Bizi Takip Edin

ERKEK AKLI

DJ Doğuş Çabakçor, müzik ve sporun birleştiği mekanda!

Umut Doğan Yıldız

-

 

Müzik ve sporun birleştiği mekan Smash Boxing, ünlü DJ Doğuş Çabakçor’u ağırlıyor.

Smash Boxing, ünlü DJ Doğuş Çabakçor’un özel performansı ile yılın en eğlenceli spor etkinliğine ev sahipliği yapıyor

Müzik ve sporun birleştiği mekan

Smash Boxing, özel tasarlanmış stüdyo ortamında müziğin yüksek enerjisiyle boksun ve kuvvet antrenmanının en iyi sonuç veren yönlerini eğlence odaklı bir deneyimle sunuyor. Bu kez Smash Boxing, ünlü DJ Doğuş Çabakçor’un canlı performansı eşliğinde özel bir etkinliğe ev sahipliği yapacak.

DJ Doğuş Çabakçor’un canlı performansı eşliğinde Smash Boxing derslerini deneyimleyebileceğiniz özel etkinlik, 10 Şubat Pazar günü gerçekleşecek.

Boks temalı grup fitness antrenmanı konseptini Türkiye’de ilk kez uygulayan Smash Boxing, boks, kardiyo ve kuvvet antrenmanlarının karışımından oluşan programını özel olarak hazırlanmış stüdyosunda benzersiz bir ambiyansta sunuyor. Ünlü DJ Doğuş Çabakçor’un canlı performansı ve etkinliğe özel hazırladığı setlerle spor yaparken aynı zamanda eğlenmek isteyenleri muhteşem bir hafta sonu bekliyor.

Sevgililer gününde nereye gidilir diye mi arıyorsunuz?

Müzik ve sporu yüksek dozda enerji ile hissedeceğiniz bu etkinliğe sevdiklerinizle birlikte katılabilir,birlikte çok eğleneceğiniz unutulmaz bir deneyim yaşayabilirsiniz.

Biletler için www.smash-boxing.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

Tarih: 10 Şubat 2019 Saat: Ders I.17:00-17:45/ Ders II. 18:15-19:00

Adres: Smash Boxing/ Maslak Mahallesi, Ahi Evran Caddesi No: 25/ITel: 0(212) 286 48 77

Continue Reading
Advertisement

ERKEK AKLI

Dambılla Sumo Squat ve bekleme

-

Editör :

Dambılla sumo squat hareketi nasıl yapılır öğrenmek istiyorsanız, videomuzu izleyin.

 

Devamı

ERKEK AKLI

Remax7Tepe Gurur Kaynağı Olmaya Devam Ediyor!

Umut Doğan Yıldız

-

İlham veren kariyer öyküsüyle tanınan, Remax7Tepe’nin kurucusu Hasan Can, aldığı ödüllerle gençlere rol model olmaya devam ediyor.

2002 yılından beri yatırımcılara ve kurumsal firmalara gayrimenkul hizmetleri sunan Hasan Can, elde ettiği başarılarla Türk gayrimenkul sektörünü uluslararası arenada zirveye taşıyor.

Avrupa’da Circle of Legends Award’ı kazanan ilk Gayrimenkul Danışmanı olan Hasan Can; Hall of Fame , Lifetime Achievement, Top 100 Global Individuals Commercial Commissions ve Diamond Club ödüllerinin ilk ve son 12 yıldır daimi sahibidir.

“Firmalar sosyal sorumluluk bilinci hakkında daha duyarlı olmak zorunda. Yeni nesillerin ülkemiz adına daha başarılı olması için sosyal sorumluluk bilinci ve duyarlılığının arttırılması ve desteklenmesi çok önemli. Sosyal sorumluluk projeleri, iş hayatının belki de “hayata” en doğrudan temas eden parçası. “ olduğu fikrini savunan Hasan Can ve kurucusu olduğu Remax7Tepe, sosyal sorumluluk bilinci yüksek ve duyarlı gayrimenkul danışman kadrosuyla; lüks konut , ticari gayrimenkul ve arsa / arazi alanında, profesyonel anlayışla kurumsal firmalara ve kişiye özel hizmet veriyor.

Devamı

ERKEK AKLI

Kilolarıyla dalga geçenleri ifşa etti!

Umut Doğan Yıldız

-

Shelly Proebstel adında bir kadın plajda bikinili vücuduyla dalga geçen kişileri sosyal medyada ifşa etti!

Shelly Proebstel adındaki kadın, facebook hesabından yaptığı paylaşımda: “Kiloluyum diye etrafta birkaç adam benimle sesli bir şekilde gülerek dalga geçti. Bikinili görüntüme çok gülen bu insanlar, parmakla beni gösterip sesli sesli alay ediyorlardı” diye paylaştı. 

Bikinili vücut algısının kendisini çok üzdüğünü ve bu algının yanlış olduğuna dikkat çeken Shelly Proebstel,

Kilolular bikini giyemez mi?

Bikini giymek için sadece zayıf olmak gerekmediğini söyleyen Shelly, bu tip insanlar yüzünden kilolu insanların özgüvenlerini yitirdiğini ve yazın sıcağında bile kapalı giysiler giymeyi tercih ettiklerini belirtti.

Artık bu duruma dur demesi gereken birilerine ihtiyaç olduğunu da söyleyen genç kadın, bu zorbalık yüzünden çoğu kilolu insanın kendini evlerine hapsettiklerini ve hayata küserek intihar bile ettiklerinin altını çizdi.

Devamı

Popüler

 

www.pilioo.com