Bizi Takip Edin

ERKEK AKLI

CASIO G-SHOCK X MARCELO BURLON, 4 METRELİK PİTON YILANI EŞLİĞİNDE TANITILDI!

-

 

Casio G-Shock, dünyaca ünlü İtalyan moda tasarımcısı Marcelo Burlon işbirliği ile tasarlanan yeni saati için özel bir davet gerçekleştirdi.

1

Darbeye dayanıklı ürünleri farklılaşan tasarımlarla bir araya getiren CASIO G-SHOCK’un,  yaratıcı yetenek Marcelo Burlon’nun ilhamını yılan derisi deseninden alarak yarattığı  yeni saati için özel bir parti gerçekleştirdi.

Müziklerini DJ Aksak’ın yaptığı ve Nişantaşı Shopigo mağazasında gerçekleşen özel partide, tasarımcının imzası haline gelen ve 3D teknoloisiyle saate aktardığı yılan derisi deseni heyecan yaratan bir misafirle tanıtıldı. 9 yaşında ve 4 metre uzunluğundaki piton yılanı Bella konukların çok büyük ilgisiyle karşılaştı!

2

CASIO G-SHOCK X MACELO BURLON: County of Milan’ın ikonik sembolü yılan derisinden ilham alınarak tasarlanan, siyah ve gri renklerden oluşan saatte yılan derisinin pullu yapısını aktarmak ve kusursuz bir  görüntü yakalamak için 3D baskı teknolojisinden yararlanıldı. Mevcut G-Shock saatlerinin tüm teknolojik özelliklerini de taşıyan bu saat sınırlı sayıda üretildi.

MARCELO BURLON HAKKINDA: Marcelo Burlon, Kaleydoskopa benzer kullandığı motiflerle bezediği t-shirtlerini çok yönlü yaşamının bir ifade aracı olarak kullanarak tasarım dünyasında özgün ve dikkat çekici bir yer edindi. Özel parti organizasyonlarından, fotoğrafçılığa, sanat yönetmenliğinden, DJ’liğe her alanda başarılı olmuş Patagonya doğumlu Marcelo Burlon, dünyayı fethemeye başlamadan önce İtalya’nın moda merkezi Milano’da markasını kurdu.

 

 

ERKEK AKLI

Kendini çirkinleştirme modası

Umut Doğan Yıldız

-

Instagramda kendilerini filtreler ile güzelleştirmiş kadınlara aşinayız. Şimdilerde ise bu ideal güzellik anlayışına bir tepki doğdu.

   

Dünyanın çeşitli bölgelerinden kadınlar, Pretty Girls Making Ugly Faces adlı bir sosyal medya hesabında birleştiler ve suratlarını çirkinleştirerek fotoğraflar paylaşıyorlar.

Tumblr’da açılan Pretty Girls Making Ugly Faces (Güzel Kızlar Yüzlerini Çirkinleştiriyor) adlı akım çok sayıda kişinin ilgisini çekmiş durumda.

Güzel kadınların kendilerini çirkinleştirerek fotoğraf paylaştıkları bu platformun amacı güldürmek olduğu kadar farkındalık yaratmak da.

Bored Panda sitesi bu fotoğrafları toplamış ve güzel bir arşiv yapmış. İşte karşınızda kendini çirkinleştiren kadınlar:

          

Devamı

ERKEK AKLI

Merve Sanay kapıyı çıplak açtı!

Umut Doğan Yıldız

-

Instagram fenomenlerinden olan Merve Sanay, kapısına gelen pizzacıya kapıyı çıplak açtı ve sosyal medyadan ilgili videoyu paylaştı.

Cesur paylaşımlarıyla gündemden düşmeyen internet fenomeni Merve Sanay, pizzacıya çıplak kapı açma videosu ile gündeme bomba gibi düştü.

Merve Sanay’a sosyal medyadan tepki geldi

Pizza siparişi verip, gelen pizzacıya kapıyı iç çamaşırlarıyla açan Merve Sanay’ın arkadaşları da olay anlarını kaydettiler.

Sanay’ın bu videosu sosyal medya takipçileri tarafından tepki gördü.

Merve Sanay fotoğrafları ile gündeme gelmişti

Instagram hesabından cesur fotoğraf paylaşımında bulunun Merve Sanay, adından daha önce fotoğraflarıyla söz ettirmişti.

Devamı

ERKEK AKLI

NARCOS: Mexico ikinici sezon

Umut Doğan Yıldız

-

Narcos hayranları için güzel bir bilgi paylaşıldı. Narcos: Mexico ikinci sezonu ile geri dönüyor. 

Meksika’daki modern uyuşturucu savaşının başlangıcına odaklanan Narcos: Mexico, birbirinden bağımsız olarak büyüyen kartellerin hikayesini konu alıyor. 1980’lerde Guadalajara kartelinin yükselişine tanık olan Félix Gallardo (Diego Luna), başına geçeceği bir imparatorluk inşa etmek üzere insan tacirlerini bir araya getirir. Yeni bir görev için karısı ve oğlu ile birlikte Kaliforniya’dan Guadalajara’ya taşınan DEA ajanı Kiki Camarena (Michael Peña), kısa sürede bu görevin hayal ettiğinden çok daha zor olacağını anlar. Kiki, Félix hakkında istihbarat toplayıp kendini işine adadığı sırada meydana gelen gelen trajik olaylar zinciri, uyuşturucu ticaretine karşı yıllarca sürecek bir savaşı başlatır.

Gaumont Television tarafından Netflix için hazırlananNarcos: Mexico”’nun yapımcılığını, Eric Newman önderliğinde, José Padilha, Doug Miro ve Carlo Bernard üstleniyor.

Devamı

Popüler