Bizi Takip Edin

FITNESS

Dünyanın en seksi itfaiyecisi: Gunn Narten

Umut Doğan Yıldız

-

 

Dünya’nın en seksi itfaiyecisi Gunn Narten ile tanışmaya hazır mısınız? Instagram yıldızı Gunn Narten’in macera dolu hayatına yakından bakalım.

Norveçli Gunn Narten, güzelliği, fit vücudu ve enerjisiyle dikkat çekiyor. Tüm bu özellikler birleşince de Narten’in instagram yıldızı olması çok da tuhaf değil.

 

 
 
 
 
 
Bu gönderiyi Instagram’da gör
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Amazing day at Lofoten islands 🥂🏔💕 Staying at @hovhestegard for the night 🙌🏽 #lofoten #badestamp #lofotenlinks #horesbackriding #lofotenlinkslodges #lofotenislands #sponsetopphold

GUNN NARTEN 🇳🇴 (@narten86)’in paylaştığı bir gönderi ()


İnsanı baktıkça içine çeken postlar paylaşan Gunn Narten’ın 150 binden fazla takipçisi var.

 

 
 
 
 
 
Bu gönderiyi Instagram’da gör
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Life is precious, make sure you enjoy every minute of it🏄🏽‍♀️💦 #standuppaddle #surfsup #healthandhappiness #norwegiansummer #semsvannet #asker #sup

GUNN NARTEN 🇳🇴 (@narten86)’in paylaştığı bir gönderi ()


Gunn Narten kaç yaşında?

Gunn Narten 31 yaşında, Norveç’te itfaiyeci olarak çalışıyor ve personal trainer olarak hayatına devam ediyor.

 

 
 
 
 
 
Bu gönderiyi Instagram’da gör
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Dreaming of being back at the beach somewhere🌤🏝 …but instead I’m snuggled up in layers of clothes trying to get through the Norwegian winter 🙈 #lifeisbetterinabikini #takemeback #detsnør #værsjuk

GUNN NARTEN 🇳🇴 (@narten86)’in paylaştığı bir gönderi ()


Mükemmel bir vücuda sahip olan aynı zamanda göz alıcı bir güzellikte olan Gunn Narten, instagramın keşfet özelliğini sömürmüş durumda.

 

 
 
 
 
 
Bu gönderiyi Instagram’da gör
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Only ✌🏽 more weeks to Marbella!!🌴🌞🥥

GUNN NARTEN 🇳🇴 (@narten86)’in paylaştığı bir gönderi ()


Ünlü itfaiyeci paylaştığı postlarda, hem motivasyon videolarına yer veriyor hem de Norveç’in eşsiz doğasını gözler önüne seriyor.

 

 
 
 
 
 
Bu gönderiyi Instagram’da gör
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Enjoying life🐬☀️ Nyter å kople litt av frå jobb, trening og sosiale medier. Deilig å fokusere på andre ting innimellom og lade batteriene 🙌🏽 #feriemedgodsamvittighet

GUNN NARTEN 🇳🇴 (@narten86)’in paylaştığı bir gönderi ()


Ailesi ve arkdaşlarıyla vakit geçirmekten de çok keyif alan itfaiyeci, bol bol fotoğraf paylaşıyor.

 

 
 
 
 
 
Bu gönderiyi Instagram’da gör
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Dear everyone who snap & drive! Please read this! -Every day I see people here on instastory or on my Snapchat who’s driving their cars while they’re using their phones. I won’t call you stupid or irresponsible, but do you understand how big danger you put yourself and others in? No snap in the world is important enough to risk your own or other people life!! Less than 1 second looking at your phone can change your life for ever. I wish all of you could join me at work to see how a traffic accident really is. Hear the sounds, feal the smell and see the fear in people’s eyes. Believe me, you would never, ever snapped while driving again… Drive safe. Thank you for reading❤️ #dontsnapanddrive

GUNN NARTEN 🇳🇴 (@narten86)’in paylaştığı bir gönderi ()


İşine aşık bir kadın olan Gunn Narten, 20 yaşında itfaiyeci olmuş ve üniformalı fotoğraflarını paylaşmaya da bayılıyor.

 

 
 
 
 
 
Bu gönderiyi Instagram’da gör
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

There’s something about waterfalls…😍🙌🏾 #naturelovers #waterfall #mittvestland #liveterbestute #loen #utno #fjelljenter #butterflytattoo #mountaingirls

GUNN NARTEN 🇳🇴 (@narten86)’in paylaştığı bir gönderi ()


Çevikliğini ve gücünü yaptığı spordan aldığını söyleyen Narten, antrenmanlarını takipçileriyle paylaşmaktan da geri durmuyor.

FITNESS

Yağ Yaktıran TRX Antrenman Programı 1

Umut Doğan Yıldız

-

Ağırlık antrenmanlarına biraz ara verip, kendi vücut ağırlığınızla çalışmaya ne dersiniz?

Master Trainer Can Bayık, sizi hem güçlendirecek hem de yağ yakımınızı hızlandıracak 2 haftalık bir TRX Antrenman programı hazırladı. Bu iki haftalık antrenman programının ilk haftasını videoda görebilirsiniz.

Devamı

FITNESS

Yağ yakarken güçlenin

Umut Doğan Yıldız

-

Bir dakikalık intervalleri daha hafif ağırlıklarla yapacağınız bu antrenman programı, yoğunluğun sürekli yüksek kalmasını sağlayarak fazladan kalori yakmanızı sağlar.

Kişisel antrenör Mark Ross, “Hareketleri yapmaya başladıktan 30 saniye sonra laktik asit birikimi başlar. Bu noktadan sonra da kilo vermenizi sağlayacak olan metabolik baskı ortaya çıkar,” diyor. Kardiyoyu ve ağırlık çalışmasını aynı anda yapabileceğiniz bu programla beklediğinizden daha iyi sonuçlar alabilirsiniz.

01 SIDE BEND TO LATERAL LUNGE

60 SANİYE X 3 TUR

Antrenmanı ilk hafta boyunca çarşamba, son iki hafta ise pazartesi ve cuma günleri yapın. İlk kombinasyona başlamak için sağ elinize bir adet dambıl alın. Gövdenizi yana doğru esneterek ağırlığı diz hizanıza indirin (A). Tekrar dik durun ve sol bacağınızla solunuza doğru lunge yapın. Ardından dambılı sol ayağınıza doğru indirin (B). Ayağa kalkarak ilk tekrarı tamamlayın. 30 saniyenin sonunda hareketi diğer yöne doğru uygulayın.

02 BULGARIAN HIP HINGE TO REVERSE FLY

60 SANİYE X 3 TUR

Dambılları vücudunuzun yanlarında tutarak bir ayağınızı sehpanın üzerine yerleştirin. Diğer ayağınızla sehpadan bir adım uzaklaşın. Kalçanızın geriye doğru çekildiğini hayal ederek göğsünüzü öne doğru alçaltın. Kollarınızı tamamen düzleştirin (A). Kollarınızı yanlara doğru açarak sırtınızla aynı hizaya getirin (B). Ardından ağırlıkları tekrar alçaltın. Gövdenizi dikleştirerek başlangıç pozisyonuna dönün. Hareketi 30 saniye yaptıktan sonra bacaklarınızın konumunu değiştirin.

03 BULGARIAN SPLIT SQUAT TO LATERAL RAISE

60 SANİYE X 3 TUR

Sıra quadriceps kaslarınıza geldi. Ayağınızı bir önceki egzersizdeki gibi sehpanın üzerine yerleştirerek squat yapın. Diziniz zemine yaklaşıncaya dek alçalın (A). Ayağa kalkmadan önce dambılları gövdenizin yanlarına doğru açın (B). Hareketin tepe noktasında omuz kaslarınızı sıkıştırdıktan sonra ağırlıkları kontrollü bir şekilde alçaltın. Öndeki ayağınızın topuğuyla zemine baskı uygulayarak yükselin. 30 saniyenin ardından bacaklarınızın konumunu değiştirin.

04 FRONT SQUAT TO ARNOLD PRESS

60 SANİYE X 3 TUR

Dambılları omuzlarınızın önünde tutarak avuç içlerinizin size dönük olmasını sağlayın. Alçalarak squat yapın (A). Ayağa kalkın ve dambılları başınızın üzerine doğru kaldırın. Ağırlıkları kaldırırken dirseklerinizi dışarıya doğru açarak bileklerinizin dönüş yapmasını sağlayın (B). Dambılları omuz hizanıza doğru alçaltarak avuç içlerinizi tekrar yüzünüze doğru çevirin. Egzersizi 60 saniye boyunca yaptıktan sonra 30 saniye dinlenin. Ardından kalori yakımına devam edebilmek için ikinci tura başlayın.

Devamı

FITNESS

Bir çift dambılla yağ yakma

Umut Doğan Yıldız

-

Yağ oranınız kabul edilemez seviyelere yükseldiyse, bir çift dambıla sarılarak eski formunuzu yakalayabilirsiniz.

Büyük kas gruplarınızı hedefleyen bu antrenmanla metabolizmanızı ateşleyebilir ve yalnızca bir ay içerisinde büyük bir fark yaratabilirsiniz.

DERLEYEN: UĞUR MUTLU

18 DAKİKA SAVAŞ

İki adet dambılla vücudunuzun depoladığı yağlara mümkün oldukça etkili bir biçimde saldırmak istiyorsanız, iki farklı egzersizin tek harekette buluştuğu bu antrenman programını uygulamaya başlayın. Her bir karma hareketi 60 saniye boyunca yaparak 30 saniye dinlenin. Hareketleri toplam üç tur şeklinde yapın ve 18 dakikada vücudunuzda çalışmayan kasın kalmadığı kalori yangınını başlatın. Tünelin sonunda yağsız kas kütlenizin arttığı bir fizik sizi bekliyor olacak.

01 TALL KNEELING HAMMER CURL TO FRONT RAISE

60 SANİYE x 3 TUR

Antrenmanı programınızın ilk iki haftasında pazartesi ve cuma günleri uygulayın. Sonraki iki haftada ise çarşamba günleri yapın. Her iki elinize de birer dambıl alarak dizlerinizin üzerine çökün. Dambılları vücudunuzun yanlarında tutun. Her iki dambılı da yukarıya doğru kaldırarak biceps kaslarınızı sıkın (A). Ardından ağırlıkları kasıklarınıza doğru indirin. Şimdi her iki kolunuzu birden öne doğru kaldırın (B). Ağırlıkları alçaltarak başlangıç pozisyonuna dönün. Bu egzersiz karın, biceps ve omuz kaslarınızı aynı anda çalıştıracak.

02 FLAT-BENCH CHEST FLY TO PULLOVER

60 SANİYE x 3 TUR

Şimdiki ikili egzersiz, göğüs ve sırt kaslarınızın etkili bir biçimde çalışmasını sağlayacak. Sehpanın üzerine uzanın. Kollarınızı düzleştirerek dambılları göğsünüzün hizasında yukarıya kaldırın. Kollarınızı mümkün olduğunca düz tutarak ağırlıkları göğsünüzü esnetecek şekilde alçaltın (A). Ağırlıkları tekrar yukarıya doğru kaldırarak başlangıç pozisyonuna dönün. Ardından dirseklerinizi hafifçe bükerek dambılları başınızın arkasına doğru alçaltın (B). Ağırlıkları tekrar göğüs hizanızda yukarıya kaldırın.

03 RENEGADE ROW TO BEAR CRAWL

60 SANİYE x 3 TUR

Dambılları elinizden bırakmayın ve şınav pozisyonu alarak bacaklarınızı geniş bir biçimde açın. Merkez bölgenizi sıkarak dambıllardan birini göğsünüze doğru çekin (A). Hareketi diğer kolunuzla tekrar ettikten sonra ellerinizle ileriye doğru yürüyün (B). Ayaklarınızı da şınav pozisyonuna geçecek şekilde öne getirerek hareketi tamamlayın. Bel bölgenizdeki yağlardan kurtulacağınız bu hareketi 60 saniye boyunca yapmaya devam edin.

04 GOOD MORNING TO BENT-OVER ROW

60 SANİYE x 3 TUR

İlk turun son hareketi kalori yakımınızı doruk noktasına çıkaracak. Ağırlıkları hammer curl egzersizinin en üst evresindeki gibi tutun. Kalçanızın etrafındaki bir bant kalçanızı geriye çekiyormuş gibi düşünün ve kalçanızı doksan derecelik açıyla bükün (A). Göğsünüzü dik ve sırtınızı düz tutun. Ağırlıkları aşağıya doğru sarkıtın (B). Ardından ağırlıkları tekrar kendinize doğru çekin. Kalçanızı öne doğru iterek ayağa kalkın. Süreyi tamamladıktan sonra ilk harekete dönerek ikinci tura başlayın.

Devamı

Popüler

 

www.pilioo.com