadının balon fetişi, dünyanın en ilginç fetişleri arasında yer alıyor.

Bu ilginç fetişi duyanları hayrete düşürüyor. İngiltereli kadının en büyük tutkusu uzun yıllardır hiç değişmiyor; balonlarla seks!

Maggy Berloon isimli kadın, yıllar önce balonlarla ilk tanıştığı zaman bunun büyük bir fetiş haline geleceğinden habersizdi. Zaman geçtikçe bu tutkusundan vazgeçemeyen Maggy, tutkulu bir balon hayranı olmaya devam ediyor.

Yatarken yatağa mutlaka balon alıyor

Öyle ki, eşi ile evlendikten sonra bile Maggy’nin balon tutkusu azalmamış. Çift, uyurken yataklarına mutlaka balon alıyorlar.

Seks oyuncağı olarak kullanıyorlar

Genç kadın balonları bazen seks oyuncağı olarak kullandığını bazen de eşi ile seks yaparken balonları kullandığını ifade ediyor.

“Balonlar patlayacak korkusu tahrik ediyor”
Maggy, balonların her an patlayacak olma korkusundan duyduğu endişenin büyük bir hazza çevrildiğini söylüyor ve bu tutkusundan vazgeçmemekte ısrarlı.


Devamı

SEKS & İLİŞKİLER

Orgazmın vücuda 8 faydası

Umut Doğan Yıldız

-

Orgazm olmanın faydaları nelerdir? İşte orgazmın vücuda 8 faydası!

Devamı

Popüler