Bizi Takip Edin

SEKS & İLİŞKİLER

DAHA FAZLA ORAL SEKS

-

 

Onu aşağılara yönlendirmek için bu üç taktiği uygulayın.

1/ ÖNCE HANIMLAR 

Gerçek bir centilmen olun ve önce onu tatmin edin. Buna borçlanmak gözüyle bakmayın, sadece sizin bedeninize daha fazla odaklanması için önce kendi bedenini tatmin etmesi olarak düşünün.

2/ ÖN SEVİŞMEYE ERKEN BAŞLAYIN 

Şöyle bir gerçek var, oral seks kadınlar için bizde olduğu kadar öncelikli değil. Uzun bir günün ardından yatağa girdiğinde, iş yerindeki sıkıntıları veya sizin ortada bıraktığınız kıyafetlerinizi düşünmeye daha meyilli oluyorlar. O yüzden ilk önce, o kıyafetleri yerden kaldırıp kirli sepetine attığınızdan emin olun. Sonra onu rahatlatmak için jestler yapın. Mesela kahve yapıp yanına götürün ve ayaklarına masaj yapın. Ne kadar güzel ve önemli olduğunu ona hatırlatın. Dışardaki sorunları unutmasını ve ikinize odaklanmasını sağlayın.

3/ İLTİFAT EDİN 

İnsanlar yapmakta iyi olduklarına inandıkları şeyi daha sık yaparlar. Siz de onun oral sekste becerikli olduğunu söyleyin. Sonra onu rahat ettirmeye bakın, mesela dizlerinin altına yastık koyun. Bedeninizi ona zorlayarak bastırmayın ve özellikle hoşunuza giden teknikler uyguladığında bunu sözlü olarak iletin. Kendi ritmini bulup kaptırdığında, kibarca yönlendirmelerde bulunabilirsiniz.

SEKS & İLİŞKİLER

Orgazmın vücuda 8 faydası

Umut Doğan Yıldız

-

Orgazm olmanın faydaları nelerdir? İşte orgazmın vücuda 8 faydası!

Devamı

SEKS & İLİŞKİLER

Vajinal orgazm nasıl olur?

Umut Doğan Yıldız

-

Vajinal orgazm nasıl meydana gelir, vajinal orgazm nedir, vajinal orgazm nasıl olunur? İşte vajinal orgazm hakkında daha önce bilmedikleriniz.

Vajinal orgazm vajinanın içerisinde, üst tarafta yaklaşık 6-7 cm derindeki,  “G noktası”nın  uyarılması sonucu  yaşanıyor.

Vajinal orgazm nedir? 

Vajinal orgazm, vajinadan gelen ve genellikle G noktasına bağlı uyarılardır. Tahrik olduğunda , nefes hızı artar, G noktasına ve vajinanın alt kısımlarına kan daha hızlı bir şekilde hücum eder. Bu sırada vajina penisi daha iyi kavrayabilmek adına darlaşır.  G noktası vajinanın ön tarafının 50-80 mm içinde yer alır. Buraya baskı uygulandığında vajina duvarının arkasındaki klitoral kompleksin parçası olan hassas kısım uyarılır. Bu uyarı kişiye çok yoğun ve haz verici bir his verir ve idrar gelmesine benzer bir his olarak da tarif edilebilir.

Genital bölgedeki kasların gerginleşmesi, üst düzey bir coşkuya doğru yol alabilir.

Vajinal orgazm nasıl olunur? Vajinal orgazm nasıl yaşanır?

 Yapılan araştırmalara göre yalnızca üç kadından sadece biri sevişme anında vajinal orgazma ulaşabiliyor. G noktasındaki uyarıları tüm vücuda yayılmaya başladığı anda büyük patlama geliyor demektir.

Misyoner pozisyonu vajinal orgazm için birebir

Derin bir penetrasyonun gerçekleşebilmesi için kalçadan eğilmek yeterli olacaktır. Örneğin ilk olarak bacakların birbirine yakın olduğu, alnın ya da dirseklerin yatağa dayalı olduğu pozisyon ya da bacakların çeneye doğru yaklaştırıldığı misyoner pozisyonu vajinal orgazmdaki büyük patlamaya olumlu etkide bulunur.

 

Devamı

SEKS & İLİŞKİLER

Kadınlar erekte olur mu?

Umut Doğan Yıldız

-

The Wonder Down Under: A User’s Guide to the Vagina kitabının yazarlarından, Cinsellik Eğitmeni Dr. Nina Brochmann kadın ereksiyonu meselesini açıklıyor.

Kadın ereksiyonu denilen şey gerçekmiş! 

Bir klitoris gerçeği: Orada 8.000 sinir ucu var ve bu oran erkeklerin penisindekinin tam iki katı. The Wonder Down Under: A User’s Guide to the Vagina kitabının yazarlarından, Cinsellik Eğitmeni Dr. Nina Brochmann“Klitoris, dört bacak ve boyun kısmından oluşan büyük bir organdır. İçeride kalan ve genital bölgeyi çevreleyen kısmı 11 cm’e kadar uzanabilir” diyor.

Kadınların cinsel organı daha hassas!

Klitoris, peniste bulunan erektil dokunun aynısına sahip.  Bu nedenle  kadınlar da erekte olabiliyorlar.  Cinsellik Eğitmeni Dr. Nina Brochmann, Kadınlar gecede sekiz kereye kadar erekte oluyor” diyor. Sabah ereksiyonunun kadınlardaki haline “klitoral gece ereksiyonu” deniyor.

Brochmann, bu durumu şöyle anlatarak açıklama yapıyor:

“Cinsel uyarılma söz konusu olduğunda erkek ve kadınlar arasında, anatomik ve fizyolojik fark çok az. Biz kadınlar da penis gibi erekte olabilen ve uyarılan bir cinsel organa sahibiz. Bu çoğu kadının sabahları seks yapmaktan hoşlanmasının nedenini açıklayabilir.”

Devamı

Popüler