Bizi Takip Edin

ERKEK AKLI

Bir dakikada kaç push up yapabilirsiniz?

-

Video yükleniyor

 

Bir dakikada kaç push up yapabilirsiniz?

Bir süredir bu disipline dair ipuçlarını ve temel teknikleri bizlerle paylaşan Crossfit 1453 ekibi için işleri biraz daha kızıştırıyor ve mücadelenin ve rekabetin dozunu artırıyoruz. Hem ekibe hem sizlere sorumuz şu: Bir dakikada kaç push up yapabilirsiniz?

Her zaman söylüyoruz, unutmayın, unutturmayın; esas olan, hareketleri doğru yapıp yapmadığınız, ne kadar yaptığınız değil! Sakatlıklardan ve yanlış gelişmeden uzak durabilmek için lütfen bunu aklınızdan çıkarmayın.

Şimdi, hodri meydan!

 

 

 

 

 

Continue Reading
Advertisement

ERKEK AKLI

Whatsapp’tan yanlış kişiye fotoğraf gönderimine son

-

Güncellenerek daha iyi bir kullanım deneyimi sunan mesajlaşma uygulaması WhatsApp, yeni özelliğiyle gönderilen görsellerin doğru kişiye gitmesini hedefliyor.

Artık bir görseli paylaşırken, alıcı isimlerini görebilmek mümkün olacak ve böylelikle gönderilen mesajın doğru kişiye gittiğinden emin olunabilecek.

Özellik şu anda yalnızca beta kullanıcılarına açık. WhatsApp’ın bu özelliği yakın zamanda diğer kullanıcılara da açacağı söyleniyor.

Devamı

ERKEK AKLI

Huawei telefonların kilit ekranında reklam çıkıyor

-

Bazı Huawei telefonların kilit ekranlarında reklamlar gösterilmeye başlanması kullanıcıların tepki göstermesine yol açtı.

Bazı kullanıcıların bildirdiğine göre bazı Huawei telefonlarının kilit ekranlarında Booking reklamı çıkmaya başladı. Sosyal medyayı konuyla ilgili eleştiri bombardımanına tutan kullanıcılar, konuyu gündeme taşıdılar.

Huawei ekranlarında reklam çıkıyor

Kilit ekranında reklam çıkan Huawei modellerinin P30 Pro, P20, P20 Lite, Honor 10 ve P20 Pro olduğu söyleniyor. Reklamlar, telefona ön yüklü olarak gelen manzara duvar kağıtlarını kullanan cihaz sahiplerinin telefonunda gösteriliyor. Söz konusu duvar kağıdını kaldırarak reklamdan kurtulunabiliyor.

Devamı

ERKEK AKLI

Spider Curl egzersizi

-

Editör :

Adeta bir örümcek gibi esnek ve güçlü olabilirsiniz.

 

Devamı

Popüler