Bizi Takip Edin

ERKEK AKLI

EN İYİ 10 DÖVÜŞ FİLMİ

-

 

Henüz ortada UFC gibi MMA organizasyonları, dövüş sporlarının büyük çaplı organizasyonları yokken bizi bu savunma sporlarına bağlayan, sinema sahnesine ve televizyon ekranlarına kilitleyen dövüş filmleri, pek çoklarımız için kült mertebesine çoktan ulaştı bile. Bruce Lee, Jackie Chan, Jean Claude Van Damme, Don “The Dragon” Wilson gibi isimler çocukluğumuzda gözlerimizin üzerlerinde olduğu, elimize sopalar alıp taklitlerini yaptığımız, rüyalarımızı süsleyen kahramanlarımızdı. Zeki, güçlü ve yenilmez olmayı onlardan öğrendik biz! Gerçekten düşünün şimdi: Kaliteli bir dövüş filmi mi, günümüzde televizyonlarda yayınlanan birbirlerinin aynı yarışma programları mı? Sonuç az çok belli…

Gözlerinizin önünden Bruce Lee’nin baş parmağıyla burnuna dokunuşu, Van Damme pilili pantolonuyla bir anda bacaklarını açması, Jackie Chan’in yerlerde yuvarlanması geliverdi ve heyecanlandınız bile, değil mi? İşte sahneleriyle, müzikleriyle, anlattıklarıyla unutulmazlar arasına giren en büyük 10 dövüş filmi…

1-1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

ERKEK AKLI

Netflix’ten yeni diziler!

Umut Doğan Yıldız

-

Netflix, Brazil Comic Con 2018’de gelecek yapımlarından yepyeni fragmanlar paylaştı!

Netflix, 6-9 Aralık tarihlerinde gerçekleşen Brazil Comic Con 2018 fuarında gelecek dönemde gösterime girecek yeni ve devam eden orijinal yapımlarından yepyeni duyurular paylaştı.

THE UMBRELLA ACADEMY

2019 yılının en ses getiren yapımlarından biri olmaya aday, yeni Netflix orijinal dizisi The Umbrella Academy’nin tanıtım fragmanı ve afişi paylaşıldı.

TRIPLE FRONTIER

Ben Affleck, Oscar Isaac,Charlie Hunnam, Garrett Hedlund ve Pedro Pascal başrolu paylaştığı, Mart ayındagösterime girecek Netflix orijinal yapımı Triple Frontier’in resmi fragmanıpaylaşıldı.

Devamı

ERKEK AKLI

Dünyanın en güzel kadını seçildi!

Umut Doğan Yıldız

-

Miss World 2018 Güzellik Yarışması’nın birincisi Meksikalı güzel Vanessa Ponce de Leon oldu.

Çin’de düzenlenen Miss World 2018’in kazananı Meksikalı güzel Vanessa Ponce de Leon oldu.

Uluslararası İşletme bölümünden mezun olan 26 yaşındaki genç kadın Vanessa Ponce de Leon, modellik ve sunuculuk da yapmakta.

Meksika’da gönüllü hizmet veren bir rehabilitasyon merkezinin yönetim kurulunda da görev alan dünya güzelinin sloganı ise “Hepimizin birbirine ihtiyacı var”.

Meksikalı güzelin birinci olduğu Miss World 2018 yarışmasında Beyaz Rusya, Fransa, İskoçya, Jamaika, Martinique, Meksika, Panama, Mauritius, Uganda, Nepal, Yeni Zelanda ve Tayland da ilk 12’ye kaldı.

Miss World’de Türkiye’yi temsil eden Miss Turkey 2018 birinci güzeli Şevval Şahin ise ilk 30 güzel arasına giremedi.

Devamı

ERKEK AKLI

Kendini çirkinleştirme modası

Umut Doğan Yıldız

-

Instagramda kendilerini filtreler ile güzelleştirmiş kadınlara aşinayız. Şimdilerde ise bu ideal güzellik anlayışına bir tepki doğdu.

   

Dünyanın çeşitli bölgelerinden kadınlar, Pretty Girls Making Ugly Faces adlı bir sosyal medya hesabında birleştiler ve suratlarını çirkinleştirerek fotoğraflar paylaşıyorlar.

Tumblr’da açılan Pretty Girls Making Ugly Faces (Güzel Kızlar Yüzlerini Çirkinleştiriyor) adlı akım çok sayıda kişinin ilgisini çekmiş durumda.

Güzel kadınların kendilerini çirkinleştirerek fotoğraf paylaştıkları bu platformun amacı güldürmek olduğu kadar farkındalık yaratmak da.

Bored Panda sitesi bu fotoğrafları toplamış ve güzel bir arşiv yapmış. İşte karşınızda kendini çirkinleştiren kadınlar:

          

Devamı

Popüler