Bizi Takip Edin

ERKEK AKLI

CLİNİCUP İLE KİLO VERMEK ZOR DEĞİL

Umut Doğan Yıldız

-

 

Fazla kilolarından hızlıca kurtulmak isteyenler, ClinicUp’un geniş kapsamlı zayıflama ve incelme programı ile form tutuyor.

Plajlarda özgürce ve filtresiz dolaşmanın keyfini, her sosyal medya karesinde güzel görünmenizi sağlayacak etkili ve kesin çözümleri ile ClinicUP sağlıkla güzelleşmek isteyen hastalarını Nişantaşı’ndaki merkezinde ağırlıyor.

ClinicUp zayıflama meselesine geniş kapsamlı bir çerçeveden yaklaşıyor.

Klinik bünyesinde hizmet veren uzman diyetisyen görüşmesi ile başlayan yolculuk, yapılan ölçümler ve konsültasyonlar sonrasında bir tedavi sürecine dönüşüyor.

 

Tedavi sürecinde kişi, lenf drenaj cihazına ilk gün bağlanıp 1 gun aralıklı olarak 3 defa hizmet alıyor. Uzman estetisyenler tarafından uygulanan 4 seans Velashape ve 4 seans Ultrashape uygulaması ile tedavi protokolü takip ediliyor. İhtiyaç dahilinde hasta, medikal estetik doktorunun uygulayacağı mezoterapi işlemlerine yönlendiriliyor.

Hastalarına kendilerini evlerinde gibi hissettirmeye özen gösteren ClinicUp; anti-aging, medikal estetik uygulamaları, cilt bakımları, sağlıklı yaşam & zayıflama çözümleri ve plastik cerrahi alanlarına getirdikleri yenilikçi yaklaşımla güvenle ve sağlıkla güzelleşmek için söz veriyor.

Dünyadaki estetik trendlerini yakından takip eden vizyoner yönetim anlayışı ile ClinicUp, hastalarına doğal müdahalelerde bulunarak, sağlıkla güzelleşmenin mümkün olduğunu kanıtlıyor. Yapılan estetik müdahalelerde, doğal görüntünün korunmasına her daim özen gösteriliyor. 

Tüm bu uygulamaların ekonomik ve ulaşılabilir olması noktasında da müşterinden yana bir tavır sergileyen Clinic-Up, öğle yemeği arasında, önemli bir toplantı öncesinde ya da özel bir kutlama öncesinde kısa sürede gerçekleştirdiği mucizevi dokunuşlarla kendinizi daha özel ve daha güzel hissetmenizi sağlıyor.

Siz, Clinic-Up‘ın doğal müdahaleleriyle, filtrelere ihtiyacınız olmadan güvenle güzelleşmenin keyfini sürerken, biz sizin için daha iyisini araştırıyor olacağız

ERKEK AKLI

Mango’dan stil ikonuyla işbirliği

Umut Doğan Yıldız

-

Mango’nun işbirliği yaptığı stil ikonu David Gandy; bir modelden çok daha fazlası!

Eşsiz tarzı ve vintage arabalara olan tutkusuyla tanınan süper model David Gandy’nin ilgi alanları aslında çok daha fazla. Girişimci kimliği ve hayır işlerine ilgisiyle de tanınan David Gandy yeni projelere atılmaktan keyif alıyor.

Tarz sahibi olmak için genel bir bakış açısına sahip olmak gerektiğine inanan David Gandy bunun sadece kıyafetlerle ilgili olmadığını söylüyor. Materyelleri, renkleri veya tasarım ile ilgili olan her şeye duyulan ilgi insanın genel tarzını yansıttığına inanıyor. Arabalara olan tutkusunu ise şu sözlerle anlatıyor; ‘araba alırken bunu yatırım amaçlı yapmıyorum. Beğendiğimi alıyorum ve onu yenileyerek gelecek 60 yıl boyunca yaşatmaya devam ettirmek istiyorum’ diyor.

Hayır işlerine olanilgisine de köpeği Dora aracılığı ile anlatıyor. Sokak hayvanlarına yardım edenve kar amacı gütmeyen kurumlara destek olan David Gandy köpeği Dora’yı da buşekilde evlat edindiğini anlatıyor.

‘Kendime sürekli meydan okumayı seviyorum. Bilinmeyenin korkusunu hissetmek kendimi geliştirmeme izin veriyor. İş için, bir proje için olsun ya da kişisel hayatım ile ilgili olsun – pişmanlık duymamak için elimden geleni yapıyorum’ diyen David Gandyherkese ilham verebilecek bir süper modelden çok daha fazlası.

Devamı

ERKEK AKLI

Estetik kraliçesinin son isteği!

Umut Doğan Yıldız

-

Geçirdiği sayısız estetik operasyonla adını duyuran Pixee Fox, son isteğiyle doktorları şaşırttı!

Şimdiye kadar 200’den fazla estetik operasyon geçiren estetik bağımlısı Pixee Fox, bir televizyon programına konuk oldu.

Botched Doctors adlı programa davet edilen estetik kraliçesi, katıldığı programın sunucuları olan cerrahlardan bir istekte bulundu ancak Terry Dubrow ve Paul Nassif, Fox’un talep ettiği bu ameliyatı reddettiler.

İngiliz gazete Daily Mail’de yer alan habere göre; çizgi film karakteri gibi görünmek için defalarca ameliyat olan 28 yaşındaki Fox’un son isteğine doktorlar ‘Hayır’ dedi.

İstediği karaktere benzeyebilmek için kaburgalarını aldırıp, göz rengini dahi değiştiren Fox, bu defa da saç çizgisini yeniden hizalamak istediğini belirtti.

Bunu duyunca şok olan doktorlar bu isteği reddettiler. 
Cerrahlar, Fox’un beden algı bozukluğu olan bir kişi olduğunu düşünüyorlar.

Daha önce Fox,  çene kemiği ameliyatı için Güney Kore’nin Seul kentine gitmiş ve burada çenesini kırdırarak traşlatmıştı.


Devamı

ERKEK AKLI

Türkiye Instagram’da beşinci

Umut Doğan Yıldız

-

Dünyada yaklaşık 1 milyara Instagram kullanıcısı var. Türkiye’nin 37milyon aktif Instagram kullanıcı sayısı ile beşinci sıraya yerleştiği görüldü.

Medya takibinin öncü kurumu Ajans Press, sosyal medya platformu Instagram’ın takipçi sayısına yönelik araştırmayı inceledi Ajans Press’in Statista verilerinden ve medya yansımalarından derlediği bilgilere göre, Türkiye’nin 37 milyon aktif Instagram kullanıcı sayısı ile beşinci sıraya yerleştiği görüldü. Dünya üzerindeki bütün ülkeler baz alınırken, listenin birinci sırasına 121 milyon aktif kullanıcı sayısı ile ABD’nin yerleştiği saptandı. ABD’yi de ikinci sıradan 71 milyon kullanıcı ile Hindistan, 64 milyon ile Brezilya, 59 milyon ile de Endonezya takip etti. İlk 10’da yer alan diğer ülkeler ise; Rusya, Japonya, İran, Birleşik Krallık ve Meksika olarak kaydedildi.

ITS Medya ve AjansPress’in gerçekleştirdiği medya araştırmasında, yazılı basına yansıyan haber adetleri de belli oldu. 2018 yılı içerisinde sosyal medya ve platformların medyada ne kadar konuşulduğuna yönelik yapılan incelemede,araştırmaya konu olan Instagram’ın 16 bin 158 haberle konuşulduğu görüldü.Sosyal medya başlığında ise 150 binin üzerinden haber yansıması olduğu tespit edildi.

Devamı

Popüler