Bizi Takip Edin

ERKEK AKLI

CİDDİ İLİŞKİLERDE KASIN YERİ VE ÖNEMİ

-

 

Yazı: Ömür Özdemir

“Sen kaslı arkadaş! Hiçbir kadın ‘Yakışıklı çocuk, var mı bir derdin, bir sorunun?’ dedi mi? Kasını yediler, bağını sormadılar.”

d (1)

Picture 1 of 8

Belki klasik bir yakınma olacak ama şu kadınları anlamak gerçekten de çok zor iş be okuyucu kardeş. Onlar da aynı dertten mustaripler güya ama hikâye. Bizi çözmek kolay lakin onlar gerçekten zorlar, çok zorlar ve bunun böyle olduğunu en az bizim kadar iyi biliyorlar. Kadın milletinin dertlerini, beklentilerini, isteklerini bilmek; yahu bırak bilmeyi, tahmin etmek bile imkânsız çoğu zaman. Hatta bilirsin ki sevgili okuyan, bazı kadınların ruh hali 15 dakikada bir nöbet değiştiriyor. Hele kadınların o regl dönemlerindeki ultra dengesizliklerine hiç girmeyeyim.

Dünya yaşanmaz bir gezegen haline geliyor çoğumuz için o dönemlerde. Akıllarından geçeni söylemedikleri halde, telekinezi ve benzeri yollarla bilebilmemizi istiyorlar bizden. Anlayamayınca da kızıyorlar, o trip bu trip derken canımıza okuyorlar. Kilosal, saçsal, kıyafetsel problemlerinin olduğu zamanlarda patlamaya hazır bomba oldukları konusunda da hemfikirizdir muhakkak. Vallahi ateşten gömlek bu kadınlar. Tuhaf tuhaf haller. Bir insan oje seçmek için 300 saat ojelerine bakar kalır mı ya? Bunu yapan insandan sağlıklı kararlar bekleyebilir misin? Altı üstü tırnağına sürdüğün bir şey işte, zaten üç beş renk var ve sen bu seçimi yıllardır yapıyorsun.

ERKEK AKLI

Dambılla Sumo Squat ve bekleme

-

Editör :

Dambılla sumo squat hareketi nasıl yapılır öğrenmek istiyorsanız, videomuzu izleyin.

 

Devamı

ERKEK AKLI

Remax7Tepe Gurur Kaynağı Olmaya Devam Ediyor!

Umut Doğan Yıldız

-

İlham veren kariyer öyküsüyle tanınan, Remax7Tepe’nin kurucusu Hasan Can, aldığı ödüllerle gençlere rol model olmaya devam ediyor.

2002 yılından beri yatırımcılara ve kurumsal firmalara gayrimenkul hizmetleri sunan Hasan Can, elde ettiği başarılarla Türk gayrimenkul sektörünü uluslararası arenada zirveye taşıyor.

Avrupa’da Circle of Legends Award’ı kazanan ilk Gayrimenkul Danışmanı olan Hasan Can; Hall of Fame , Lifetime Achievement, Top 100 Global Individuals Commercial Commissions ve Diamond Club ödüllerinin ilk ve son 12 yıldır daimi sahibidir.

“Firmalar sosyal sorumluluk bilinci hakkında daha duyarlı olmak zorunda. Yeni nesillerin ülkemiz adına daha başarılı olması için sosyal sorumluluk bilinci ve duyarlılığının arttırılması ve desteklenmesi çok önemli. Sosyal sorumluluk projeleri, iş hayatının belki de “hayata” en doğrudan temas eden parçası. “ olduğu fikrini savunan Hasan Can ve kurucusu olduğu Remax7Tepe, sosyal sorumluluk bilinci yüksek ve duyarlı gayrimenkul danışman kadrosuyla; lüks konut , ticari gayrimenkul ve arsa / arazi alanında, profesyonel anlayışla kurumsal firmalara ve kişiye özel hizmet veriyor.

Devamı

ERKEK AKLI

Kilolarıyla dalga geçenleri ifşa etti!

Umut Doğan Yıldız

-

Shelly Proebstel adında bir kadın plajda bikinili vücuduyla dalga geçen kişileri sosyal medyada ifşa etti!

Shelly Proebstel adındaki kadın, facebook hesabından yaptığı paylaşımda: “Kiloluyum diye etrafta birkaç adam benimle sesli bir şekilde gülerek dalga geçti. Bikinili görüntüme çok gülen bu insanlar, parmakla beni gösterip sesli sesli alay ediyorlardı” diye paylaştı. 

Bikinili vücut algısının kendisini çok üzdüğünü ve bu algının yanlış olduğuna dikkat çeken Shelly Proebstel,

Kilolular bikini giyemez mi?

Bikini giymek için sadece zayıf olmak gerekmediğini söyleyen Shelly, bu tip insanlar yüzünden kilolu insanların özgüvenlerini yitirdiğini ve yazın sıcağında bile kapalı giysiler giymeyi tercih ettiklerini belirtti.

Artık bu duruma dur demesi gereken birilerine ihtiyaç olduğunu da söyleyen genç kadın, bu zorbalık yüzünden çoğu kilolu insanın kendini evlerine hapsettiklerini ve hayata küserek intihar bile ettiklerinin altını çizdi.

Devamı

Popüler

 

www.pilioo.com