Bizi Takip Edin

ERKEK AKLI

DÜNYA YILDIZLARININ LİSANSLI 3D FİGÜRLERİ DUPLIMO İLE TÜRKİYE’DE!

-

 

Duplimo, Almanya menşeili Staramba GMBH işbirliğinde, Avrupa’nın önde gelen futbol kulüplerinin ve sanatçılarının lisanslı 3D figürlerini Türkiye’de hayranlarına sunuyor.

duplimo

Yaptığı lisans anlaşmalarıyla sektörün en önemli şirketlerinden biri olan Alman Staramba GMBH firmasının Türkiye’de exclusive satış ve üretim haklarına sahip olan Duplimo, Bayern Munich, Arsenal, Chelsea, Atl. Madrid, Juventus, PSG vb. Avrupa’nın önde gelen kulüplerinde oynayan futbolcuların 3D figürlerini Türkiye’ye getiriyor. Ayrıca Elvis Presley, Linkin Park, Slash, Aleo Black gibi sanatçı ve müzik gruplarının yanı sıra NFL, WWE gibi büyük organizasyonlardaki sporcuların da 3 boyutlu biblolarını Türkiye’deki hayranlarına sunuyor.

Duplimo lisanslı ürünlerin hazırlanması aşamasında uluslararası standartları ülkemize taşıyor. Lisanslı 3D figürler hazırlanırken sporcuların ve sanatçıların öncelikle 360° taramaları, Alman teknolojisi 3D Instagraph ile yapılıyor, hazırlanan dijital görseller uzman sanat tasarımı ekipleri tarafından en küçük detaylarda, mükemmel sonuç elde edilene kadar işleniyor ve son teknoloji 3D yazıcılarla nihai figürlere dönüştürülüyor. Böylelikle ünlülerin bire bir 3 boyutlu figürleri çeşitli ölçülerde, tüm gerçekçiliği ile hayranlarına ulaşıyor.

Gelişmekte olan 3D yazıcı teknolojisinin bu yeni, keyifli uygulama alanı kişileri, hayranı oldukları ünlülere hiç olmadığı kadar yakın hale getiriyor. Genişlemekte olan lisanslı ürün portföyü sayesinde Duplimo, takipçilerine koleksiyon imkanı da sunuyor. Sevdiğiniz ünlüler evlerinizin en özel köşesinde, ofis masalarınızda kısacası her yerde sizinle birlikte olabiliyor. Ayrıca özel günlerde sevdiklerinize eğlenceli, ilginç ve dikkat çekici bir hediye alternatifi oluşturuyor.

ERKEK AKLI

Kilolarıyla dalga geçenleri ifşa etti!

Umut Doğan Yıldız

-

Shelly Proebstel adında bir kadın plajda bikinili vücuduyla dalga geçen kişileri sosyal medyada ifşa etti!

Shelly Proebstel adındaki kadın, facebook hesabından yaptığı paylaşımda: “Kiloluyum diye etrafta birkaç adam benimle sesli bir şekilde gülerek dalga geçti. Bikinili görüntüme çok gülen bu insanlar, parmakla beni gösterip sesli sesli alay ediyorlardı” diye paylaştı. 

Bikinili vücut algısının kendisini çok üzdüğünü ve bu algının yanlış olduğuna dikkat çeken Shelly Proebstel,

Kilolular bikini giyemez mi?

Bikini giymek için sadece zayıf olmak gerekmediğini söyleyen Shelly, bu tip insanlar yüzünden kilolu insanların özgüvenlerini yitirdiğini ve yazın sıcağında bile kapalı giysiler giymeyi tercih ettiklerini belirtti.

Artık bu duruma dur demesi gereken birilerine ihtiyaç olduğunu da söyleyen genç kadın, bu zorbalık yüzünden çoğu kilolu insanın kendini evlerine hapsettiklerini ve hayata küserek intihar bile ettiklerinin altını çizdi.

Devamı

ERKEK AKLI

Yeni nesil menü FineDine

Umut Doğan Yıldız

-

Yeme–içme sektörünün yıldızı parlayan girişimlerinden FineDine, restoranlara dijital tablet menü hizmeti sağlayarak misafirin yemek deneyimini ve restoranın operasyonunu verimli hale getirmek için çalışıyor.

FineDine, restoranları her değiştireceği yemekte menü basmaktan kurtaran, mevsim değişikliklerinde istediği ürünü ve yemeği menüsüne kolayca ekleyebilmeyi sağlayan, müşterilerinin en çok hangi yemeğin sayfasına girip hangisine hiç bakmadıklarını görebilecekleri bir çözüm.

Restoran misafirleri, günlük hayatlarına dahil ettikleri teknolojik yenilikleri restoran deneyimlerinde de görmek istiyorlar. Restoran hikayesinin olmazsa olmazı menü de artık yeni nesil hale geliyor. Mobil telefonlar ve tabletler son tüketicinin hayatında vazgeçilmez bir yer aldı, hayatlarını kolaylaştırırken alışkanlıkları olmaya da başladı. Mobil cihaz kullanmaya alışan tüketiciler, farklı deneyimlerinde de bu cihazların sağlayacağı faydayı öngörebiliyor ve ürünün kullanımını kabulleniyor. FineDine, misafire menüde yönlendirici unsur olan görselliği sağlıyor. Yemeklerin istediğiniz kadar fotoğrafına, hatta videosuna menünüzde yer verebiliyorsunuz. FineDine, restoran açısından ise misafirlerine hikayesini yeni nesil teknoloji ile sunan bir enstrüman.

FineDine kullanan restoranlar, hesap ortalamasında %20 bir artış olduğunu söylerken restoranlarının misafirlerinin gözünde yenilikleri takip eden bir algı ile konumlandıklarını da belirtiyorlar. FineDine, restoranlara ciro artışı, marka algısının artırılması gibi katkılarda bulunurken aynı zamanda çok önemli bir bilgi kaynağı haline de geliyor. Menüdeki yemeklerin satışına ve görüntülenmesine dair bilgileri restoranlara sağlayabilen FineDine, yeme içme sektörünün geleceğinin yorumlanması açısından da önemli bir değer taşıyor. FineDine’nın bir hizmeti de Mobil menü servisi. Bu servis, restoran misafirlerinin tabletle birlikte telefonlarında da menüleri görüntülemesine herhangi bir uygulama indirmeden olanak sağlıyor.

İki genç Türk girişimcinin kurduğu FineDine’nın, hem Türk restoran pazarına hem de global restoran pazarına sağlayacağı katkıları ileriki dönemlerde sıkça duyacağız gibi gözüküyor. Dünyada Raffles Hotels, Shangri-La Hotels, Hilton Hotels ve Hard Rock Cafe gibi markalarla çalışan FineDine’dan tablet menü hizmeti almak için websitelerinden iletişime geçebilirsiniz. www.finedinemenu.com @finedinemenu #finedinemenu

Devamı

ERKEK AKLI

Spider Curl egzersizi

-

Editör :

Adeta bir örümcek gibi esnek ve güçlü olabilirsiniz.

 

Devamı

Popüler

 

www.pilioo.com