Bizi Takip Edin

SEKS & İLİŞKİLER

BU İPUÇLARINDAN FAYDALANARAK YATAKTA DAHA UZUN SÜRE KALIN

-

 

Bu basit tekniklerle onun aklını başından almak çok basit… Unutulmaz performanslar genellikle “bedensel” değil, “taktiksel” detaylarda saklıdır. Cinsellik meselesindeki bu en önemli detayı sakın unutmayın!

seks faydaları 1

Bu gece daha iyi seks

Herkesin ortak olarak daha fazlasını ve daha iyisini istediği tek şey sekstir. İnsanoğlunun böyle tuhaf bir ortak noktası var işte… Öyleyse işi zar zor oraya kadar getirdikten ve onu da kendinizi de bu işin “moduna” soktuktan sonra, neden yapabileceğinizin en iyisi için “hain planlar” yapmıyorsunuz? Bu, tamamen zihinsel ve taktiksel ipuçlarını takip ederseniz, belki bu kez bir şeyler değişir ve siz de o da ilginç şeyler yaşarsınız… Hain planlarınız sizin “kim olduğunuzu” en iyi anlatacak olan detaylardır. Kendinizi tanıtmaktan çekinmeyin; hele iş “oraya” kadar geldikten sonra…

Bırakın “üste çıksın”

O üstteyken penisiniz daha az uyarılır. Yavaş olmasını rica edin; o pozisyonda yaşanabilecek kazaları akıl dahi edemezsiniz. Bir çeşit değişiklik olarak da “giriş yaptıktan sonra” bir süreliğine de olsa hareket etmemeyi deneyebilirsiniz. Böylece birbirinizin, tabiri caizse, cinsel varlığını derin derin hissetmiş olursunuz. Fiziksel detaylar kadar duygusal detaylar da önemli. Bu iş bir “tutku” işi ve duygularınızı açığa çıkarmak kadar kuvvetli bir belirtisi yok.

seks cover

Dur Kalk

Ana fikir şu: Orgazma yaklaştığınızda ondan “durmasını” isteyin. Cinsel tansiyonunuz bir nebze olsun düştüğünde (ki bu yaklaşık 15 saniye kadar sürer) tekrar başlayın. Yavaştan hızlıya doğru ilerleyin. Numaralandırma sistemi de fena sayılmayan bir sistem: O an alıyor olduğunuz zevki (orgazma 10 dersek) 10 üzerinden puanlandırın, 6 bu tip dur kalklar için ideal bir rakamdır. Zaten bir zaman sonra sayamıyor hale geleceksiniz! Bu oyun “sizin” aldığınız zevke dayalı olduğu için kontrolü elinde hissedecek, ki kadınlar bu oyuna bayılırlar. Bizden söylemesi…

Karnınızdan nefes alın

Karından alınan hızlı nefesler ve orgazm arasında belirli bir ilişki var. Yavaş nefes almak da anksiyete seviyenizde düşüş yaratır ve bu işinize yarar. Yani özetle, işin içine biraz yoga tekniği katın, işe yarayacak. Dozunda katın ama, abartmayın; komik olmayın. Bu taktik idman yaptıkça oturan bir taktiktir ve cinsel alışkanlıklarınız arasına adam akıllı katıldığı anda her şeyin rengini değiştirir.

Küçük ve kışkırtıcı oyunlar

Oral seks sonrası işler kıvamına geldiğinde, penisinizi vajina dudaklarında gezdirmeniz fakat “içeri girmemeniz”, işleri daha da kızıştıracak. Bir dakika kadar bunu yapın, biraz ara verin, biraz daha yapın. İçeri girdikten sonra da kendinizi sıkıca içeri doğru bastırın ve biraz kalın öyle. Küçük hareketlerle yukarı aşağı -ileri geri değil- hareket etmeye başlayın; bu onun en net biçimde uyarılmasını sağlayacak. Bu hareketin farklı pozisyonlarda farklı sonuçlar verdiğini de unutmayın ve denemekten çekinmeyin. Zaten “pozisyon zenginliği” dedikleri de , işte budur!

Orgazmı düşünmeyin

Beynin orgazmı tetikleyen kısmı, direkt olarak orgazmı düşündüğünüz sürece darbe alır, rahat edemez ve kendini hemen açığa çıkarır. Yani ne kadar ilgi gösterirseniz, o kadar “gelir”. Olan biten şeye konsantre olmaya çalışın; kalçalarına, göğüslerine, vücuduna. Zaten herkes için en sağlıklı yol bu, çünkü işin doğası aslında bu: İzlemek. Onu izlediğinizi izlemek onu çıldırtacaktır. Bunu lütfen ama lütfen aklınıza iyice kazıyın.

 

SEKS & İLİŞKİLER

Mastürbasyonun sağlığa 6 etkisi

Umut Doğan Yıldız

-

Cinsel sağlığınız için yapabileceğiniz en önemli şeyler arasında mastürbasyoın da var.

Dr. Nina Brochmann, mastürbasyon yapmanın faydaları konusunda bilgilendirmelerde bulundu. Doktora göre mastürbasyon, çoğu cinsel sorunu çözmede birebir.

Mastürbasyon yapmak, uykuya dalmanızı kolaylaştırmasının yanı sıra ruh hâlinizi de olumlu bir şekilde  etkiliyor. Ayrıca mastürbasyon yapan insanların daha iyi bir beden algısına sahip olduğunu söyleyen 
Dr. Nina Brochmann, vücudunuzu keşfetmenin önemine değiniyor.

İşte mastürbasyonun sağlığınız için faydaları:

  • Kadınların regl sancılarıyla başa çıkmasını kolaylaştırır.
  • Genital enfeksiyonları önler.
  • Seksin süresini uzatır.
  • Endometriozis ve idrar yolları enfeksiyonlarını önler.
  • Libidonuzu yükseltir.
  • Pelvik kaslarınızı güçlendirir.

Devamı

SEKS & İLİŞKİLER

Dünyanın en ilginç fetişi

Umut Doğan Yıldız

-

İngiltere’de bir kadının balon fetişi, dünyanın en ilginç fetişleri arasında yer alıyor.

Bu ilginç fetişi duyanları hayrete düşürüyor. İngiltereli kadının en büyük tutkusu uzun yıllardır hiç değişmiyor; balonlarla seks!

Maggy Berloon isimli kadın, yıllar önce balonlarla ilk tanıştığı zaman bunun büyük bir fetiş haline geleceğinden habersizdi. Zaman geçtikçe bu tutkusundan vazgeçemeyen Maggy, tutkulu bir balon hayranı olmaya devam ediyor.

Yatarken yatağa mutlaka balon alıyor

Öyle ki, eşi ile evlendikten sonra bile Maggy’nin balon tutkusu azalmamış. Çift, uyurken yataklarına mutlaka balon alıyorlar.

Seks oyuncağı olarak kullanıyorlar

Genç kadın balonları bazen seks oyuncağı olarak kullandığını bazen de eşi ile seks yaparken balonları kullandığını ifade ediyor.

“Balonlar patlayacak korkusu tahrik ediyor”
Maggy, balonların her an patlayacak olma korkusundan duyduğu endişenin büyük bir hazza çevrildiğini söylüyor ve bu tutkusundan vazgeçmemekte ısrarlı.


Devamı

SEKS & İLİŞKİLER

Orgazmın vücuda 8 faydası

Umut Doğan Yıldız

-

Orgazm olmanın faydaları nelerdir? İşte orgazmın vücuda 8 faydası!

Devamı

Popüler