Bizi Takip Edin

SEKS & İLİŞKİLER

BÜTÜN GECE SEVİŞMEYİ GARANTİLEYECEK 3 YOL

-

 

Bu ipuçlarıyla daha uzun ve daha iyi sevişebilirsiniz.

Panik yapmayın

Eğer yatakta işleri uzakta zorluk çekiyorsanız, hapları ve “doğal çareler”i unutun çünkü yardımcı olmayacaktır diyor Dr .Keith Hopcroft. “Bu durumu cool karşılayın. Zamanla gelişecektir ve performans kaygıları sadece buna engel olan şeylerdir.” Daha uzun sürmesi için bu 3 tekniği deneyebilirsiniz:

11) Sıkmak için sıkmak

Daha uzun süre sevişebilmek için bazı pratik şeyler var. Hopcroft’un tavsiyesine göre prezervatif kullanmak hissiyatı azalttığı için problemi çözebilir. “Başka bir alternatif ise ‘sıkma tekniği’dir: penis başınızı yavaşça parmaklarınızla boşalmak üzereyken sıkmak boşalmanızı engelleyebilir.” Partneriniz ya da siz zamanla ve yavaşça bu tekniği uygulayarak zamanla bu tekniğe de ihtiyaç duymadan kontrol sağlayabilirsiniz. Tabi bunu onunla da paylaşmanız gerekir, pratiğe ihtiyacınız var.

Sayfalar: 1 2 3

SEKS & İLİŞKİLER

Mastürbasyonun sağlığa 6 etkisi

Umut Doğan Yıldız

-

Cinsel sağlığınız için yapabileceğiniz en önemli şeyler arasında mastürbasyoın da var.

Dr. Nina Brochmann, mastürbasyon yapmanın faydaları konusunda bilgilendirmelerde bulundu. Doktora göre mastürbasyon, çoğu cinsel sorunu çözmede birebir.

Mastürbasyon yapmak, uykuya dalmanızı kolaylaştırmasının yanı sıra ruh hâlinizi de olumlu bir şekilde  etkiliyor. Ayrıca mastürbasyon yapan insanların daha iyi bir beden algısına sahip olduğunu söyleyen 
Dr. Nina Brochmann, vücudunuzu keşfetmenin önemine değiniyor.

İşte mastürbasyonun sağlığınız için faydaları:

  • Kadınların regl sancılarıyla başa çıkmasını kolaylaştırır.
  • Genital enfeksiyonları önler.
  • Seksin süresini uzatır.
  • Endometriozis ve idrar yolları enfeksiyonlarını önler.
  • Libidonuzu yükseltir.
  • Pelvik kaslarınızı güçlendirir.

Devamı

SEKS & İLİŞKİLER

Dünyanın en ilginç fetişi

Umut Doğan Yıldız

-

İngiltere’de bir kadının balon fetişi, dünyanın en ilginç fetişleri arasında yer alıyor.

Bu ilginç fetişi duyanları hayrete düşürüyor. İngiltereli kadının en büyük tutkusu uzun yıllardır hiç değişmiyor; balonlarla seks!

Maggy Berloon isimli kadın, yıllar önce balonlarla ilk tanıştığı zaman bunun büyük bir fetiş haline geleceğinden habersizdi. Zaman geçtikçe bu tutkusundan vazgeçemeyen Maggy, tutkulu bir balon hayranı olmaya devam ediyor.

Yatarken yatağa mutlaka balon alıyor

Öyle ki, eşi ile evlendikten sonra bile Maggy’nin balon tutkusu azalmamış. Çift, uyurken yataklarına mutlaka balon alıyorlar.

Seks oyuncağı olarak kullanıyorlar

Genç kadın balonları bazen seks oyuncağı olarak kullandığını bazen de eşi ile seks yaparken balonları kullandığını ifade ediyor.

“Balonlar patlayacak korkusu tahrik ediyor”
Maggy, balonların her an patlayacak olma korkusundan duyduğu endişenin büyük bir hazza çevrildiğini söylüyor ve bu tutkusundan vazgeçmemekte ısrarlı.


Devamı

SEKS & İLİŞKİLER

Orgazmın vücuda 8 faydası

Umut Doğan Yıldız

-

Orgazm olmanın faydaları nelerdir? İşte orgazmın vücuda 8 faydası!

Devamı

Popüler