Bizi Takip Edin

ERKEK AKLI

DAHA YENİ BAŞLIYOR: CEDİ OSMAN RÖPORTAJI

-

 

“En iyi performansınız için kendinize her zaman sonuna kadar inanmanız ve güvenmeniz gerekli.”

1Avrupa Şampiyonası’nda adından en çok söz ettiren genç oyunculardan biri olan Cedi Osman, henüz yolun başında olduğunu biliyor ve yüksek hedeflerine ulaşmak için her şeyi yapmaya kararlı.

Avrupa Basketbol Şampiyonası bir önceki ay düzenlendi ve Pau Gasol’un efsanevi turnuva performansı sayesinde İspanya’nın şampiyonluğuyla sonuçlandı. Türkiye grupta hedef maç olarak belirlediği İtalya, Almanya ve İzlanda maçlarını kazansa da, İtalya’nın İspanya’yı sürpriz şekilde mağlup etmesiyle grubunu dördüncü sırada bitirdi ve eleme turlarının ilkinde Fransa ile eşleşmekten kurtulamadı. Genç kadromuz tecrübeli Fransa karşısında istediği oyunu kuramadı ve elendi. Belki turnuvadan hayal ettiğimizden daha erken elendik ancak genç bir adamın performansı sadece Türklerin değil, tüm basketbolseverlerin aklında kaldı. 2014 yılında yapılan 20 yaş altı Avrupa Şampiyonası’ndaki performansıyla MVP ödülünü alan ve en iyi beşe giren 20 yaşındaki Cedi Osman, aslında bu çıkışın sinyallerini o zamandan vermişti. Anadolu Efes’in ve Türk basketbolunun yeni gözbebeğiyle turnuva dönüşünde buluştuk. Hem Avrupa Şampiyonası’nı hem de NBA’e uzanan kariyer hedeflerini konuştuk.

Sayfalar: 1 2 3

ERKEK AKLI

Estetik kraliçesinin son isteği!

Umut Doğan Yıldız

-

Geçirdiği sayısız estetik operasyonla adını duyuran Pixee Fox, son isteğiyle doktorları şaşırttı!

Şimdiye kadar 200’den fazla estetik operasyon geçiren estetik bağımlısı Pixee Fox, bir televizyon programına konuk oldu.

Botched Doctors adlı programa davet edilen estetik kraliçesi, katıldığı programın sunucuları olan cerrahlardan bir istekte bulundu ancak Terry Dubrow ve Paul Nassif, Fox’un talep ettiği bu ameliyatı reddettiler.

İngiliz gazete Daily Mail’de yer alan habere göre; çizgi film karakteri gibi görünmek için defalarca ameliyat olan 28 yaşındaki Fox’un son isteğine doktorlar ‘Hayır’ dedi.

İstediği karaktere benzeyebilmek için kaburgalarını aldırıp, göz rengini dahi değiştiren Fox, bu defa da saç çizgisini yeniden hizalamak istediğini belirtti.

Bunu duyunca şok olan doktorlar bu isteği reddettiler. 
Cerrahlar, Fox’un beden algı bozukluğu olan bir kişi olduğunu düşünüyorlar.

Daha önce Fox,  çene kemiği ameliyatı için Güney Kore’nin Seul kentine gitmiş ve burada çenesini kırdırarak traşlatmıştı.


Devamı

ERKEK AKLI

Türkiye Instagram’da beşinci

Umut Doğan Yıldız

-

Dünyada yaklaşık 1 milyara Instagram kullanıcısı var. Türkiye’nin 37milyon aktif Instagram kullanıcı sayısı ile beşinci sıraya yerleştiği görüldü.

Medya takibinin öncü kurumu Ajans Press, sosyal medya platformu Instagram’ın takipçi sayısına yönelik araştırmayı inceledi Ajans Press’in Statista verilerinden ve medya yansımalarından derlediği bilgilere göre, Türkiye’nin 37 milyon aktif Instagram kullanıcı sayısı ile beşinci sıraya yerleştiği görüldü. Dünya üzerindeki bütün ülkeler baz alınırken, listenin birinci sırasına 121 milyon aktif kullanıcı sayısı ile ABD’nin yerleştiği saptandı. ABD’yi de ikinci sıradan 71 milyon kullanıcı ile Hindistan, 64 milyon ile Brezilya, 59 milyon ile de Endonezya takip etti. İlk 10’da yer alan diğer ülkeler ise; Rusya, Japonya, İran, Birleşik Krallık ve Meksika olarak kaydedildi.

ITS Medya ve AjansPress’in gerçekleştirdiği medya araştırmasında, yazılı basına yansıyan haber adetleri de belli oldu. 2018 yılı içerisinde sosyal medya ve platformların medyada ne kadar konuşulduğuna yönelik yapılan incelemede,araştırmaya konu olan Instagram’ın 16 bin 158 haberle konuşulduğu görüldü.Sosyal medya başlığında ise 150 binin üzerinden haber yansıması olduğu tespit edildi.

Devamı

ERKEK AKLI

Netflix’ten yeni diziler!

Umut Doğan Yıldız

-

Netflix, Brazil Comic Con 2018’de gelecek yapımlarından yepyeni fragmanlar paylaştı!

Netflix, 6-9 Aralık tarihlerinde gerçekleşen Brazil Comic Con 2018 fuarında gelecek dönemde gösterime girecek yeni ve devam eden orijinal yapımlarından yepyeni duyurular paylaştı.

THE UMBRELLA ACADEMY

2019 yılının en ses getiren yapımlarından biri olmaya aday, yeni Netflix orijinal dizisi The Umbrella Academy’nin tanıtım fragmanı ve afişi paylaşıldı.

TRIPLE FRONTIER

Ben Affleck, Oscar Isaac,Charlie Hunnam, Garrett Hedlund ve Pedro Pascal başrolu paylaştığı, Mart ayındagösterime girecek Netflix orijinal yapımı Triple Frontier’in resmi fragmanıpaylaşıldı.

Devamı

Popüler