Bizi Takip Edin

SEKS & İLİŞKİLER

BU TİP KADINLARDAN UZAK DURUN

-

 

Bazı kadınlar vardır, “kötü çocuklardan” hoşlanır. Aslında aynı şey erkekler için de geçerli olabilir. Erkekler de “kötü kızlardan” hoşlanabilir.

Eğer niyetiniz evlilikse ilk önce bu işin gerçekten çok ciddi olduğunu aklınızdan çıkartmayın. Eğer aldatmayacaksanız, tüm seks hayatınızın onunla geçeceğini, her gece onunla aynı yatağa yatacağınızı unutmayın. Bazı erkekler karşısındaki kadının şehvetine kapılıp kör olabilir. Biz şimdiden uyaralım, aman dikkat! İyi bir evlilik ya da uzun soluklu bir ilişki için doğru karşılaştırmalar yaparak karar verin. Çünkü birlikte olacağınız kadın arkanızı kollamalı, iyi günde eve kötü günde yanınızda olmalı. Bu yüzden asla birlikte olmamanız gereken 4 kadın tipini size sıralayacağız.

Tehlikedeki genç kız

Süper kahraman rolünü üstlenmek isteyebilirsiniz. Ama öncelikle onun neden tehlikede olduğunu iyice düşünün ve araştırın. Belki eski kötü bir kocası, düşük bir maaşı var. Karnını yukarı çekerek aciz bir bakışla size kendini acındırmaya çalışıyor olabilir. Eğer köklü bir geçmişiniz ve aranızda kuvvetli bir bağ yoksa kimseyi kurtarmak zorunda değilsiniz. Herkes kendi hayatından ve yaptıklarından sorumludur. Asıl yardıma muhtaç olanlar sokakta yaşayan evsizler ve açlığa mahkum edilmiş sokak hayvanlarıdır. Kurtaracaksanız, onları kurtarın.

1

Sayfalar: 1 2 3 4

SEKS & İLİŞKİLER

Orgazmın vücuda 8 faydası

Umut Doğan Yıldız

-

Orgazm olmanın faydaları nelerdir? İşte orgazmın vücuda 8 faydası!

Devamı

SEKS & İLİŞKİLER

Vajinal orgazm nasıl olur?

Umut Doğan Yıldız

-

Vajinal orgazm nasıl meydana gelir, vajinal orgazm nedir, vajinal orgazm nasıl olunur? İşte vajinal orgazm hakkında daha önce bilmedikleriniz.

Vajinal orgazm vajinanın içerisinde, üst tarafta yaklaşık 6-7 cm derindeki,  “G noktası”nın  uyarılması sonucu  yaşanıyor.

Vajinal orgazm nedir? 

Vajinal orgazm, vajinadan gelen ve genellikle G noktasına bağlı uyarılardır. Tahrik olduğunda , nefes hızı artar, G noktasına ve vajinanın alt kısımlarına kan daha hızlı bir şekilde hücum eder. Bu sırada vajina penisi daha iyi kavrayabilmek adına darlaşır.  G noktası vajinanın ön tarafının 50-80 mm içinde yer alır. Buraya baskı uygulandığında vajina duvarının arkasındaki klitoral kompleksin parçası olan hassas kısım uyarılır. Bu uyarı kişiye çok yoğun ve haz verici bir his verir ve idrar gelmesine benzer bir his olarak da tarif edilebilir.

Genital bölgedeki kasların gerginleşmesi, üst düzey bir coşkuya doğru yol alabilir.

Vajinal orgazm nasıl olunur? Vajinal orgazm nasıl yaşanır?

 Yapılan araştırmalara göre yalnızca üç kadından sadece biri sevişme anında vajinal orgazma ulaşabiliyor. G noktasındaki uyarıları tüm vücuda yayılmaya başladığı anda büyük patlama geliyor demektir.

Misyoner pozisyonu vajinal orgazm için birebir

Derin bir penetrasyonun gerçekleşebilmesi için kalçadan eğilmek yeterli olacaktır. Örneğin ilk olarak bacakların birbirine yakın olduğu, alnın ya da dirseklerin yatağa dayalı olduğu pozisyon ya da bacakların çeneye doğru yaklaştırıldığı misyoner pozisyonu vajinal orgazmdaki büyük patlamaya olumlu etkide bulunur.

 

Devamı

SEKS & İLİŞKİLER

Kadınlar erekte olur mu?

Umut Doğan Yıldız

-

The Wonder Down Under: A User’s Guide to the Vagina kitabının yazarlarından, Cinsellik Eğitmeni Dr. Nina Brochmann kadın ereksiyonu meselesini açıklıyor.

Kadın ereksiyonu denilen şey gerçekmiş! 

Bir klitoris gerçeği: Orada 8.000 sinir ucu var ve bu oran erkeklerin penisindekinin tam iki katı. The Wonder Down Under: A User’s Guide to the Vagina kitabının yazarlarından, Cinsellik Eğitmeni Dr. Nina Brochmann“Klitoris, dört bacak ve boyun kısmından oluşan büyük bir organdır. İçeride kalan ve genital bölgeyi çevreleyen kısmı 11 cm’e kadar uzanabilir” diyor.

Kadınların cinsel organı daha hassas!

Klitoris, peniste bulunan erektil dokunun aynısına sahip.  Bu nedenle  kadınlar da erekte olabiliyorlar.  Cinsellik Eğitmeni Dr. Nina Brochmann, Kadınlar gecede sekiz kereye kadar erekte oluyor” diyor. Sabah ereksiyonunun kadınlardaki haline “klitoral gece ereksiyonu” deniyor.

Brochmann, bu durumu şöyle anlatarak açıklama yapıyor:

“Cinsel uyarılma söz konusu olduğunda erkek ve kadınlar arasında, anatomik ve fizyolojik fark çok az. Biz kadınlar da penis gibi erekte olabilen ve uyarılan bir cinsel organa sahibiz. Bu çoğu kadının sabahları seks yapmaktan hoşlanmasının nedenini açıklayabilir.”

Devamı

Popüler