Connect with us

SPOR

Bu akşam hangi maçlar var?

Umut Doğan Yıldız

-

Bu akşam hangi maçlar var? İşte 11 Şubat Pazartesi TV’de maçlar ve spor programları.

11:00 A Spor – Spor Ajansı

13:00 TRT Spor – Spor Bülteni

13:00 beIN Sports Haber – Gün Ortası

14:00 Tivibu Spor – Her Gün Spor

15:30 beIN Sports Haber – Ersun Yanal Basın Toplantısı

16:40 TRT Spor – Gündem Futbol

18:00 A Spor – Spor Akşamı

19:00 beIN Sports MAX 1 – Gazişehir FK – Hatayspor (CANLI)

19:00 beIN Sports MAX 2 – Giresunspor – Ümraniyespor (CANLI)

19:00 beIN Sports Haber – beIN Final

20:00 beIN Sports 1 – Ankaragücü – Kasımpaşa (CANLI)

20:00 beIN Sports 2 – Sivasspor – Akhisarspor (CANLI)

20:30 NTV – Semih Özsoy Canlı Yayın

22:00 TRT Spor – Yüz Yüze Futbol

22:00 beIN Sports 1 – beIN Final

22:45 beIN Sports 4 – Brest – Auxerre (CANLI)

23:00 beIN Sports 2 – Alaves – Levante (CANLI)

Devamı
Reklam

SPOR

Şampiyonlar Ligi’nde son 16 tur

Umut Doğan Yıldız

-

Avrupa futbolunun kulüp düzeyindeki bir numaralı turnuvasında bugün ve yarın yapılacak 4 karşılaşmayla son 16 turu ilk ayağı tamamlanacak.

19 Şubat:

Olympique Lyon (Fransa) – Barcelona (İspanya)

Liverpool (İngiltere) – Bayern Münih (Almanya)

20 Şubat:

Atletico Madrid (İspanya) – Juventus (İtalya)

Schalke 04 (Almanya) – Manchester City (İngiltere)

Devamı

SPOR

UEFA Avrupa Ligi’nde rövanşlar ne zaman?

Umut Doğan Yıldız

-

UEFA Avrupa Ligi’nde son 32 turu rövanşı 20 Şubat Çarşamba ve 21 Şubat Perşembe günü oynanacak.

UEFA Avrupa Ligi son 32 turu rövanşında 20 Şubat Çarşamba ve 21 Şubat Perşembe günü 16 maç yapılacak.

Kupada rövanş maçlarının programı şu şekilde:

20 Şubat Çarşamba

20.00 Sevilla (İspanya)-Lazio (İtalya)

21 Şubat Perşembe:

20.55 Arsenal (İngiltere)-BATE (Belarus)

20.55 Dinamo Zagreb (Hırvatistan)-Viktoria Plzen (Çekya)

20.55 Eintracht Frankfurt (Almanya)-Shakhtar Donetsk (Ukrayna)

20.55 Napoli (İtalya)-Zürih (İsviçre)

20.55 Salzburg (Avusturya)-Club Brugge (Belçika)

20.55 Villarreal (İspanya)-Sporting Lizbon (Portekiz)

20.55 Valencia (İspanya)-Celtic (İskoçya)

20.55 Zenit (Rusya)-Fenerbahçe

23.00 Dinamo Kiev (Ukrayna)-Olympiakos (Yunanistan)

23.00 Real Betis (İspanya)-Rennes (Fransa)

23.00 Bayer Leverkusen (Almanya)-Krasnodar (Rusya)

23.00 Genk (Belçika)-Slavia Prag (Çekya)

23.00 Inter (İtalya)-Rapid Wien (Avusturya)

23.00 Benfica (Portekiz)-Galatasaray

23.00 Chelsea (İngiltere)-Malmö (İsveç)

Devamı

SPOR

19 Şubat Salı TV’de hangi maçlar var?

Umut Doğan Yıldız

-

Bugün 19 Şubat Salı. İşte bugünün maçları ve spor programları.

11:00 beIN Sports Haber – beIN Manşet

11:00 A Spor – Spor Ajansı

11:00 TRT Spor – Spor Manşet

15:00 A Spor – Spor Gündemi

21:00 A Spor – 90’A

23:00 beIN Sports 1 – Liverpool – Bayern Münih (CANLI)

23:00 beIN Sports 2 – Lyon – Barcelona (CANLI)

Devamı

Popüler