Bizi Takip Edin

SEKS & İLİŞKİLER

DERSİMİZ: KADIN ORGAZMI

-

 

Ona hayal ettiği finali yaşatmanın 10 garantili yolu.

1Her erkeğin hakkında her şeyi bildiğine inanmak istediği ama gerçekte bizim için gizemini daima koruyacak olan bir konu var: kadınlar ve orgazm. Kadınlar bunu yaşamak ister, erkekler de yaşatmak. Ancak kadınların orgazm sistemi maalesef biz erkeklerinki kadar basit ve kolay değil. Ama endişelenmeyin, birazdan öğreneceğiniz püf noktaları sizi hedefe ulaştıracak. Kağıt kalem
çıkarın, notlarınızı almaya başlayın.

O SOYUNDUKÇA, SİZ İLTİFAT EDİN

Vücudunun nasıl göründüğüne dair aklında soru işaretleri olan kadınların, oral seksle orgazm olma ihtimalinin daha düşük olduğu bilimsel bir gerçek. Journal of Sex Research dergisinde yayımlanan bir araştırmaya göre, vücudundan utanan kadınların seks tecrübeleri dahaaz ve bu konuda daha az iddialılar. Anlayacağınız, eğer onun vücudunu beğeniyorsanız, bunu ona türlü iltifatlarla ve davranışlarla hissettirin. Ne kadar önemli bir fark yaratacağını göreceksiniz.

SÜREYİ DERT ETMEMESİNİ SAĞLAYIN

Siz nasıl boşalmadan daha uzun süre seks yapma işini kafaya takıyorsanız, kadınlar da uzun süre boşalmamak ve seksi fazla uzatmak konusunda endişeleniyor ve bu yüzden orgazm taklidi yapmak zorunda kalıyor. Peki çözüm ne? Orgazm meselesini bir takıntı haline getirmemek. İsveçli bilim insanları yaptıkları bir araştırmada, bir kadını orgazma ulaştırmanın en önemli şartının rahatlama olduğunu gözlemledi. Bu yüzden ona bütün gecenin size ait olduğunu söyleyin ve bunu sorun etmemesini sağlayın. Kendini ne kadar az baskı altında hissederse, orgazm olma şansı o kadar artar. Bu arada, araştırmalar bir kadının orgazma ulaşma süresinin ortalama 15-40 dakika arasında olduğunu söylüyor.

Sayfalar: 1 2 3

SEKS & İLİŞKİLER

Mastürbasyonun sağlığa 6 etkisi

Umut Doğan Yıldız

-

Cinsel sağlığınız için yapabileceğiniz en önemli şeyler arasında mastürbasyoın da var.

Dr. Nina Brochmann, mastürbasyon yapmanın faydaları konusunda bilgilendirmelerde bulundu. Doktora göre mastürbasyon, çoğu cinsel sorunu çözmede birebir.

Mastürbasyon yapmak, uykuya dalmanızı kolaylaştırmasının yanı sıra ruh hâlinizi de olumlu bir şekilde  etkiliyor. Ayrıca mastürbasyon yapan insanların daha iyi bir beden algısına sahip olduğunu söyleyen 
Dr. Nina Brochmann, vücudunuzu keşfetmenin önemine değiniyor.

İşte mastürbasyonun sağlığınız için faydaları:

  • Kadınların regl sancılarıyla başa çıkmasını kolaylaştırır.
  • Genital enfeksiyonları önler.
  • Seksin süresini uzatır.
  • Endometriozis ve idrar yolları enfeksiyonlarını önler.
  • Libidonuzu yükseltir.
  • Pelvik kaslarınızı güçlendirir.

Devamı

SEKS & İLİŞKİLER

Dünyanın en ilginç fetişi

Umut Doğan Yıldız

-

İngiltere’de bir kadının balon fetişi, dünyanın en ilginç fetişleri arasında yer alıyor.

Bu ilginç fetişi duyanları hayrete düşürüyor. İngiltereli kadının en büyük tutkusu uzun yıllardır hiç değişmiyor; balonlarla seks!

Maggy Berloon isimli kadın, yıllar önce balonlarla ilk tanıştığı zaman bunun büyük bir fetiş haline geleceğinden habersizdi. Zaman geçtikçe bu tutkusundan vazgeçemeyen Maggy, tutkulu bir balon hayranı olmaya devam ediyor.

Yatarken yatağa mutlaka balon alıyor

Öyle ki, eşi ile evlendikten sonra bile Maggy’nin balon tutkusu azalmamış. Çift, uyurken yataklarına mutlaka balon alıyorlar.

Seks oyuncağı olarak kullanıyorlar

Genç kadın balonları bazen seks oyuncağı olarak kullandığını bazen de eşi ile seks yaparken balonları kullandığını ifade ediyor.

“Balonlar patlayacak korkusu tahrik ediyor”
Maggy, balonların her an patlayacak olma korkusundan duyduğu endişenin büyük bir hazza çevrildiğini söylüyor ve bu tutkusundan vazgeçmemekte ısrarlı.


Devamı

SEKS & İLİŞKİLER

Orgazmın vücuda 8 faydası

Umut Doğan Yıldız

-

Orgazm olmanın faydaları nelerdir? İşte orgazmın vücuda 8 faydası!

Devamı

Popüler