Bizi Takip Edin

ERKEK AKLI

DENNIS RODMAN ÇOCUK KİTABI YAZDI

-

 

Saha içinde aldığı ribauntlarla, farklı saç renkleriyle, savaşçı karakteriyle, saha dışındaki olay yaratan haberleriyle, Madonna ve Carmen Electra ile olan ilişkileriyle bilinen NBA tarihinin unutulmaz oyuncularından Dennis Rodman bir çocuk kitabı yazdı.

“Vahşi Boğa Dennis” (Dennis The Wild Bull) adıyla dün satışa çıkan kitapla ilgili olarak Rodman, “Benim edebi yönümü görecekler. Okuyanlar, ‘Bu gerçekten onun gibiymiş!’ diyecekler” ifadelerini kullandı.

Kitabı yazma sebebiyle ilgili olarak Rodman, “Her şeyden öte günümüz çocuklarının şunu anlamalarını istedim: Hayatta ne yaparsanız yapın. Zengin olun, fakir olun, farklı olun. Fark etmez. Önemli olan ne kadar kendiniz olduğunuzdur” şeklinde konuştu.

Rodman kitapta ailesinden ayrılan ve bir rodeoda diğer boğalarla yaşamaya zorlanan bir boğanın hikayesini anlatıyor. Boğa Dennis, diğer boğalara görüntü olarak pek benzemese de yeni çevresi onu olduğu gibi kabul ediyor ve iyi bir arkadaşlık kuruyorlar.

“Vahşi Boğa Dennis”, Dennis Rodman’ın yazdığı ilk kitap değil. Daha önce “Olmak İstediğim Kadar Kötüyüm” ve “Artık Ölmeliyim” isimli kitapları piyasaya sürülen Rodman, anlaşılan bu sefer farklı bir okuyucu kitlesine hitap ediyor. “Vahşi Boğa Dennis”, kendisiyle barışık olmakta sorun yaşayan çocuklara umarız önemli bir yol gösterici olabilir. Kitap, DennisRodman.com ve Amazon’dan 16 dolara satın alınabilir.

Haber: Utku Gökerküçük (www.efektifpas.com)

Continue Reading
Advertisement

ERKEK AKLI

Dünyanın en güzel kadını seçildi!

Umut Doğan Yıldız

-

Miss World 2018 Güzellik Yarışması’nın birincisi Meksikalı güzel Vanessa Ponce de Leon oldu.

Çin’de düzenlenen Miss World 2018’in kazananı Meksikalı güzel Vanessa Ponce de Leon oldu.

Uluslararası İşletme bölümünden mezun olan 26 yaşındaki genç kadın Vanessa Ponce de Leon, modellik ve sunuculuk da yapmakta.

Meksika’da gönüllü hizmet veren bir rehabilitasyon merkezinin yönetim kurulunda da görev alan dünya güzelinin sloganı ise “Hepimizin birbirine ihtiyacı var”.

Meksikalı güzelin birinci olduğu Miss World 2018 yarışmasında Beyaz Rusya, Fransa, İskoçya, Jamaika, Martinique, Meksika, Panama, Mauritius, Uganda, Nepal, Yeni Zelanda ve Tayland da ilk 12’ye kaldı.

Miss World’de Türkiye’yi temsil eden Miss Turkey 2018 birinci güzeli Şevval Şahin ise ilk 30 güzel arasına giremedi.

Devamı

ERKEK AKLI

Kendini çirkinleştirme modası

Umut Doğan Yıldız

-

Instagramda kendilerini filtreler ile güzelleştirmiş kadınlara aşinayız. Şimdilerde ise bu ideal güzellik anlayışına bir tepki doğdu.

   

Dünyanın çeşitli bölgelerinden kadınlar, Pretty Girls Making Ugly Faces adlı bir sosyal medya hesabında birleştiler ve suratlarını çirkinleştirerek fotoğraflar paylaşıyorlar.

Tumblr’da açılan Pretty Girls Making Ugly Faces (Güzel Kızlar Yüzlerini Çirkinleştiriyor) adlı akım çok sayıda kişinin ilgisini çekmiş durumda.

Güzel kadınların kendilerini çirkinleştirerek fotoğraf paylaştıkları bu platformun amacı güldürmek olduğu kadar farkındalık yaratmak da.

Bored Panda sitesi bu fotoğrafları toplamış ve güzel bir arşiv yapmış. İşte karşınızda kendini çirkinleştiren kadınlar:

          

Devamı

ERKEK AKLI

Merve Sanay kapıyı çıplak açtı!

Umut Doğan Yıldız

-

Instagram fenomenlerinden olan Merve Sanay, kapısına gelen pizzacıya kapıyı çıplak açtı ve sosyal medyadan ilgili videoyu paylaştı.

Cesur paylaşımlarıyla gündemden düşmeyen internet fenomeni Merve Sanay, pizzacıya çıplak kapı açma videosu ile gündeme bomba gibi düştü.

Merve Sanay’a sosyal medyadan tepki geldi

Pizza siparişi verip, gelen pizzacıya kapıyı iç çamaşırlarıyla açan Merve Sanay’ın arkadaşları da olay anlarını kaydettiler.

Sanay’ın bu videosu sosyal medya takipçileri tarafından tepki gördü.

Merve Sanay fotoğrafları ile gündeme gelmişti

Instagram hesabından cesur fotoğraf paylaşımında bulunun Merve Sanay, adından daha önce fotoğraflarıyla söz ettirmişti.

Devamı

Popüler