Connect with us

SEKS & İLİŞKİLER

En fit kadınlar: Anna Victoria

Umut Doğan Yıldız

Published

on

Son zamanlarda adından en çok bahsettiren ve en fit kadınlardan biri olarak anılan Anna Victoria dosyasını sizin için açtık.

     

Instagram’da 1.3 milyon takipçisi olan Anna Victoria son zamanların en ünlü fitness fenomenlerinden biri.

Kaslı kadın imajını değiştirmeye gönül vermiş olan Victoria, hayatını sadece spor salonlarında geçirmiyor.

Sevdikleriyle ve doğayla verdiği pozları da sosyal medya hesabından paylaşan Anna Victoria, gülümsemesiyle tüm takipçilerinden tam not alıyor.

İşte Anna Victoria’nın hesabından paylaştığı görüntüler:

 

 
 
 
 
 
Bu gönderiyi Instagram’da gör
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Difference between Side to Side Squat and Side Squat Walk (aka Lateral Squat Walk) ‼️ This is for those of you doing @bodyloveapp . I noticed after doing Legs + Glutes on Monday that these two moves look really similar in the app, but there IS a difference! Here’s a video showing how: 🍑 Side Squat Walk: In a three quarter squat, walk to the side for stated # of reps, without breaking the three quarter squat position. Repeat going the opposite direction 🍑 Side to Side Squat: In a three quarter squat, step to the left then back to the right, alternating each side throughout. 👉 These moves are meant to work your “top butt” (glute medius) which is (one of) the muscles you need to strengthen to help hip flexor pain. These are not about speed or the weight you use, it’s about proper form and muscle engagement. If you fly through these without engaging that “top butt”, you’re not going to get any benefit from it. 👉 Note: These can also be done with resistance bands. In fact I recommend it!! If you’re not using resistance bands (even if you are) be sure you’re pushing your knees OUT and not letting them cave in. . Hope this helps!! ☺️ (P.S. this is in weeks 25-28 for those of you not there in @bodyloveapp yet!!) #fbggirls #bodylovebabes www.annavictoria.com/bodyloveapp

Anna Victoria (@annavictoria)’in paylaştığı bir gönderi ()

 

 
 
 
 
 
Bu gönderiyi Instagram’da gör
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Consider becoming the type of energy that no matter where you go, or where you are, you always add value to the spaces and lives around you ☺️ #bodylove #fbggirls bikini: @koaswim www.annavictoria.com/bodyloveapp

Anna Victoria (@annavictoria)’in paylaştığı bir gönderi ()

Devamı
Advertisement

SEKS & İLİŞKİLER

Orgazmın vücuda 8 faydası

Umut Doğan Yıldız

Published

on

Orgazm olmanın faydaları nelerdir? İşte orgazmın vücuda 8 faydası!

Devamı

SEKS & İLİŞKİLER

Vajinal orgazm nasıl olur?

Umut Doğan Yıldız

Published

on

Vajinal orgazm nasıl meydana gelir, vajinal orgazm nedir, vajinal orgazm nasıl olunur? İşte vajinal orgazm hakkında daha önce bilmedikleriniz.

Vajinal orgazm vajinanın içerisinde, üst tarafta yaklaşık 6-7 cm derindeki,  “G noktası”nın  uyarılması sonucu  yaşanıyor.

Vajinal orgazm nedir? 

Vajinal orgazm, vajinadan gelen ve genellikle G noktasına bağlı uyarılardır. Tahrik olduğunda , nefes hızı artar, G noktasına ve vajinanın alt kısımlarına kan daha hızlı bir şekilde hücum eder. Bu sırada vajina penisi daha iyi kavrayabilmek adına darlaşır.  G noktası vajinanın ön tarafının 50-80 mm içinde yer alır. Buraya baskı uygulandığında vajina duvarının arkasındaki klitoral kompleksin parçası olan hassas kısım uyarılır. Bu uyarı kişiye çok yoğun ve haz verici bir his verir ve idrar gelmesine benzer bir his olarak da tarif edilebilir.

Genital bölgedeki kasların gerginleşmesi, üst düzey bir coşkuya doğru yol alabilir.

Vajinal orgazm nasıl olunur? Vajinal orgazm nasıl yaşanır?

 Yapılan araştırmalara göre yalnızca üç kadından sadece biri sevişme anında vajinal orgazma ulaşabiliyor. G noktasındaki uyarıları tüm vücuda yayılmaya başladığı anda büyük patlama geliyor demektir.

Misyoner pozisyonu vajinal orgazm için birebir

Derin bir penetrasyonun gerçekleşebilmesi için kalçadan eğilmek yeterli olacaktır. Örneğin ilk olarak bacakların birbirine yakın olduğu, alnın ya da dirseklerin yatağa dayalı olduğu pozisyon ya da bacakların çeneye doğru yaklaştırıldığı misyoner pozisyonu vajinal orgazmdaki büyük patlamaya olumlu etkide bulunur.

 

Devamı

SEKS & İLİŞKİLER

Kadınlar erekte olur mu?

Umut Doğan Yıldız

Published

on

The Wonder Down Under: A User’s Guide to the Vagina kitabının yazarlarından, Cinsellik Eğitmeni Dr. Nina Brochmann kadın ereksiyonu meselesini açıklıyor.

Kadın ereksiyonu denilen şey gerçekmiş! 

Bir klitoris gerçeği: Orada 8.000 sinir ucu var ve bu oran erkeklerin penisindekinin tam iki katı. The Wonder Down Under: A User’s Guide to the Vagina kitabının yazarlarından, Cinsellik Eğitmeni Dr. Nina Brochmann“Klitoris, dört bacak ve boyun kısmından oluşan büyük bir organdır. İçeride kalan ve genital bölgeyi çevreleyen kısmı 11 cm’e kadar uzanabilir” diyor.

Kadınların cinsel organı daha hassas!

Klitoris, peniste bulunan erektil dokunun aynısına sahip.  Bu nedenle  kadınlar da erekte olabiliyorlar.  Cinsellik Eğitmeni Dr. Nina Brochmann, Kadınlar gecede sekiz kereye kadar erekte oluyor” diyor. Sabah ereksiyonunun kadınlardaki haline “klitoral gece ereksiyonu” deniyor.

Brochmann, bu durumu şöyle anlatarak açıklama yapıyor:

“Cinsel uyarılma söz konusu olduğunda erkek ve kadınlar arasında, anatomik ve fizyolojik fark çok az. Biz kadınlar da penis gibi erekte olabilen ve uyarılan bir cinsel organa sahibiz. Bu çoğu kadının sabahları seks yapmaktan hoşlanmasının nedenini açıklayabilir.”

Devamı

Popüler